fbpx

Гороскоп КОХАННЯ на 8 червня для всіх знаків Зодіаку:

Овен
21.03 – 20.04

Сьогодні сприятливий день для сімейних торжеств. До речі, навіть якщо ви з вашою половинкою поки не одружені, ви можете і її ввести в коло сім’ї, це тільки внесе свою нотку чарівності в свято. Єдине: не варто цілуватися у всіх на виду, для цієї мети можна і усамітнитися.

Телець
21.04 – 20.05

Сьогодні вашому коханому дуже захочеться щось вам довести, причому дуже для нього важливе. На ваш же погляд це важливе виявиться зовсім не таким необхідним, тому ви будете слухати його неуважно і упускати ланки логічного ланцюга, чим ризикуєте дуже його образити.

Близнюки
21.05 – 21.06

Нині зірки будуть безжальні до сором’язливих, схильних з будь-якого приводу заливатися фарбою людям. Якщо ви з власної молодості або недогляд батьків потрапили в цю категорію, краще з людьми не спілкуйтеся. Ваші найкращі пориви будуть жорстоко висміяні.

Рак
22.06 – 22.07

Сьогодні вам варто згадати рецепти вашої бабусі і приготувати вашому коханому що-небудь особливо смачне. Нехай він здивується вашим кулінарним здібностям і, з’ївши цей шедевр, відчує, що любить вас ще більше, сильніше і глибше!

Лев
23.07 – 22.08

У цей день вашому коханому буде досить важко зрозуміти, чому ви робите саме таким чином. Найчастіше ваша поведінка буде суперечити його логіці, що буде викликати в його душі неприйняття і несхвалення. Постарайтеся дохідливо пояснити йому мотиви вашої поведінки.

Діва
23.08 – 23.09

Сьогодні робота буде активно перешкоджати вашому особистому життю. Настільки активно, що ваш коханий навіть почне подумувати про те, що ж вам важливіше. Постарайтеся пояснити йому, що важливіше все ж він, а з роботою ви спробуєте розібратися якнайшвидше.

Терези
24.09 – 23.10

Сьогодні ви зрозумієте, що ситуація, аналогічна тій, що склалася між вами і вашим коханим, вже колись з вами відбувалася. Залишилося тільки згадати, як ви повелися тоді, зрозуміти, як не треба робити, і придумати якесь нове рішення все тієї ж проблеми.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Сьогодні ви будете схильні до того, щоб намагатися передбачити своє далеке майбутнє, а також майбутнє ваших відносин з вашим коханим. Він не буде настільки довгостроково орієнтований, тому ваші спроби прогнозу будуть прийняті без захвату та ентузіазму.

Стрілець
23.11 – 21.12

Сьогодні у вас не буде вистачати часу на сім’ю, особисте життя і все, що стосується вашого душевного здоров’я і рівноваги. Постарайтеся все ж хоча б кілька годин на це знайти, інакше найближчим часом витрачати ці сили буде не на кого.

Козоріг
22.12 – 20.01

Якщо ви маєте намір розлучитися з вашим неабияк набридлим вам партнером, кращого дня, ніж сьогодні, не придумаєш. Натякніть йому, але з усією ясністю, що ви не зацікавлені в продовженні зв’язку. Якою б не була його реакція, ви повинні залишатися спокійною і незворушою.

Водолій
21.01 – 18.02

Мабуть, що сьогодні не варто проявляти зайву категоричність в обговоренні побутових питань. Будучи лідером у відносинах, вам не завадило б подбати про загальний комфорт – і подарувати день правління своєму партнерові. Нехай радіє, а вночі ви візьмете своє.

Риби
19.02 – 20.03

Вам набридла одноманітність в ваших стосунках? Не турбуйтеся, вона скоро урветься, причому не найсприятливішим чином. Можливо, це буде сварка або загальна проблема, яка застане вас здригнутися і мобілізувати всі душевні сили на її рішення.

You cannot copy content of this page