fbpx
Цей день Гороскоп Гороскоп КОХАННЯ на 30 серпня для всіх знаків Зодіаку:

Гороскоп КОХАННЯ на 30 серпня для всіх знаків Зодіаку:

Любовний гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 30 серпня 2021 року

Овен

Сьогодні вам належить щось втратити. Зірки дуже сподіваються на те, що це буде всього лише дрібна монетка або що-небудь абсолютно непотрібне. Тому що теоретично втратити ви можете що завгодно, в тому числі і любов, і вашого коханого. Будьте уважні!

Телець

Сьогодні вам належить прийняти відповідальне рішення щодо ваших стосунків. І ви його приймете, тому що іншого виходу у вас просто не буде. Вашій половинці про це краще розповісти постфактум, інакше його емоції можуть вплинути на правильність і логічність ваших міркувань.

Близнюки

У цей день ваш настрій, так само як і ваші відносини з вашим коханим, буде цілком і повністю залежати від того, яка музика буде звучати у вашій душі і вухах.

Рак

В цей день вам варто згадати про те, що ваш коханий, якою б витримкою він не володів, теж не залізний, а значить, і він коли-небудь може зламатися. І у вас не залишиться надійної опори і вірного захисника. А значить, зараз потрібно сильним ставати вам, щоб дати йому час трохи відпочити і зміцніти.

Лев

Сьогодні на вас нападе безпричинна ностальгія по колишньому коханню. Навіть якщо ви зараз щасливі з вашою половинкою і вам більше нікого і нічого не треба, мелодія, картинка або фраза з минулого поверне вас на кілька років назад, ви згадайте ті, колись улюблені очі і захочете повернутися в минуле. Хоч ненадовго.

Діва

У цей день ви несподівано для себе виявите, що світ тісний. А значить, ви напевно знайомі з кимось із друзів, знайомих або родичів вашого коханого. Що ж, можливо, доля таким чином хоче вам щось сказати. Не затикайте вуха, прислухайтеся!

Терези

Терезам нині варто якомога турботливіше поставитися до питань здоров’я членів сім’ї, обов’язково поцікавитися їхнім самопочуттям і ні в якому разі не навантажувати важкою роботою.

Потрібно щось перетягнути, а чоловік валяється на дивані – відпочиває, зателефонуйте другу, заодно і поспілкуєтеся. Або, можливо, дружина не хоче возитися з цим, посилаючись на головний біль – відмінно, ви давно не бачилися з мамою.

Скорпіон

Сьогодні не забудьте відіспатися перед майбутньою ніччю: вона виявиться дійсно багатою на любовні пригоди і сильні враження. Ваші серце і душа ризикують дуже втомитися, тому дайте їм попередній заряд сил, щоб вони витримали все від початку і до кінця.

Стрілець

Сьогодні ви всерйоз задумаєтеся про цінності сім’ї і про те, яку роль ця цінність грає у вашому житті і в житті вашого коханого. Зірки рекомендують подумати над цими питаннями разом – можливо і плани на майбутнє якісь вишикуються, більш-менш певні.

Козеріг

Будуючи очі черговому представнику протилежної статі, не забувайте про те, що ви несете деяку відповідальність за тих, хто в вас закоханий, кого ви приручили. Тому якщо до такої відповідальності ви не готові, може бути, не варто її шукати?

Водолій

Сьогодні вашому коханому захочеться чимось вас здивувати, навіть приголомшити. У нього це з успіхом вийде, але тільки в тому випадку, якщо ви будете дійсно щиро показувати свої почуття і не приховувати від вашої половинки нічого з того, що хотіли б приховати.

Риби

Сьогодні вам варто викроїти хоча б хвилинку на відверту розмову з вашим коханим. Ця розмова може дати більше, ніж різні натяки, загрози або спроби довести щось діями або їх відсутністю. Втім, ви самі в цьому переконаєтеся як тільки спробуєте.

Related Post

Гороскоп на 29 грудня 2022 року для всіх знаків ЗодіакуГороскоп на 29 грудня 2022 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН – Постарайтеся не гніватись і не засмучуватися, якщо щось піде не за планом. У вас обов’язково буде шанс здійснити задумане раніше, нехай і не так швидко і просто, як

Фінансовий гороскоп на тиждень з 31 жовтня по 6 листопада 2022 року для кожного знака зодіакуФінансовий гороскоп на тиждень з 31 жовтня по 6 листопада 2022 року для кожного знака зодіаку

Матеріальна сфера— одна з найважливіших цього тижня і в цілому взагалі. Астрологічні спостереження вказують на те, що зараз не без зусиль, але цілком можна досягти успіху в роботі, бізнесі та

Гороскоп на 1 липня 2023 року для всіх знаків ЗодіакуГороскоп на 1 липня 2023 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН Чи збираєтеся присвятити день якійсь важливій справі? Будьте готові до несподіваних труднощів та затримок. Вони не завадять досягти мети, але вам доведеться докласти чимало зусиль. На роботі буде більше