fbpx

Гороскоп на 1 серпня 2022 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН:

День буде неспокійним та насиченим. Ви постараєтеся не марнувати час марно, тому встигнете зробити багато корисного і для себе, і для інших. Нагадають про себе давні знайомі, і спілкування з ними виявиться дуже приємним. Буде можливість поновити старі ділові зв’язки. Незабаром вони знову стануть у нагоді в роботі.

Імовірні вдалі збіги, приємні сюрпризи. Стане ясно, що потрібно зробити, щоб справдилися ваші найважливіші бажання. Вечір буде особливо вдалим для закоханих Овнів. Відносини з близькою людиною помітно зміняться на краще.

ТЕЛЕЦЬ:

Початок дня принесе чудові ідеї та нові плани. Найближчим часом ви зможете зосередитися на їхньому втіленні, а поки що можна все як слід обдумати, знайти союзників і домовитися з ними про спільні дії. Люди, які добре вас знають, дадуть тямущі поради.

Друга половина дня навряд чи обійдеться без непорозумінь, але серйозних проблем не принесе. Щось може піти не за планом, але ви не розгубитеся, швидко зрозумієте, як діяти краще. Друзі поділяться чудовими новинами чи запропонують щось дуже цікаве.

БЛИЗНЮКИ:

Початок дня буде досить неспокійним. Навряд чи в цей час вдасться уникнути дрібних розбіжностей, суперечок, причиною для яких можна стати будь-яка дрібниця. Але вам вдасться зберегти самовладання та доброзичливість, тому і згладити гострі кути буде неважко.

У другій половині дня вплив позитивних тенденцій помітно посилиться. Відчують підтримку зірок Близнюки, у яких останнім часом не все гаразд. Вечір варто провести із друзями. Вони піднімуть вам настрій і поділяться гарними ідеями, які захочеться негайно втілити у життя.

РАК:

День потішить. Особливо вдалою буде перша половина. Вона чудово підійде для того, щоб взятися за щось нове: ви швидко досягнете успіху у справах, вирішите завдання, які іншим виявилися не під силу. Можна зосередитись на вирішенні фінансових питань. Тут варто покластися на інтуїцію, її підказки будуть вірними.

Друга половина дня буде сприятливою для спілкування. Ви зрозумієте, чому останнім часом із деякими людьми було непросто ладнати, і швидко знайдете до них підхід. Можливі несподівані, але дуже приємні звістки здалеку.

ЛЕВ:

Сьогодні вам доведеться займатися чужими справами чи не більше, ніж власними. За допомогою звернуться люди, яким просто неможливо відмовити, і ви зміните плани, щоби підтримати їх. Не виключено, що доведеться витратити деякий час на вирішення проблем, причиною яких стали помилки ваших близьких.

День буде насиченим, але дуже плідним. Ви встигнете зробити багато. Але ввечері, напевно, захочеться відпочити. На цей час краще не планувати ні важливих справ, ні далеких поїздок, ні відповідальних зустрічей.

ДІВА:

Не переживайте через дрібниці на початку дня. Щось справді може скластися невдало, але серйозних проблем не виникне, і ви здійсните все, що задумали. Імовірні хороші новини здалеку, приємні звістки від людей, про які ви останнім часом турбувалися.

Друга половина дня буде дуже плідною. Ви багато встигнете зробити, не доведеться прикладати великих зусиль, щоб досягти успіху. Однак емоційне тло в цей час буде напруженим, і навіть незначні події можуть вплинути на ваш настрій. Намагайтеся уникати перевантажень. Відпочинок піде вам на користь, допоможе відчути себе набагато краще.

ТЕРЕЗИ:

День буде неспокійним, але вдалим та цікавим. Рішення, ухвалені вранці, виявляться вірними. Інтуїція підкаже, як краще діяти у новій для вас ситуації. Прислухавшись до неї, ви досягнете успіху там, де раніше навіть не розраховували на нього всерйоз.

Багато позитивних емоцій подарує спілкування із давніми знайомими. Від них ви дізнаєтесь багато цікавого. Хорошою ідеєю поділиться людина, яка раніше не раз давала тямущі поради. Вечір підійде для сімейного заходу, зустрічі із родичами, а також для якихось дрібних домашніх справ.

СКОРПІОН:

На початку дня непросто зберегти спокій. Можуть засмучувати невдалі збіги, несподівані труднощі. Не всім Скорпіонам вдасться швидко порозумітися з близькими, не виключені розбіжності через дрібниці. Але особливо переживати не варто, адже ситуація швидко змінюватиметься на краще.

Друга половина дня потішить. Цей час добре підійде для того, щоб завершити справи, розпочаті раніше, вирішити якісь складні питання. У вас багато буде виходити добре, і не виникне перешкод, які б ви не змогли подолати.

СТРІЛЕЦЬ:

На початку дня навряд чи вдасться уникнути гострих моментів: щось може піти не за планом, робити з оточуючими буде складніше, ніж зазвичай. Імовірні незаплановані витрати, часто вони будуть пов’язані з вирішенням якихось побутових проблем.

Друга половина дня буде зовсім іншою: легкою та надихаючою. У цей час багатьох ваших починань супроводжуватиме успіх. Варто виявити ініціативу в особистих відносинах, її, напевно, оцінять. Імовірні зміни на краще у відносинах з коханою людиною.

КОЗЕРІГ:

Намагайтеся не перевтомлюватись у першій половині дня. Цей час не підійде для того, щоб братися за серйозні справи або вирішувати складні питання. У поїздках можливі затримки, тому вони можуть виявитися менш вдалими, ніж ви очікували.

Вже в середині дня ви відчуєте себе набагато бадьоріше та енергійніше. З’явиться бажання взятися за щось нове і обставини для цього складуться сприятливі. Багато ваших ідей сподобаються оточуючим, і якщо буде потрібна допомога, то ви напевно її отримаєте. Можливі грошові надходження, зокрема з несподіваних джерел.

ВОДОЛІЙ:

День чудово підійде для важливих справ. Можна взятися за те, що раніше не виходило: цього разу зірки будуть на вашому боці, ви швидко досягнете потрібного результату. Підніме настрій зустріч із старим другом. Ви почуєте хороші новини, отримаєте інформацію, яка незабаром стане в нагоді.

Прислухайтеся до інтуїції: її підказки допоможуть краще розуміти оточуючих, уникнути напружених моментів у спілкуванні. У другій половині дня потрібно буде зосередитись на сімейних справах. Не виключено, що комусь із близьких буде потрібна допомога.

РИБИ:

Якщо у першій половині дня ви плануєте зайнятися важливими справами, намагайтеся розраховувати лише на свої сили. Чи хтось прийде вам на допомогу, підтримає, якщо виникнуть труднощі. Швидше все буде навпаки: оточуючі у всьому покладатимуться на вас. Все це, втім, не завадить досягти успіху.

Друга половина дня – дуже сприятливий час спілкування. Ви порозумієтеся і зі старими знайомими, і з тими, з ким вперше зустрілися зовсім недавно. Ймовірно, початок дружніх стосунків або романтичної історії, яка незабаром стане дуже важливою для вас.

 

You cannot copy content of this page