fbpx

Гороскоп КОХАННЯ на 9 червня для всіх знаків Зодіаку:

Овен
21.03 – 20.04

Сьогодні ви відчуєте себе дуже сильною і досвідченою, а ваш коханий, навпаки, слабким і беззахисним. А значить, вам доведеться оточити його ласкою і турботою, охороняти його душевний спокій і відганяти всіх, хто на цей спокій зазіхне.

Телець
21.04 – 20.05

Ваша скарбничка, мабуть, давно заповнена весело дзвінкими монетами, дбайливо накопиченими вами на відпочинок. Сьогодні саме час вирішити серйозно, що ви з сім’єю будете робити в найближчий місяць. Ось і присвятіть цей день пошукам інформації та розрахункам. Може, і вирішите що-небудь – всяке буває. Втім, досить цікавим виявиться і сам процес.

Близнюки
21.05 – 21.06

Сьогодні для вас буде дуже важливо вгадати, чого саме чекає від вас ваш коханий. І дати йому те, про що йому мріється – і навіть трошки більше, щоб він приємно здивувався. Втім, навіть якщо ви не зовсім вгадаєте, сама спроба буде більш ніж похвальна.

Рак
22.06 – 22.07

Сьогодні на вас нападе безпричинна ностальгія по колишній любові. Навіть якщо ви зараз щасливі з вашою половинкою і вам більше нікого і нічого не треба, мелодія, картинка або фраза з минулого поверне вас на кілька років назад, ви згадайте ті, колись улюблені очі і захочете повернутися в минуле. Хоч ненадовго.

Лев
23.07 – 22.08

Сьогодні вашому коханому буде дуже важко пробачити вам якусь дрібницю, про яку ви вже й думати забули. А він пам’ятає і, більш того, буде вам постійно нагадувати, що вам, зрозуміло, буде не дуже приємно. Мабуть, єдиний вихід з ситуації – енергійно і переконливо попросити вибачення.

Діва
23.08 – 23.09

В цей день вам варто задуматися про те, щоб поїхати зі своїм коханим разом в далекі країни. Причому задуматися спільно і спільно ж прийти до якогось рішення: коли, навіщо, у скільки, на скільки. І навіть почати реалізовувати вашу божевільну ідею.

Терези
24.09 – 23.10

Найскладніше для вас сьогодні – зважитися. Тільки думки про коханого і про ваше спільне щастя допоможуть вам зробити цей нелегкий крок, в необхідності якої ви не сумніваєтеся. Це як занурюватися в холодну воду: дорахувати до трьох, заплющити очі.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Сьогодні до вас дійде, що багато з того, що ви робите в особистому житті, ви робите марно. Тому, хто вам небайдужий, ваші зусилля не приносять ніякої користі, та й задоволення від них теж небагато. З чого випливає логічний висновок, що вам слід витрачати свою енергію на щось більш обдумане.

Стрілець
23.11 – 21.12

Що б не радили вам ваші друзі щодо ваших любовних зв’язків, дійте так, як вважаєте за потрібне ви самі. Не варто покладатися на чужий досвід, він вам не допоможе.

Козоріг
22.12 – 20.01

Сьогодні чудовий день для того, щоб поставити крапку на відносинах, які себе вичерпали і почати, нарешті, розвивати нові, цікаві і перспективні. Якщо ж для вас це поки неактуально, вас можна тільки привітати і побажати, щоб ця проблема перед вами не вставала довше.

Водолій
21.01 – 18.02

Сьогодні ваш коханий буде з самим звичайним видом робити справжні чудеса і дарувати їх вам. Постарайтеся не приховувати вашого захоплення і всіляко його демонструвати.

Риби
19.02 – 20.03

Жити для інших – це чудово. Але і про себе забувати не варто. Тому навіть якщо на сьогодні у вас заплановано сто двадцять п’ять подвигів в ім’я любові взагалі і кохану людину зокрема, ще парочку вам доведеться зробити в ім’я себе. І обов’язково отримати від цього задоволення. Інакше несправедливо вийде.

You cannot copy content of this page