fbpx

Гороскоп КОХАННЯ на 7 липня для всіх знаків Зодіаку:

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 7 липня 2021 року

Овен

Сьогодні вам варто звернути увагу на представника протилежної статі, чиє ім’я вам особливо до душі. Саме він зіграє важливу роль у вашому особистому житті як в цей день, так і в наступні. Головне – з ім’ям не прогадати, а решта додасться.

Телець

Сьогодні ви цілий день проведете в мріях про майбутнє. Хочеться вірити, що не про надто віддалене, оскільки ніяких інших розваг світила поки не обіцяють.

Близнюки

Сьогодні ви несподівано для себе можете закохатися в представника протилежної статі з сивиною у волоссі. Чомусь саме вона стане для вас визначальним фактором привабливості цієї людини. Що ж, може бути, крім сивини у нього знайдеться ще безліч інших достойностей?

Рак

Намітьте на сьогодні чітку лінію поведінки й слідуйте їй, незважаючи ні на що. Обставини можуть вас змусити поміняти точку зору, проте спонтанно приймати рішення не варто. В іншому випадку, ваші відносини з вашим коханим можуть ускладнитися і навіть вилитися в досить неприємний конфлікт.

Лев

У цей день вашій коханій людині нелегко буде знайти з вами спільну мову. Начебто будете говорити зрозумілими одне одному словами, ось тільки стикуватися вони будуть якось незрозуміло, і комбінації виявляться недоступними для розуміння. Доведеться з цим щось робити. Може бути, перейти на мову жестів?

Діва

У цей день вашій коханій людині не захочеться думати над тим, навіщо він надходить тим чи іншим чином, перш ніж все-таки надійде. Доведеться вам керувати його діями, тактовно натякати на необхідність зважити всі за і проти. Тільки не тисніть на нього.

Терези

Самотність в натовпі – це про вас. Навіть поруч з коханою людиною ви будете почувати себе незрозумілим і нікому не потрібним. Постарайтеся ніяк не демонструвати вашій половинці ваші настрої: вона може вирішити, що все через неї й почати турбуватися.

Скорпіон

Не варто сьогодні по десять разів повторювати вашій коханій людині одну і ту ж думку, навіть якщо вам здається, що в попередні дев’ять він не в повному обсязі відчув її глибину. Якщо він не все усвідомив, то від повторення ситуація не зміниться, а ось роздратування може вирости значно.

Стрілець

У цей день вашому коханому буде потрібно ваша допомога, і вам доведеться докласти всіх можливих і неможливих зусиль для того, щоб допомогти йому вибратися з того болота, в яке він ненавмисно потрапив. Так, нелегка це турбота – з болота тягнути бегемота, але ви це зможете.

Козоріг

Сьогодні вашій коханій людині не пощастить у чомусь дуже чимало і відчутно, тому він буде досить серйозно злитися на весь світ і на вас зокрема, оскільки ви є однією з близьких до нього представників цього світу.

Водолій

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто зрозуміти, що саме він повинен зробити для того, щоб вам з ним було добре, тепло і затишно. Тому він буде намагатися чинити й так, і сяк, що спричинить безліч помилок з його боку і кілька розладів з вашої.

Риби

В цей день вам буде досить важко визначитися зі своїми почуттями щодо близької вам людини або того, хто претендує на це почесне звання. Якщо ви не знаєте твердо, яке ім’я дати процесу, що коїться у вас в душі, краще і не давайте. Нехай чітко викристалізується.

You cannot copy content of this page