fbpx

Гороскоп на 10 грудня 2022 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН:

Не турбуйтеся через дрібниці на початку дня. Щось у цей час може справді піти не за планом, але не обов’язково це призведе до проблем. Ви швидко зрозумієте, як упоратися з труднощами, що виникли, і відразу побачите нові можливості. Особливо прихильними зірки в цей час будуть до Овн, зайнятих вирішенням професійних питань, які прагнуть професійного зростання.

Друга половина дня пройде спокійніше. Ви завершите справи, розпочаті раніше, вирішите питання, які раніше не давали спокою вам і вашим близьким.

ТЕЛЕЦЬ:

Важко зберігатиме спокій на початку дня. На цей час краще не планувати ділових переговорів та важливих зустрічей: є небезпека, що вам не вдасться знайти потрібні слова, справити гарне враження. Варто бути обережнішим і з грошима. Краще не поспішати з покупками та угодами.

Друга половина дня буде насиченою подіями та дуже вдалою. Вона підійде для того, щоб взятися за нову справу або почати вчитися з того, що раніше здавалося складним. Помітним буде вплив позитивних тенденцій у особистих відносинах. Ви легко порозумієтеся з близькими.

БЛИЗНЮКИ:

День буде сприятливим для спілкування. Особливо успішно пройдуть ділові переговори: ви залишитеся задоволеними їх результатом, знайдете нових союзників, заручитеся підтримкою впливових людей. Можуть відкритися нові професійні перспективи перед Близнюками, робота яких пов’язана з поїздками і вимагає частої зміни обстановки.

Не забудьте про справи, розпочаті раніше. Сьогодні у вас буде можливість завершити їх, і це не вимагатиме серйозних зусиль. Друга половина дня обіцяє грошові надходження, зокрема з несподіваних джерел.

РАК:

Ладити з оточуючими сьогодні буде складніше, ніж зазвичай. Іноді ви можете провокувати суперечки. Намагайтеся не гарячкувати: про все можна домовитися спокійно. З’являться нові завдання, впоратися з вирішенням яких не вдасться відразу. Але ви виявите наполегливість і обов’язково досягнете потрібного результату.

Друга половина дня принесе добрі новини. Багатьом Ракам вона до того ж обіцяє подарунки та романтичні сюрпризи. Поїздки, в які ви поїдете в цей час, будуть особливо приємними, якщо вам складуть компанію друзі та інші близькі люди.

ЛЕВ:

Сьогодні ви частіше, ніж зазвичай, опинятиметеся в центрі уваги. Вас помітять навіть люди, які раніше ніким, окрім себе, не цікавились. Можливі цікаві пропозиції щодо роботи. Ваші прибутки можуть помітно зрости. Однак гроші не падатиму з неба: доведеться попрацювати, щоб отримати їх.

Варто бути обережнішим у вирішенні будь-яких питань, пов’язаних з фінансами. Це не найкращий день для великих покупок, які не були заплановані раніше, або укладання угод із новими партнерами. У другій половині дня можливі добрі новини здалеку.

ДІВА:

Зберігати спокій буде непросто. Можливі дрібні непорозуміння, якісь прикрі підтримки, через які ви всерйоз переживатимете. Непросто знайти союзників. Люди, які раніше поділяли ваші ідеї та плани, сьогодні будуть зайняті власними справами та не зможуть прийти на допомогу.

Перша половина дня буде сприятливою для самостійних дій. Друга підійде для переговорів. Імовірні цікаві знайомства. Деякі Діви зможуть побачитися з людьми, про яких чули багато хорошого, і навіть потоваришувати з ними.

ТЕРЕЗИ:

Сьогодні ви не поспішатимете. Це дозволить уникнути помилок. День підійде для того, щоб завершити справи, розпочаті раніше, навести лад, позбутися непотрібних речей. Багатьом Терезам знадобиться досвід, отриманий раніше. Завдяки йому представники знаку досягнуть мети навіть швидше, ніж очікували.

Не завжди легко буде жити з оточуючими, але ви будете поводитися спокійно і дипломатично, не піддайтеся на провокації. З вашою допомогою порозуміються ті, кому раніше ніяк не вдавалося порозумітися. Увечері можливі знайомства, які матимуть романтичне продовження.

СКОРПІОН:

Вам доведеться багато зробити. Навряд чи вдасться діяти за планом: куди ймовірніше, що потрібно буде імпровізувати, швидко вирішувати завдання, що несподівано виникли. Інтуїція допоможе впоратися із цим. Завдяки її підказкам ви досягнете навіть кращих результатів, ніж могли очікувати.

День обіцяє приємні знайомства. Буде нагода поспілкуватися з людьми, які поділяють ваші захоплення та інтереси. Ви швидко подружитеся з ними. Не виключено, що одразу з’являться спільні плани, здійснення яких вас дуже зблизить.

СТРІЛЕЦЬ:

День навряд чи обійдеться без переживань та хвилювань. Але ще він принесе цікаві завдання та нові плани, на реалізації яких вдасться зосередитись негайно. Отже часу на неприємні роздуми у вас не залишиться. Чим раніше ви відкинете сумніви і візьметеся за справи, тим швидше ситуація зміниться на краще.

Друга половина дня буде сприятливою для спілкування із близькими. Вдасться обговорити багато важливих питань, уникнувши при цьому розбіжностей та суперечок. На деяких Стрільців чекають хороші новини, приємні події в сім’ї.

КОЗЕРІГ:

Буде налагодити ділові відносини з людьми, успіхи яких останнім часом справляли на вас сильне враження. Можливі пропозиції про співпрацю, деякі Козероги матимуть можливість приєднатися до роботи над якимось дуже перспективним проектом.

Вдасться вирішити якісь старі проблеми, знайти відповіді на питання, через які було багато суперечок. У першій воловині дня може бути непросто жити з близькими, проте пізніше ви обов’язково порозумієтеся. Вечір буде сприятливим для навчання.

ВОДОЛІЙ:

Будьте уважні. Це не найкращий день для вирішення серйозних питань. Він може принести нові завдання, з якими буде непросто впоратися. Будьте готові діяти самостійно, брати відповідальність. Так ви швидше досягнете успіху.

Краще відкласти складні та стомлюючі справи, не планувати на цей день далеких поїздок. Швидше за все, вам захочеться відпочити, відволіктися від турбот. Не буде зайвою і розбірливість у спілкуванні. Намагайтеся триматися подалі від людей, які раніше не раз псували вам настрій.

РИБИ:

Відмінний сприятливий день, протягом якого багатьом вашим починанням буде супроводжувати успіх. Відкриється маса можливостей у діловій сфері, буде шанс досягти успіху в роботі, вирішити завдання, з якими раніше нікому не вдавалося впоратися. Ви обеззброїте недоброзичливців, залишите суперників далеко позаду.

Помітним буде вплив позитивних тенденцій у особистих відносинах. Близьких ви розумітимете з півслова, та й з новими знайомими легко порозумієтеся. Добре пройдуть романтичні побачення.

You cannot copy content of this page