fbpx

Гороскоп КОХАННЯ на 7 червня для всіх знаків Зодіаку:

Овен
21.03 – 20.04

Сьогодні вашому коханому дуже захочеться розуміти все, що ви хочете йому сказати й навіть те, що чомусь сказати не наважуєтеся. Тому про всяк випадок будьте готові до допиту з пристрастю або до пильного погляду «очі в очі».

Телець
21.04 – 20.05

Сьогодні ваша половинка буде намагатися вас обдурити, перехитрити, обдурити або розіграти. Це не означає, що потрібно цілий день грати в Шерлока Холмса і шукати неправду в кожному слові коханої людини. Просто краще всі рішення з приводу виниклих сьогодні пропозицій відкласти на завтра – тобто до кращих часів.

Близнюки
21.05 – 21.06

Сьогоднішній день може стати для вас приємним винятком із правил: ваш коханий буде поводитися нетипово і вкрай дивно. Він ніколи, на жаль, себе з вами так не вів, і єдиним вашим бажанням буде, щоб цей день не закінчувався якомога довше.

Рак
22.06 – 22.07

У цей день ваш коханий злегка нездужає, однак ви зможете його вилікувати без жодних ліків – однією лише вашою присутністю в його житті: у його ліжку, в його телефонній трубці або на його моніторі – за вибором. Але краще, звичайно, живий контакт.

Лев
23.07 – 22.08

Сьогодні ви зрозумієте, що любити можна не тільки привабливого представника протилежної статі, але і просто людину, в незалежності від статевої приналежності. Головне для вас, зрозумівши це, спробувати утримати в собі це почуття і витягти з нього максимум висновків і життєвого досвіду.

Діва
23.08 – 23.09

Від вас сьогодні не потрібно ні слів, ні дій. Просто будьте поруч з вашим коханим, фізично або морально. Головне – він повинен знати про те, що на вас можна покластися в будь-який момент. Йому це дуже потрібно. Так, про всяк випадок.

Терези
24.09 – 23.10

Сьогодні вашому коханому дуже знадобляться деякі знання, які він колись почерпнув з розмов з вами. Тому постарайтеся з ранку обговорити з ним якомога більше всяких питань, які можуть його зацікавити: може бути, що-небудь свіженьке також піде йому на користь.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Сьогодні вашому коханому дуже захочеться отримати від вас речовий доказ ваших почуттів. Лист, листівку, маленький подарунок – все, що можна потримати в руках і зберегти на добру згадку про цей етап ваших відносин, яким би він не був.

Стрілець
23.11 – 21.12

Як би ви з вашим коханим не були близькі по духу одне одному, все ж люди ви різні. Сьогодні при розв’язанні деяких питань цей фактор обов’язково треба буде врахувати. В іншому випадку хтось із вас двох залишиться незадоволений результатом і вечір для нього буде зіпсований.

Козоріг
22.12 – 20.01

Сьогодні варто робити що-небудь тільки в тому випадку, якщо ви впевнені, що не робите це виключно для того, щоб насолити вашому коханому. Дії з почуттям сперечання ніколи не тягнуть за собою позитивних наслідків, тому навіть пробувати не варто.

Водолій
21.01 – 18.02

Сьогодні вашому коханому буде непросто створити для вас той світ, який вам потрібен. Напевно, основною причиною цього стане ваше нерозуміння того, що йому потрібно, неправильне цілепокладання. А значить, ваша основна задача – не вигадувати велосипед, а побудувати його за теперішніми кресленнями.

Риби
19.02 – 20.03

Якщо ви сьогодні будете діяти спільно, то звернете гори! А також шиї – всім вашим неприємностям. Однак найменша роз’єднаність сприятиме величезній кількості невдач. Так що згадайте стару мудрість про те, що два прутики зламати складніше, ніж один – і міцно тримайтеся одне за одного!

You cannot copy content of this page