fbpx

Гороскоп на 10 серпня 2022 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН:

На початку дня потрібно буде багато зробити. Нових завдань буде так багато, що ви не одразу зрозумієте, за що братися насамперед. Дослухайтеся до інтуїції: вона підкаже, з чого почати, а що відкласти на потім. Краще діяти самостійно, не чекаючи від оточуючих ні допомоги, ні якихось особливо корисних порад.

Вплив позитивних тенденцій посилюватиметься з часом. Друга половина дня буде особливо вдалою з погляду особистих стосунків. Якщо ви хочете помиритися з тим, з ким були в сварці, спробуйте це зробити: швидше за все, вам підуть назустріч.

ТЕЛЕЦЬ:

Початок дня навряд чи принесе якісь події. Але уникнути хвилювань все ж таки не вдасться, адже ви все прийматимете особливо близько до серця, можете гостро реагувати на будь-які дрібниці. Важлива розбірливість у спілкуванні: намагайтеся триматися подалі від тих, хто любить виводити вас із рівноваги.

Друга половина дня потішить вдалими збігами, відкриє нові можливості. Це слушний час для того, щоб взятися за якусь важливу, складну і масштабну справу: ви швидко досягнете перших успіхів.

РАК:

Не поспішайте. День складеться дуже добре, лише на самому його початку можливо кілька неприємних моментів. Не турбуйтеся через дрібні труднощі: скоро вони залишаться в минулому. Добре відбудуться ділові переговори. Деякі Раки отримають цікаві пропозиції щодо співробітництва, укладуть угоди, які принесуть їм помітні прибутки.

Імовірні якісь приємні події вдома, гарні новини, що стосуються ваших близьких. Вдало вирішаться питання щодо сімейного майна. Вечір порадує закоханих Раків.

ЛЕВ:

День чудово підійде для того, щоб шукати союзників та однодумців. Ви на багатьох справите гарне враження. Допомогти у здійсненні ваших ідей захочуть дуже впливові люди. Завдяки їхній підтримці ви зможете обеззброїти недоброзичливців, залишити суперників далеко позаду.

Помітних успіхів досягнуть Леви, які сьогодні зосередяться на навчанні та дослідницькій діяльності. Там, де потрібно знайти інформацію, вам не буде рівних. Ви швидко знайдете застосування знань, отриманих сьогодні.

ДІВА:

Починайте день із важливих справ. Чим раніше ви за них візьметеся, тим легше буде досягти успіху. Особливо прихильні будуть зірки до Діва, які займуться вирішенням фінансових чи майнових питань. А ще цей час підійде для початку ремонту та покупки всього, що йому необхідно.

Пізніше можна буде зосередитись на вирішенні якихось не настільки значних, але теж цікавих завдань. Ідеї, які з’являться у вас у другій половині дня, багатьом сподобаються. Тож довго шукати тих, хто допоміг би у їхньому здійсненні, не доведеться. Співпраця, яка почалася в цей час, довго вас радуватиме.

ТЕРЕЗИ:

Намагайтеся не переживати через дрібниці на початку дня і не думати про проблеми, які поки що не можете вирішити. Цей час добре підійде для того, щоб зосередитись на якихось корисних справах, з якими ви можете впоратися самостійно. Можна робити невеликі покупки, вони будуть вдалими.

У другій половині дня потрібно буде зайнятися домашніми справами. Не виключено, що виникнуть проблеми, вирішення яких вимагатиме фінансових витрат. Імовірні зустрічі з друзями. До деяких Терезів зайдуть у гості саме ті люди, за якими представники знака особливо сумували.

СКОРПІОН:

Без хибної скромності розповідайте про свої успіхи та перемоги: сьогодні дуже багатьом буде корисно дізнатися про них. На ваші знання та таланти звернуть увагу дуже впливові люди. Якщо зараз ви поведете себе правильно, то незабаром отримаєте цікаві пропозиції щодо роботи чи бізнесу.

Намагайтеся бути уважними до близьких: сьогодні для них особливо важливі ваші розуміння та підтримка. Не виключено, що доведеться обговорювати якісь непрості питання. Важливо робити це спокійно та конструктивно.

СТРІЛЕЦЬ:

Не поспішайте братися до серйозних справ. На початку дня буде непросто зібратися з думками, налаштуватися на потрібний лад. До того ж оточуючі можуть збивати вас з пантелику, давати непрохані поради або ділитися якоюсь сумнівною інформацією. Перевірте все, перш ніж робити висновки та приймати рішення.

Навряд чи вдасться уникнути напружених моментів на роботі. Імовірні розбіжності з колегами та керівництвом, якісь професійні суперечки. А ось з близькими ви легко знайдете спільну мову, багато про що зможете домовитися.

КОЗЕРІГ:

Намагайтеся прислухатися до інтуїції: саме її підказки сьогодні допоможуть вам досягти важливих цілей, упоратися з тим, що довго не виходило. З’являться нові справи та завдання. Складними вони вам не видадуться. Якщо ви виявите винахідливість, то досягнете навіть кращих результатів, ніж очікували.

Імовірні фінансові надходження. Суми, отримані сьогодні, навряд чи будуть значними. Але вони виявляться доречними: дозволять зробити якісь незаплановані покупки, порадувати близьких подарунками. Вечір обіцяє приємну звістку від людини, яка вам особливо дорога.

ВОДОЛІЙ:

День навряд чи буде простим і безхмарним, але ви впораєтеся з усіма труднощами, які він принесе. Невдалий збіг обставин не змусить вас відмовитися від задуманого. Ви виявите наполегливість і досягнете свого. Ваш підхід до справ сподобається багатьом, і, напевно, знайдуться люди, які захочуть познайомитися з вами ближче.

Відносини з близькими складаються гармонійно. Ви не станете сперечатися через дрібниці, швидко домовитеся про якісь загальні плани. Вечір підійде для спокійного відпочинку. Краще не планувати на цей час нічого стомлюючого.

РИБИ:

Напевно захочеться розпочати день із найважливіших справ. Саме так і варто вчинити: вплив позитивних тенденцій буде сильним, і ви чудово впораєтеся навіть із вирішенням дуже складних завдань. Вдасться вчасно отримати корисну інформацію, та й у добрих порадах не бракує.

Згодом з’явиться можливість відволіктися, зайнятися чимось приємним, хай і менш корисним. Не відмовляйте собі і в цьому: друга половина дня чудово підходить для активного відпочинку, творчості, спілкування з людьми, які знають, як підняти настрій. Вдалим цей час буде і для покупок.

You cannot copy content of this page