fbpx

Гороскоп КОХАННЯ на 31 травня для всіх знаків Зодіаку:

Овен
21.03 – 20.04

У цей день вас може здолати ностальгія або з’явитися людина з вашого бурхливого минулого. Не дозволяйте всьому цьому псувати ваше справжнє і ваші відносини з вашим коханим зокрема. Нехай минуле залишиться в минулому, а майбутнє будується із сьогодення.

Телець
21.04 – 20.05

В цей день вам варто забути про об’єктивність і судити про вашого коханого виключно з суб’єктивної точки зору. Зрештою, бути з ним саме вам і нікому крім вас, а значить, при особистому контакті ніякі об’єктивні норми й принципи вам не допоможуть.

Близнюки
21.05 – 21.06

Сьогодні вашому коханому не захочеться нагадувати вам якісь моменти з вашого спільного життя, хоча це було б досить корисно для подальшого розвитку ваших відносин. Постарайтеся йому на це натякнути й спробувати згадати минуле разом: має допомогти.

Рак
22.06 – 22.07

Будьте спокійні й врівноважені. Саме ці дві важливі якості будуть особливо необхідні сьогодні при спілкуванні з вашим коханим. Забудьте про вашу вразливість:  вам явно користі не принесе. Таких людей, як ви в цей день, зазвичай називають мудрими.

Лев
23.07 – 22.08

Сьогодні вам буде непросто зрозуміти, чого саме хоче від вас ваш коханий і що вам потрібно зробити для того, щоб задовольнити його бажання. Напевно, все виявиться куди простіше, ніж ви думаєте, однак може бути й зовсім навпаки. Інтуїція вам підкаже і допоможе.

Діва
23.08 – 23.09

Сьогодні не варто занадто ускладнювати те, що відбувається між вами й тим, по кому ви зітхаєте ночами. Нині ви будете схильні до важких роздумів, і було б непогано, якби вам вдалося не довести себе до депресії.

Терези
24.09 – 23.10

Сьогодні ваш коханий зустріне старих знайомих або тих, з ким давно хотів поспілкуватися. На хвилі захлиснули його емоцій йому може не вистачити часу і сил для того, щоб повноцінно поспілкуватися з вами. Спробуйте встати на його місце і зрозуміти, що він відчуває. І пробачити.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Сьогодні вам належить дуже багато їздити, переміщатися в просторі. Величезна кількість часу ви проведете в дорозі. Постарайтеся використовувати цей час з користю: ​​подумайте про ваші відносини й прийміть рішення, на обдумування яких у вас не вистачало часу в нерухомий проміжок часу.

Стрілець
23.11 – 21.12

У цей день виявиться, що ваш коханий на ділі набагато практичніше, ніж вам здавалося. А значить, з ним не так цікаво буде сидіти під місяцем на березі затоки, зате спокійно можна буде піти в розвідку. Зрештою, що вам важливіше?

Козоріг
22.12 – 20.01

Сьогодні перед вами в повний зріст постане фінансове питання. Можливо, ваша половинка допоможе вам його вирішити, але краще до її допомоги не вдаватися або вдатися в самому крайньому випадку. Цю проблему ви цілком зможете вирішити й поодинці, а потім похвалитися вашій половинці своєю самостійністю.

Водолій
21.01 – 18.02

Сьогодні вам доведеться трохи обдурити вашого коханого, щоб не зіпсувати йому настрій або уявлення про вас. Однак все ж варто пам’ятати про те. що таємне рано чи пізно стає явним, тому якщо є можливість не брехати – краще її використовувати.

Риби
19.02 – 20.03

Сьогодні ви досить швидко втомитеся від суспільства вашого коханого. Тому зірки рекомендують під будь-яким приводом постаратися позбавити себе від цього суспільства як можна швидше, щоб не нашкодити собі й вашій половинці. Головне, зробити це максимально тактовно.

You cannot copy content of this page