fbpx

Гороскоп КОХАННЯ на 4 вересня для всіх знаків Зодіаку:

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 4 вересня 2021 року

Овен

У цей день вас буде відрізняти особлива забудькуватість. Якби було можливо залишити де-небудь голову, ви б обов’язково це зробили і помітили б пропажу тільки на наступний день.

Вашому коханому не позаздриш: йому доведеться контролювати кожен ваш крок. Бо більше нікому.

Телець

Сьогодні варто приділити хоча б пару годин спільному відпочинку. Навряд чи у вас вийде виїзд на природу, а ось спільний похід в кафе або в театр організувати цілком можна.

Так само як і мирний перегляд телевізора або старих фотографій вдома. Зрештою, головне – не що робити, а разом з ким робити.

Близнюки

Несприятливий день для з’ясування відносин, розстановок всіх крапок над i і скандалів у виховних цілях.

Сьогоднішній день краще перетерпіти, скрегочучи зубами або підсолити трохи подушку. Будь-які спроби щось змінити тільки погіршать ситуацію, що склалася.

Рак

Сьогодні вашому коханому, як ніколи потрібні ваші підтримка і бажання бути поруч.

Навіть якщо насправді ви не так вже цього і бажаєте створіть відповідне враження. Зрештою, про щирість можна буде згадати і завтра.

Лев

Сьогодні вас чекає безліч відкриттів в особистому житті, як приємних, так і не дуже. Вони будуть настільки численними, що щось з них може забутися.

Ваше завдання – якось їх систематизувати, можливо, записати і активно користуватися ними в недалекому майбутньому.

Діва

Сьогодні відповідний день для кардинальних змін у вашому особистому житті.

Саме сьогодні ви вдало почнете, закінчите або відновите стосунки з тими чи іншими людьми, які, на вашу думку, гідні таких енерговитрат з вашого боку. Головне потім в цих людях не розчаруватися.

Терези 

Безумству хоробрих співаємо ми пісню! Необдумані вчинки – ось девіз вашого сьогоднішнього дня! Чим більше ви думаєте, що далі сказати або зробити, тим гірше у вас це виходить.

Так не думайте! Перше рішення для вас сьогодні – найправильніше! Саме воно дасть найкращі результати!

Скорпіон

Сьогодні вашому коханому буде дуже важливо знати, що він може покластися на вас в найвідповідальніший момент.

Якщо ж такого знання у нього не буде, він навряд чи зможе бути поруч з вами довго, тому що йому буде незатишно і навіть неприємно ваше суспільство.

Стрілець

Поганих днів не буває. Цей теж непоганий, хоча зранку настрій може виявитися трохи тужливим, а фізіономії членів сім’ї – смутними.

Нехай вони самі розбираються зі своїм настроєм, а вам поправляти його рекомендується в оточенні прекрасного. Сходіть в музей, оранжерею або хоча б в квітковий магазин.

Козоріг

Сьогодні вам як ніколи знадобиться вміння пошкодувати. Не поспівчувати, не зрозуміти, не прийняти, а пожаліти.

Ваш коханий чоловік буде дуже в цьому потребувати. Головне – не перестаратися з ахами і зітханнями, інакше це може в ньому і роздратування викликати.

Водолій

Сьогодні вам варто придивитися пильніше до вашого коханого. Можливо, ви розглянете в ньому щось таке, що змусить вас полюбити його ще більше – або ж втекти від нього без оглядки на всі чотири сторони.

Таємне все одно рано чи пізно стало б явним, але краще рано, ніж пізно.

Риби

Сьогодні ваш коханий зробить вас найщасливішим на землі, не зробивши для цього нічого особливого.

Так вже розпорядилися зірки: всього лише посмішка, всього лише рух, всього лише голос – і ви точно знаєте, де в цьому світі знаходиться сьоме небо і як до нього дістатися!

You cannot copy content of this page