fbpx

Гороскоп КОХАННЯ на 4 липня для всіх знаків Зодіаку:

Овен
21.03 – 20.04

У цей день зірки рекомендують вам не зациклюватися на власних відчуттях і переживаннях, а подивитися на світ навколо і на ваші стосунки зокрема очима вашої коханої людини. Швидше за все, ви зробите для себе безліч вражаючих відкриттів, не всі з яких будуть для вас приємні.

Телець
21.04 – 20.05

Сьогодні ваш день буде бадьорим і дуже насиченим. Час в ньому залишиться і на особисте життя, але, можливо, зовсім не в таких обсягах, як цього хотілося б вашій коханій людині. Доведеться йому пояснити, що він дуже важлива, але аж ніяк не єдина частина вашого життя.

Близнюки
21.05 – 21.06

Сьогодні для вас день вдалих покупок. Але вдалими вони будуть лише в тому випадку, якщо по магазинах ви будете ходити в суспільстві вашої коханої людини, і він все схвалить. Не варто забувати про те, що йому шопінг може виявитися не в радість, тому не зловживайте увагою вашої половинки.

Рак
22.06 – 22.07

Сьогодні вам захочеться присвятити своїй коханій людині вірш або поему, пісеньку або серенаду, розповідь або цілий роман. Однак далі бажання справа піде шкоду чи: важкувато буде схопити ідею, вирішити, з чого почати або хоча б придумати концепцію твору. Втім, якщо вам це все ж таки вдасться, шедевр забезпечений!

Лев
23.07 – 22.08

Сьогодні ваша кохана людина підніметься в ваших очах, причому в незалежності від того, зробить він що-небудь для цього чи ні. Просто так вже складуться карти на гадальні столику долі. Постарайтеся зробити все можливе для того, щоб витягти з ситуації максимум вигоди.

Діва
23.08 – 23.09

У цей день ви зрозумієте, що ще не пізно повернути все те хороше, що було між вами і вашим коханою людиною. Потрібно тільки докласти достатню кількість зусиль: не більше і не менше. Будь-недобір або перебір приведе до глобального провалу місії.

Терези
24.09 – 23.10

Сьогодні вам здасться, що ваша кохана людина вас зовсім не розуміє і, більш того, розуміти зовсім не хоче. Вам варто задуматися про те, наскільки є і популярно ви йому все пояснюєте і розумієте ви його самі. Може бути, ви не хочете прислухатися до того, що він вам говорить?

Скорпіон
24.10 – 22.11

Вам здавалося, що ви знаєте вашу половинку напам’ять, вона передбачувана на десять кроків вперед. Сьогодні вам доведеться переглянути свою точку зору, причому кардинально. У цей день ваша кохана людина викине таке, що залишиться тільки дивуватися, звідки що взялось.

Стрілець
23.11 – 21.12

Сьогодні вас будуть сприймати надто серйозно. Тому перш ніж жартувати десять разів подумайте: за чисту монету візьмуть і потім довго будуть дивуватися неадекватності ваших реакцій. Тому анекдоти про весілля, розлучення і тому подібні відносини між люблячими один одного людьми на цей день краще забути.

Козеріг
22.12 – 20.01

У вас є мета, і ви до неї йдете із завидною завзятістю, не помічаючи перешкод. Тільки не вважайте бажаний результат за чергову перешкоду і не знесіть і його заодно, а то сьогодні ймовірність такого результату більш ніж велика. Якщо поостережётесь – щастя в любові вам гарантовано. На цей день і на багато наступних.

Водолій
21.01 – 18.02

Сьогодні ваше особисте життя буде сяяти всіма кольорами веселки і радувати вас своїм дивовижним розмаїттям. Постарайтеся не порушити екологічну рівновагу своєї особистої ніші – нехай збережеться надовго.

Риби
19.02 – 20.03

Сьогодні зірки настійно рекомендують сплести почуття і музику. Скажімо, послухати ту пісню, яка асоціюється у вас з днем ​​знайомства з коханою людиною. Можливо, її ви слухали в той день або в той час, а може бути, в ній просто співається про вас. Це дозволить освіжити в пам’яті ті, перші почуття і по-новому поглянути на ваші нинішні відносини.

You cannot copy content of this page