fbpx

Гороскоп КОХАННЯ на 6 червня для всіх знаків Зодіаку:

Овен
21.03 – 20.04

Сьогодні ви будете дивним цілителем для вашого коханого. Ніякі лікарі, ніякі ліки не зможуть йому допомогти так само ефективно, як ваш поцілунок або ваше погладжування по хворому місцю. А вже добре і ласкаве слово і зовсім стане панацеєю. Відчуйте себе добрим доктором Айболитем.

Телець
21.04 – 20.05

Сьогодні ви цілком можете приревнувати вашого коханого, причому не до представника протилежної йому статі, а до чогось абстрактного. До телевізора, футболу, шопінгу або організації по боротьбі за мир у всьому світі. Не найприємніше відчуття …

Близнюки
21.05 – 21.06

Сьогодні вам варто продемонструвати вашому коханому працьовитість і готовність виконувати будь-яке поставлене перед вами завдання до переможного кінця. Ці якості, безсумнівно, йому сподобаються і додадуть вам шарму в його очах. А вам тільки цього й треба.

Рак
22.06 – 22.07

Сьогодні ваш коханий не схильний надавати вам вільний від себе час, бо буде вважати, що всі ті хвилини, які не зайняті у вас навчанням або роботою, ви повинні присвячувати йому і тільки йому. Постарайтеся переконати його у зворотному, якщо дана точка зору вас не влаштовує, але на успіх не розраховуйте.

Лев
23.07 – 22.08

Все, що скаже вам сьогодні ваша половинка, ви будете вважати дурістю, причому далеко не завжди обґрунтовано. Такий вже у вас буде суперечливий настрій. До речі, це може серйозно його образити, тому не варто занадто захоплюватися. Не варто самостверджуватися коштом близької вам людини.

Діва
23.08 – 23.09

Сьогодні зірки рекомендують вам не ображатися на критику, висловлену вам вашим коханим, а постарайтеся сприйняти її максимально адекватно і навіть спробувати здійснити на практиці. Може бути, ваша половинка сама злякається результатів своїх порад і візьме свої слова назад.

Терези
24.09 – 23.10

Сьогодні вашому коханому непросто буде зрозуміти логіку ваших дій. Дійсно, не так легко побачити чорну кішку в чорній кімнаті, особливо якщо її там немає, а її там, швидше за все, не буде. Залишається сподіватися, що ваша половинка помітить це досить швидко.

Скорпіон
24.10 – 22.11

А чи не заспівати вам пісню про кохання? У тому випадку, якщо співати ви вмієте. Присвятіть коханій людині серенаду, висловіть в римовані рядки під музику все те, що ви до нього відчуваєте. А якщо так вийшло, що зі слухом або голосом ви не дружите – можете просто замовити його улюблену пісню на радіо.

Стрілець
23.11 – 21.12

Сьогодні ви зрозумієте, що ваш коханий зайняв настільки серйозне місце у вашому житті, що без нього воно і на життя-то особливо не схоже. Що робити з цією залежністю і наскільки вона хороша чи погана для вас – вирішувати вам і тільки вам. Чим зірки сьогодні й пропонують зайнятися.

Козоріг
22.12 – 20.01

Сьогодні вам варто особливо остерігатися слів на кшталт «завжди» і «ніколи» і по можливості їх не вживати. Постарайтеся й у виконанні вашого коханого їх близько до серця не брати, оскільки вони не означатимуть зовсім нічого. Хіба що виявляться стилістичним прийомом.

Водолій
21.01 – 18.02

У цей день вашому коханому доведеться по десять разів пояснювати якісь вельми очевидні для вас істини. На жаль, пояснити все до кінця вам так і не вдасться: деякі речі залишаться незрозумілими. Доведеться якось з цим змиритися.

Риби
19.02 – 20.03

День буде звичайнісінький. Один з тисячі однакових днів. Тому заздалегідь приготуйтеся до того, що нічого цікавого на сьогодні не намічається: менше розчарувань буде до вечора і менше роздратування вихлюпнеться на вашу половинку. Він же не винен в тому, що вам нудно.

You cannot copy content of this page