fbpx

Гороскоп КОХАННЯ на 9 вересня для всіх знаків Зодіаку:

Любовний гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 9 вересня 2021 року

Овен

Саме сьогодні вам варто нарешті зробити рішучий крок, на який ви так довго не могли зважитися. Якщо вам давно хотілося розлучитися з вашим коханим, почати зустрічатися з симпатичним вам представником протилежної статі.

Телець

Сьогодні ви марно будете намагатися донести до вашого коханого якусь ідею, переконати його в чомусь дуже для нього корисному і важливому. Все це буде як об стінку горох: таке відчуття, що він просто не буде вас чути – а лише кивати переконливо: так, мовляв, зрозумів.

Близнюки

Сьогодні вашому коханому не доведеться вас двічі просити про одну й ту ж послугу, бо ви будете раді все зробити дуже швидко, якісно і в строк, аби він не сердився і не засмучувався. Постарайтеся, однак, не дуже метушитися під час виконання вашої місії.

Рак

Сьогодні зірки рекомендують в складну хвилину радитися з вашим коханим зі спірних питань і приймати рішення тільки після того, як отримаєте його на те схвалення. Рішення, прийняті в поодинці, з високою часткою ймовірності, що не виявляться правильними. На жаль.

Лев

Сьогодні вам буде досить самотньо в суспільстві вашого коханого, навіть якщо ви самі собі в цьому не визнаєте. На жаль, в цей день ви будете налаштовані на різні хвилі і будете говорити про різні речі. Що, втім, не завадить вам почувати себе досить щасливим.

Діва

Сьогодні ви будете допускати досить грубі помилки через неуважність. У всякому разі, їх ймовірність досить висока. Однак ваша половинка зробить все для того, щоб вам не довелося потім в них каятися і доведе вам, що навіть самі геніальні люди іноді роблять щось не так.

Терези

Сьогодні ви будете схильні до того, щоб намагатися передбачити своє далеке майбутнє, а також майбутнє ваших відносин з вашим коханbv. Він не буде настільки довгостроково орієнтований, тому ваші спроби прогнозу будуть прийняті без захвату та ентузіазму.

Скорпіон

Зірки радять вам сходити сьогодні в перукарню і спробувати привести в порядок свою зачіску. Можна спробувати і більш радикальні прийоми для зміни іміджу – включайте свою фантазію на повну котушку.

Стрілець

Не соромтеся попросити допомоги у вашого коханого. В цьому немає нічого поганого і цим ви не продемонструєте вашу слабкість і безпорадність. Просто в даній ситуації вам поодинці буде впоратися набагато складніше, ніж разом. Зрештою, ви близькі одне одному люди.

Козоріг

Сьогодні зірки рекомендують вам з вашим коханим відправитися за корисними і не дуже покупками. Краще, якщо це буде не прозаїчний похід за чимось їстівним на кшталт картоплі або макаронів, а щось дійсно радісне: за дисками, книгами, одягом, іграшками.

Водолій

Водоліям зірки настійно рекомендують стежити за грошима, документами та іншими цінними для них предметами. Схоже, що вам нині буде важко потрапити додому – можливо, це буде лише наслідком ситуації з транспортом, а може бути, ви втратите ключі. Постежте і за всім іншим – адже не виключено, що ваша неуважність (або чиясь моторність) позбавить вас не тільки ключів.

Риби

Сьогодні вам буде досить сумно згадувати про деякі моменти вашого спільного минулого з вашим коханим. А раз так, може бути, і не варто цього робити? Зрештою, і хорошого у вас було чимало. І є зараз, інакше ви б не залишилися разом.

Related Post

Гороскоп на 27 вересня 2021 року для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп на 27 вересня 2021 року для всіх знаків Зодіаку:

Гороскоп на сьогодні 27.09.2021 року для кожного знака зодіаку Гороскоп на 27 вересня 2021 року Овен Ваша енергетика буде на висоті. Виявляючи активність, не нашкодите собі. Ваші дії повинні бути

2 знаки Зодіаку можуть зустріти справжнє кохання з дня на день2 знаки Зодіаку можуть зустріти справжнє кохання з дня на день

Усі романтичні плани представників цих сузір’їв здійсняться вже у другій половині листопада Астрологи позначили знаки зодіаку, які буквально втратить голову від хвилі пристрасних почуттів уже у другій половині листопада. Представників

“Відкритий коридор удачі”: 3-и знаки зодіаку накриє потужна хвиля удачі на початку листопада“Відкритий коридор удачі”: 3-и знаки зодіаку накриє потужна хвиля удачі на початку листопада

Представники цих сузір’їв купатимуться в променях везіння та бажань зовсім скоро Астрологи позначили, які знаки зодіаку накриє потужна хвиля удачі найближчим часом. Представники цих сузір’їв купатимуться в променях везіння та