fbpx

Гороскоп КОХАННЯ на 8 вересня для всіх знаків Зодіаку:

Любовний гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 8 вересня 2021 року

Овен

В цей день вам варто порадитися з вашими друзями або старшими товаришами щодо того, як вам варто поводитися далі, що робити і як вирішувати ті чи інші проблеми, що виникли під час ваших відносин з вашим коханим. Втім, не варто довіряти почутому на сто відсотків: підсумкове рішення все одно приймати вам.

Телець

У Тельців сьогоднішній день дуже хороший для поїздок на природу, в ліс, ближче до свіжого повітря. Ймовірно, вам слід вибратися на пікнік – але будьте обережні з вогнем. А ще краще – обійдіться без нього зовсім.

Близнюки

У Близнюків в цей день вірогідні дрібні неприємності і переживання, пов’язані з дітьми. Ймовірно, малюк може проколоти на вулиці м’яч або втратити улюбленого плюшевого ведмедика. Ваше головне завдання – його втішити. Адже в житті так багато різних неприємностей! Поставтеся до всього з розумінням – для дітей (і маленьких, і великих) це так важливо!

Рак

Сьогодні ваш коханий буде без слів вас розуміти. Зірки рекомендують скористатися цією перевагою і постаратися пояснити йому щось таке, що українською або яку-небудь іншою мовою висловити просто не в змозі. Хіба що мова жестів виявиться гідним помічником.

Лев

Сьогодні ваш коханий буде відчувати не те, що вам буде здаватися нібито він відчуває. Іншими словами, ви не будете знати, що саме він хоче сказати і зробити і чим обернеться для вас та чи інша ваша дія. Будьте обережні і завбачливі!

Діва

Сьогодні вам не варто ні на що відволікатися під час спілкування з вашим коханим. Він розцінить це як неповагу до нього і повне небажання з ним спілкуватися, що може спричинити за собою образи, сварки і інші конфлікти, які вам не будуть приємні, а вашим відносинам – корисні.

Терези

Ця ніч може значним чином змінити ваше особисте життя, причому як в кращий, так і в гірший бік. Тому будьте, про всяк випадок, готові до всього і не покладайте занадто великих надій на чарівні нуль годин і нуль хвилин. Будьте напоготові!

Скорпіон

Дозвольте собі сьогодні трохи побути дитиною. Ваш коханий чоловік, відповідно, виступить в ролі батька, і вам залишиться лише сподіватися, що він буде ласкавим і нестрогим. Або на худий кінець справедливим. Заодно і дізнаєтеся, як буде коли-небудь вашим дітям.

Стрілець

Сьогодні сприятливий день для сімейних торжеств. До речі, навіть якщо ви з вашою половинкою поки не одружені, ви можете і її ввести в коло сім’ї, це тільки внесе свою нотку чарівності в свято. Єдине: не варто цілуватися у всіх на виду, для цієї мети можна і усамітнитися.

Козоріг

Сьогодні вам здасться, що всі ваші слова, сльози і прохання марні. Як би ви не намагалися достукатися до небес, тобто до вашого коханого, це не робить ніякого впливу. А може бути, варто спробувати говорити тихо? Тоді до вас мимоволі прислухаються.

Водолій

У цей день вашому коханому буде досить важко зрозуміти, чому ви робите саме таким чином. Найчастіше ваша поведінка буде суперечити його логіці, що буде викликати в його душі неприйняття і несхвалення. Постарайтеся дохідливо пояснити йому всі мотиви вашої поведінки.

Риби

Сьогодні вам не варто підводити вашого коханого, навіть якщо така поведінка буде неминучістю з вашого боку. Постарайтеся виконати всі його вимоги і відповісти всім його запитам. Тоді він відчує, що ви дійсно надійна людина – а вам того і треба.

Related Post

Гороскоп на 27 вересня для всіх знаків ЗодіакуГороскоп на 27 вересня для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 27 вересня 2020 Овен Доля до вас прихильна. Не соромлячись, звертайтеся за допомогою до своїх рідних і близьким. Зараз не варто поспішати з прийняттям рішень, краще як слід

Гороскоп на 24 червня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп на 24 червня для всіх знаків Зодіаку:

Гороскоп на 24 червня 2021 року Овен Можливо, що цей день буде наповнений подіями, одна частина яких буде пов’язана з вашою активної діяльністю, а інша – з діяльністю вашого найближчого

7 знаків Зодіаку у липні будуть мати багато енергії для здійснення всіх цілей7 знаків Зодіаку у липні будуть мати багато енергії для здійснення всіх цілей

У липні 2021 року Марс зміцнює силу волі й дарує енергію для того, щоб реалізувати ідеї та плани. Марс штовхає на рішучі дії й посилає імпульс. Він дає високу потребу