fbpx

Гороскоп КОХАННЯ на 30 червня для всіх знаків Зодіаку:

Овен
21.03 – 20.04

Сьогодні розмова з вашим коханим може виявитися досить важкою і не принесе задоволення ні вам, ні йому. Однак вона просто необхідна для того, щоб розставити всі крапки над і прийти до якогось важливого рішення. Будьте терпимі.

Телець
21.04 – 20.05

Те, що ще місяць тому викликало у вас складнощі, зараз дається вам з легкістю і навіть із задоволенням. У цьому чимала заслуга вашого коханого, навіть якщо він цього і не усвідомлює. Зірки не закликають вас дякувати вашу половинку. Досить просто визнати, що це справжній скарб, і почати ставитися до нього відповідно. Або продовжити.

Близнюки
21.05 – 21.06

Сьогодні вашому коханому не захочеться розуміти вас у ваших намірах і рішеннях, тому він буде всіляко вас відмовляти від якоїсь дії, яке для вас буде дуже важливим. Його аргументи вислухати варто, а ось йти у нього на поводу – мабуть, ні.

Рак
22.06 – 22.07

Не варто жартувати в цей день такими серйозними речами як розставання, смерть і їм подібними. Ваш коханий чоловік гумору такого роду розуміти не буде наполегливо, а ось образитися може цілком. Та ще й лекцію занудотну прочитати про шкоду подібних думок.

Лев
23.07 – 22.08

Чи подобаються вам його манери, або вас занадто дратує, що він їсть в ліжку або занадто довго читає в туалеті і ви воліли б, щоб все було навпаки?

Діва
23.08 – 23.09

Постарайтеся звернути на себе увагу представника протилежної статі, причому НЕ ексцентричною поведінкою, а поглядом, посмішкою, жестом. Цей досвід і в спілкуванні з коханою людиною допоможе, причому значно.

Терези
24.09 – 23.10

Сьогодні вашому коханому буде непросто зрозуміти, чого саме ви від нього чекаєте і, головне, навіщо. А це спричинить за собою безліч непотрібних питань, безглуздих підозр і даремно витрачених нервів. Чи варта гра свічок? Ви точно це знаєте?

Скорпіон
24.10 – 22.11

Сьогодні вам варто дуже швидко розквитатися з вашими справами, щоб приділити нарешті якомога більше часу вашому коханому. Йому настільки не вистачає вашої уваги, що кожна спільна хвилинка буде сприйматися їм як справжнісіньке щастя.

Стрілець
23.11 – 21.12

Сьогодні розум з серцем у вас будуть явно не в ладу, бо якщо буде говорити одне, другому доведеться відійти в благоговінні в сторону: домовитися їм буде практично неможливо, навіть якщо ваша кохана людина спробує допомогти вам в цій нелегкій справі.

Козеріг
22.12 – 20.01

Сьогодні вас накриє хвиля романтизму, і ви захочете, щоб у ваших відносинах з вашим же коханим все було як в романі: величезні букети квітів, пристрасні визнання, красиві пейзажі і важкі погляди. Тільки виберіть роман зі щасливим кінцем, іншого вам не потрібно.

Водолій
21.01 – 18.02

Сьогодні ваше особисте життя цілком і повністю залежить від рішучості ваших дій. Якщо ви дозволите собі хоч на секунду відпустити віжки, коні долі умчаться в невідомому вам напрямку. Втім, може бути, це виявиться на краще.

Риби
19.02 – 20.03

Безтурботна пора! Так відчуває себе школяр в перший день літніх канікул. Попереду стільки вільного часу, що, здавалося б, можна нікуди не поспішати! Однак це відчуття оманливе. Поспішайте зробити сьогодні все те, на що вам не вистачало часу вчора.

You cannot copy content of this page