fbpx

Гороскоп КОХАННЯ на 5 липня для всіх знаків Зодіаку:

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 5 липня 2021 року

Овен

Сьогодні ви з вашим коханим кілька впадете в дитинство і будете нагадувати п’ятирічних дошкільнят, поведінка яких досить відчутно різниться з уявленнями дорослих про те, як потрібно правильно робити. Втім, так само веселіше, особливо коли разом.

Телець

Постарайтеся сьогодні реагувати максимально швидко й адекватно на будь-яке слово вашого коханого, на будь-який його жест або знак. Від швидкості вашої реакції залежатиме ваш спільний добробут хоча б на цей день. Можливо, і на кілька наступних.

Близнюки

Настрій у вашій родині сьогодні не відрізнятиметься постійністю, що, ясна річ, великої радості вам не доставить. Тримати себе в руках, проте, доведеться – врегулювати конфліктні ситуації. Від інших членів сімейства ви перший крок назустріч можете і не дочекатися.

Рак

Сьогодні ви з вашим коханим будете говорити виключно мовою єхидства. Ті, хто погано знає ваш тандем, будуть свято впевнені в тому, що ви сваритеся. А насправді вам так буде простіше, затишніше і комфортніше. Що ж, так тримати!

Лев

Присвятіть вашому коханому якогось вірша, або п’єсу, або посуд помийте. Загалом, будь-яке божевілля, навіть саме розсудливе, в ім’я кохання буде на благо вашим романтичних стосунків.

Діва

У цей день ваш коханий буде вам довго розповідати про переваги того чи іншого часу. Яке в вас спочатку нападів захвату не викликає, але не варто довіряти своїм першим відчуттям. Можливо, трохи пізніше якийсь інтерес все ж так прокинеться.

Терези

Сьогодні ваш коханий не захоче вірити в те, що він десь не правий стосовно вас, тому і не варто йому про це говорити. Просто постарайтеся зробити так, щоб він вирішив, що до правильної думки він додумався самостійно, без вашої допомоги й підтримки.

Скорпіон

Скорпіони-жінки сьогодні цвітуть і пахнуть! Положення зірок і планет в цей день сприяє тому, щоб саме сьогодні ви розкрилися подібно троянді після дощу.

Скорпіони-чоловіки теж будуть випромінювати неповторний шарм, так притягає жіноча стать. В умілих руках такий шарм може бути вкрай руйнівний!

Стрілець

Сьогодні вашому коханому буде досить важко перебувати поруч з вами, оскільки ваш характер не можна буде назвати цукровим при найближчому розгляді, а вашій половинці захочеться саме спокою, стабільності й відсутності яких би то не було негативних емоцій.

Козоріг

Ви сьогодні випромінюєте радість, оптимізм і впевненість, тому навколо вас збирається дуже багато людей – просто щоб погріти свої душі біля вас. Не роздавайте все до останнього, принесіть хоч трохи вашій другій половинці. Зрештою, йому ваше тепло набагато потрібніше, ніж присутніх навколо вас людям.

Водолій

Сьогодні з вашої душі впаде якийсь камінь, пов’язаний з вашим особистим життям. Зірки радять важку каменюку відтягнути куди-небудь трохи далі, щоб не знайти було. Більше вона вам ніколи не знадобиться, та й вашим друзям і знайомим такий скарб навряд чи потрібен.

Риби

Визначтеся сьогодні з вашими почуттями стосовно дорогої вам людині. Він вам коханий? Друг? Або просто не більше ніж звичка? Залежно від рішення перебудовуйте ваші відносини на новий лад. Тільки не дуже різко.

You cannot copy content of this page