fbpx

Гороскоп на 1 грудня 2023 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН

День підійде для роботи, та й інших корисних справ виявиться цілком сприятливим. Правда, іноді вам доведеться діяти на свій страх та ризик; навряд чи хтось прийде на допомогу чи дасть тямущу пораду. Але ви не розгубитеся, все зробите правильно, швидко знайдете шлях до мети.

Можна вирішувати фінансові питання, робити покупки, вкладати гроші у власний чи чужий бізнес. Деяким Овнам повернуть давні борги. Витрачати все отримане одразу не варто. Зачекайте трохи, і незабаром ви зрозумієте, як можна розпорядитись цією сумою.

ТЕЛЕЦЬ

Не пропустіть можливості побувати в якихось цікавих місцях, відвідати заходи, про які ви раніше багато чули. Буде шанс зав’язати корисні знайомства. Деякі Тельці поділяться своїми ідеями із впливовими особами; ті всерйоз зацікавляться і невдовзі запропонують допомогу.

Хоча більшу частину дня потрібно буде присвятити роботі та іншим настільки ж корисним заняттям, залишиться час для відпочинку та спілкування з найближчими. Приємні сюрпризи чекають на представників знака, які ввечері вирушать на романтичні побачення.

БЛИЗНЮКИ

День чудово підійде для ділових розмов, обговорення робочих питань, зустрічей із людьми, підтримкою яких ви хотіли б заручитися. Нескладно справити гарне враження. Ви сподобаєтеся навіть тим, хто зазвичай вкрай невисокої думки про оточуючих і помічає лише їхні недоліки. Найнаполегливіші Близнюки сьогодні отримають якісь цікаві пропозиції; інших вони чекають трохи пізніше.

Імовірні невеликі фінансові надходження. Але й витрати не виключені; швидше за все, вони будуть пов’язані зі зростаючими потребами членів сім’ї або вашим бажанням порадувати близьких.

РАК

Початок дня порадує приємними сюрпризами, вдалими збігами, а також новинами, які надихнуть вас та допоможуть визначитись із планами. Події в цей час можуть розвиватися дуже швидко, не завжди ви матимете можливість спокійно подумати про те, що відбувається і як краще вчинити. Але це не біда, адже ви дослухаєтеся інтуїції, а вона обов’язково підкаже, як треба діяти.

Друга половина дня пройде набагато спокійніше. Не виключено, що треба буде зайнятися домашніми справами. Не можна сказати, що вони по-справжньому захоплять вас, але й особливо стомлюючими не здадуться.

ЛЕВ

Нудьгувати не доведеться: знайдуться цікаві заняття, з’являться завдання, за вирішення яких ви візьметеся з непідробним ентузіазмом. Події можуть розвиватися дуже швидко, тому будьте готові думати про кілька речей відразу. Не виключено, що треба буде втрутитися у чужі справи. Спробуйте це максимально делікатно. І не ображайтеся, якщо хтось все ж таки буде вами незадоволений. Трохи згодом усім обов’язково стане ясно: ви вчинили абсолютно правильно.

Якщо у цей день заплановані важливі зустрічі, готуйтеся до них серйозно. Подумати потрібно не тільки про те, що ви говоритимете, але і про те, як ви виглядатимете: дуже важливо відразу справити потрібне враження.

ДІВА

Ви досягнете успіху, якщо будете завзяті і наполегливі. Саме ці якості допоможуть зрушити з мертвої точки якісь важливі справи, знайти нових союзників, обеззброїти таємних та явних ворогів. Непогано пройдуть зустрічі із впливовими людьми, не виникне проблем у Дів, які сьогодні звернуться до державних організацій за якимись документами.

Чим би ви не були зайняті, постарайтеся не йти у справи з головою. Варто приділити увагу близьким: їм сьогодні може бути потрібна ваша підтримка. Вечір підійде для спокійного відпочинку; відвідування багатолюдних чи галасливих заходів навряд чи вас потішить.

ТЕРЕЗИ

Якими б ви були терплячими і доброзичливими, поведінка оточуючих сьогодні може вивести з рівноваги. Не виключено, що колеги та ділові партнери порушать якісь давні домовленості, а близькі просто забудуть про ваші плани. Але не падайте духом: стосунки незабаром вдасться налагодити. Поки що важливо не переходити на особи в суперечках, уникнути відкритого конфлікту.

Добре займатися справами, в яких вам не потрібна чиясь допомога, та й поради не потрібні. У вас з’являться незвичайні ідеї. Якщо ви діятимете самостійно, то відразу зможете їх реалізувати.

СКОРПІОН

День чудово підійде для будь-яких зустрічей. Вам вдасться отримати цінну інформацію, обговорити важливі питання з людьми, досвід та знання яких дорогого коштують. Деякі Скорпіони до того ж знайдуть дуже впливових союзників і завдяки їхній підтримці знеоружать своїх недоброзичливців.

Зі знайомими справами ви легко впораєтеся, а ось із чимось новим буде складніше. Не поспішайте. Вам знадобиться деякий час, щоб розібратися, як краще діяти. Головне – якнайшвидше виправляти навіть дрібні помилки, інакше вони завадять вам рухатися далі.

СТРІЛЕЦЬ

Краще не відкладати важливих справ надовго, тому що перша половина дня підійде для них набагато краще, ніж друга. До обіду ви встигнете вирішити кілька непростих питань, переговорити з людьми, чия допомога вам не завадила б, і дізнатися про щось важливе. Багато Стрільців також знайдуть можливість підтримати тих, хто опинився у складній ситуації, зробити щось корисне для всіх.

Друга половина дня відрізнятиметься досить напруженим емоційним тлом. Через це ви можете сумніватися в собі та своїх почуттях, дратуватися через дрібниці, ображатися на тих, хто вам дорогий. Не поспішайте з рішеннями та не робіть необачних вчинків. Все владнається дуже скоро.

КОЗЕРІГ

Вам доведеться спілкуватися з дуже різними людьми. Не можна сказати, що з усіма буде легко порозумітися. Вас можуть розуміти неправильно, у чомусь підозрювати, лаяти за вчинки, яких ви не робили. Намагайтеся зберегти спокій і якнайшвидше прояснити ситуацію. Якщо ви поведете себе правильно, то не тільки зможете уникнути конфліктів, а й знайдете справжніх друзів.

День буде сприятливим для роботи, особливо – інтелектуальним, що вимагає серйозних роздумів, вивчення інформації, отриманої з різних джерел. Козероги, зайняті дослідницькою діяльністю, матиме шанс зробити перший крок до важливого відкриття.

ВОДОЛІЙ

День буде дуже сприятливим для спілкування. Навколишні оцінять вашу щирість і відкритість, охоче відгукнуться на незвичайні пропозиції або підтримають ті ідеї, які вам самим здаються дуже сміливими, майже нереалістичними. Відносини, які раніше були виключно діловими, стануть неформальнішими та теплішими. Не виключено й романтичне захоплення!

Можна обговорювати довгострокові плани, приймати рішення щодо віддаленого майбутнього. Ви не станете будувати ілюзій, швидко зрозумієте, як розвиватимуться події, і знайдете спосіб отримати з них користь.

РИБИ

Непоганий день для роботи. Якісь нові серйозні завдання та важливі справи навряд чи з’явиться, а ось із тим, що накопичилося останнім часом, ви швидко розберетеся. Поруч будуть люди, готові допомогти чи дати пораду. Інтуїція підкаже вам, які рекомендації варто слідувати, а які можна пропустити повз вуха.

Обережніше варто бути у всьому щодо грошей. Ви будете схильні до марнотратства, можете витратити значну суму на дрібниці. В іншому ж переважатиме вплив позитивних тенденцій. Особливо прихильними будуть зірки до Рибів, які сьогодні вирушать на романтичне побачення.

You cannot copy content of this page