fbpx

Гороскоп на 10 лютого 2023 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН – Намагайтеся уникнути порожніх розмов і марних суперечок: сьогодні вони не тільки заберуть у вас час, а й настрій можуть зіпсувати. Важлива перебірливість у спілкуванні. Є небезпека, що вашу довіру намагатимуться завоювати люди, від яких варто триматися подалі. Краще не довіряти першому враженню.

Якщо ви зосередитеся на роботі чи інших корисних справах, то швидко з ними впораєтеся, встигнете навіть більше, ніж запланували. Ймовірно, стануть у нагоді ваші знання та досвід, отримані давним-давно. А ще майже напевно знайдеться застосування тим вашим талантам, про які раніше мало хто знав.

ТЕЛЕЦЬ – День складеться вдало, якщо ви не будуватимете ілюзій, постарайтеся об’єктивно оцінювати і ситуацію, і свої можливості. Не варто довіряти всьому, що кажуть інші. На жаль, навіть давні союзники сьогодні можуть підвести вас. Але якщо ви розраховуватимете тільки на себе, то напевно досягнете багато чого.

Корисно буде зосередитися на справах, що вимагають творчого підходу, винахідливості, фантазії: з ними ви впораєтеся добре. А ще день напевно порадує приємними подіями у родині, змінами на краще у стосунках із близькими.

БЛИЗНЮКИ – Не треба поспішати. Сьогодні особливо важливо уникати необдуманих вчинків, не пов’язувати себе серйозними зобов’язаннями, не змінювати щось у житті кардинально, якщо у вас є хоча б найменші сумніви, що це дійсно потрібно.

Корисно буде повернутись до давніх планів – і професійних, і особистих. Напевно, з’ясується, що ситуація складається сприятливо для реалізації задуманого раніше, і поряд є ті, хто готовий вам допомогти. Вечір буде особливо сприятливим для спілкування з коханою людиною.

РАК – Зберігати спокій сьогодні буде непросто, та й зосередитись на справах також. Ви більше, ніж зазвичай, будете схильні до чужого впливу. Намагайтеся більше часу проводити з тими, кому довіряєте, чию підтримку впевнені. Контакти з тими, хто часто вас критикує, провокує і виводить з рівноваги, будуть даватися особливо важко.

День підійде для того, щоб наводити лад, позбавлятися непотрібного. Багато Раків сьогодні зрозуміють, на що витратили дуже багато часу, і переглянуть пріоритети. Вечір підійде для спілкування з найближчими людьми, воно вас напевно порадує.

ЛЕВ – День обіцяє корисні знайомства та плідні переговори. Вам вдасться заручитися підтримкою людей, від яких багато що залежить, знайти надійних союзників. Відкриються нові можливості у діловій сфері, і ви їх не проґавите. Можливе і кар’єрне зростання, і пропозиції, що обіцяють швидкий прибуток.

Не завжди будуть складатися відносини з близькими. Не виключено непорозуміння, образи. Однак ви збережете дружелюбність і доброзичливий настрій, не сердитиметеся на тих, хто в чомусь з вами не згоден або не готовий підтримати. Надвечір напружені моменти залишаться в минулому, гармонія відновиться.

ДІВА – Прислухайтеся до інтуїції і намагайтеся дотримуватися її підказок. Сьогодні у вас буде можливість досягти помітного успіху у справах, вирішити складні завдання. Але перевірені методи виявляться малоефективними, треба буде вигадати щось нове. І це у вас обов’язково вийде.

Відносини з оточуючими часом складаються напружено, але ви знайдете спосіб уникнути конфліктів, згладити всі гострі кути. Будьте уважні до тих, хто вам дорогий: сьогодні для них це буде особливо важливим. Улюблена людина може потребувати вашої турботи та підтримки набагато більше, ніж зазвичай.

ТЕРЕЗИ – Не поспішайте та не вимагайте від себе неможливого на початку дня. Впоратися з усім, що ви запланували, навряд чи вдасться швидко і легко. Можливі несподівані затримки у справах, не виключено порушення якихось важливих для вас домовленостей. Однак вплив позитивних тенденцій посилюватиметься з кожною годиною, незабаром ви відчуєте, що життя налагоджується.

Друга половина дня складеться дуже вдало. Вона підійде і нових починань, і вирішення вже знайомих завдань. Буде особливо приємно, що навіть найсміливіші ваші плани сподобаються близьким.

СКОРПІОН – День чудово підійде для того, щоб обміркувати якісь важливі питання. Ви швидко зрозумієте, на чому потрібно зосередитись негайно, а що може зачекати. Не виникне проблем із оформленням документів, звернення до державних організацій буде успішним.

Спілкування з близькими подарує безліч приємних моментів, завдяки йому настрій помітно покращає. Не виключені приємні сюрпризи, несподівані подарунки, які запам’ятаються надовго. Вечір підійде для романтичного побачення, спілкування із тим, хто вам дуже подобається.

СТРІЛЕЦЬ – Напевно, захочеться щось змінити в житті, порушити звичний перебіг подій. Не поспішайте. Сьогодні вам важко буде відрізнити свої справжні бажання від швидкоплинних капризів, правильно оцінити свої цілі та розставити пріоритети.

Перш ніж братися за щось зовсім нове, розберіться з повсякденними справами, переконайтеся, що успішно завершили розпочате раніше. Інакше неминуче виникне плутанина, яка виб’є з колії та призведе до помилок. У всьому щодо особистих стосунків варто покладатися на інтуїцію.

КОЗЕРІГ – Терпіння та самовладання вам сьогодні стануть у нагоді. Саме завдяки цим якостям ви не піддастеся на провокації, не підете на поводі ні у своїх, ні чужих емоцій. Вдасться уникнути помилок у справах, зберегти добрі стосунки з колегами та керівництвом. Краще не поспішати з рішеннями щодо грошей. Подумайте двічі, перш ніж укладати серйозні угоди.

Вдома навряд чи вдасться уникнути розбіжностей, але рішення, які сподобаються всім, знайдуться швидко. Друга половина дня обіцяє чудові новини здалеку. У деяких Козерогів з’явиться привід для домашнього свята.

ВОДОЛІЙ – Сьогодні вам навряд чи вдасться зосередитись на чомусь одному. Набагато ймовірніше, що займатися потрібно буде кількома справами відразу, і далеко не відразу стане ясно, яке з них важливіше. Інші в таких обставинах почали б нервувати, а ви збережете спокій, тому й помилок не зробите.

Буде можливість підтримати близьких, допомогти їм, і ви її не пропустите. Багато сімейних розбіжностей, які останнім часом засмучували вас, залишаться в минулому. Відносини, що довго складалися напружено, зміняться на краще.

РИБИ – День підійде для рішучих дій. Якщо ви довго відкладали якісь справи, зараз саме час приступити до них: зірки будуть на вашому боці, багато вийде добре. Вам вдасться правильно оцінити і ситуацію, що склалася, і власні сили. Ви не станете будувати ілюзій і плекати марні надії.

Імовірні невеликі грошові надходження, зокрема з несподіваних джерел. Вони виявляться дуже доречними, дозволять порадувати близьких або зробити якісь приємні незаплановані покупки.

You cannot copy content of this page