fbpx

Гороскоп на 11 жовтня 2023 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН

Чи не відкладайте обговорення важливих питань. Вранці вам буде легко порозумітися з різними людьми, вдасться домовитися навіть з тими, кого ви раніше не вважали союзником. Можливо початок не лише плідної співпраці, а й справжньої дружби.

Перша половина дня пройде доволі спокійно. А ось друга не обійдеться без несподіванок, переживань та хвилювань. У цей час краще не приймати важливих рішень щодо роботи, фінансів чи майна. Ви ризикуєте поспішити з висновками і випустити з уваги якісь важливі деталі.

ТЕЛЕЦЬ

День обіцяє прогрес у справах та професійні успіхи. Багатьом вашим починанням буде супроводжувати успіх; ви добре впораєтеся з тим, що раніше ні в кого не виходило. Імовірні зміни на краще в ділових та особистих відносинах. Люди, які раніше були незадоволені вами або на щось скривджені, самі виявлять ініціативу у спілкуванні, намагатимуться згладити гострі кути.

Добре складуться поїздки, навіть якщо рішення про них буде прийнято в останню хвилину і збиратися в дорогу доведеться поспіхом. Можливі приємні знайомства, незвичайні зустрічі, які запам’ятаються надовго.

БЛИЗНЮКИ

Зберігати спокій сьогодні виявиться непросто: через напруженість емоційного тла настрій часто змінюватиметься. Ви можете зациклюватися на дрібницях, дратуватися через дрібниці, приймати близько до серця події, на які в інший час не звернули б уваги.

Але якщо вам все ж таки вдасться не піти на поводу у негативних емоцій, день складеться дуже добре. Вплив позитивних тенденцій буде помітним у діловій сфері, а й у сфері особистих відносин. Вірогідні добрі новини здалеку, не виключені й цікаві пропозиції.

РАК

Не поспішайте з висновками. Вам непросто буде правильно оцінити ситуацію, що склалася, або вирішити, що потрібно робити. За порадою варто звернутися до старого знайомого, поради якого рятували вас уже не раз. А ось з людьми, яких ви зустрінете сьогодні, краще бути обережнішими: вони не такі розумні та доброзичливі, як може здатися спочатку.

День буде сприятливим для того, щоб навчатися новому, збирати та аналізувати інформацію. Ви нічого не пропустите з уваги, вчасно зверніть увагу на те, що пізніше виявиться важливим.

ЛЕВ

День буде цікавим та насиченим. Багато Левів відчують приплив сил і енергії, зрозуміють, що настав час взятися за якусь серйозну та важливу справу. Успіх супроводжуватиме багато сміливих починань. Навряд чи знадобиться чиясь допомога, щоб досягти успіху.

Не виключено, що з’являться нові завдання, а впоратися з ними допоможуть ті ваші таланти, про які раніше мало хто знав. Навколишні спочатку дуже здивуються, а потім дивитися на вас навіть із великим захопленням, ніж раніше. Люди, які раніше вас майже не помічали, спробують налагодити стосунки, потоваришувати.

ДІВА

Ладити з оточуючими сьогодні виявиться дещо складніше, ніж зазвичай. Той, хто раніше цікавився вашими справами і охоче приходив на допомогу, сьогодні буде надто зайнятий вирішенням власних проблем. А люди, які раніше просто трималися осторонь, можуть провокувати вас і намагатися вивести з рівноваги.

Але вам вдасться зберегти не лише спокій, а й доброзичливість. Тому ви знайдете спосіб уникнути конфліктів, згладити гострі кути. Вплив позитивних тенденцій згодом посилюватиметься, друга половина дня обіцяє гарні новини та успіхи у справах.

ТЕРЕЗИ

Намагайтеся уникати поспішних рішень там, де справа стосується грошей та цінного майна. Саме в таких питаннях буде легко припуститися помилок, які можуть обернутися серйозними втратами. В іншому ж день буде сприятливим. Ви швидко впораєтеся зі складними робочими завданнями, зорієнтуєтеся в нових обставинах, зрозумієте, як досягти успіху.

Перша половина дня пройде досить спокійно та передбачувано. Натомість друга напевно здивує. У цей час можливі і дивні збіги, і майже неймовірні зустрічі, і несподівані, але дуже надихаючі новини.

СКОРПІОН

Ви досягнете успіху в багатьох справах, якщо не марнуватимете час даремно. Напевно, знадобиться вміння ладити з людьми, швидко знаходити підхід до нових знайомих. Завдяки йому ви знайдете союзників, які готові відгукнутися на будь-які прохання, взяти на себе частину ваших турбот.

Сприятливим буде день для навчання. Ви швидко запам’ятаєте все, що потрібно, зверніться до чужого досвіду для досягнення власних цілей. Деякі Скорпіони знайдуть спосіб виправити помилки, допущені раніше. Не виключено, що у цьому представникам знака мимоволі допоможуть їхні давні недоброзичливці.

СТРІЛЕЦЬ

День буде спокійним та сприятливим. Він підійде для завершення старих справ, підбиття підсумків, а також для вирішення організаційних питань. Не виключено, що хтось із знайомих звернеться до вас за допомогою. Все, що ви зробите для інших, вам також піде на користь.

Добре пройдуть зустрічі з потенційними союзниками та роботодавцями. Можна ділитися ідеями, обговорювати майбутні проекти. А разом із близькими сьогодні варто будувати плани щодо відпочинку та спільних поїздок: тут розбіжностей не виникне.

КОЗЕРІГ

Початок дня може бути досить складним. А все тому, що в цей час ви багато прийматимете надто близько до серця, сердитиметеся і переживатимете через дрібниці, ображатиметеся навіть на безневинні зауваження. Однак триватиме вплив негативних тенденцій недовго, вже дуже скоро ви відчуєте себе набагато спокійніше та впевненіше.

Інтуїція допоможе вам досягти успіху в другій половині дня. Це буде сприятливим для ділового спілкування, пошуку союзників. Імовірні дуже привабливі пропозиції про співпрацю. Але не виключені й знайомства, які матимуть романтичне продовження.

ВОДОЛІЙ

Початок дня виявиться непростим, особливо для Водоліїв, які на цей час запланували важливі справи. Зосередитися буде нелегко, велика ймовірність, що ви пропустите з уваги якісь важливі деталі. Однак серйозних помилок ви все ж таки не допустите, а всі перешкоди, що виникають, обов’язково подолаєте.

Друга половина дня підійде для того, щоби взятися за щось нове. Однак важливо правильно оцінити власні сили: розраховувати в цей час варто лише на себе, чи навряд чи хтось прийде вам на допомогу. Вечір обіцяє добрі новини сімейним представникам знаку.

РИБИ

На початку дня навряд чи вдасться уникнути розбіжностей і суперечок, важко буде домовитися навіть з тими, хто раніше розумів вас з півслова і в усьому підтримував. Намагайтеся не гарячкувати. Якщо найважчі розмови вдасться провести спокійно, рішення, яке буде всім до вподоби, обов’язково знайдеться.

Друга половина дня підійде для важливих справ, які потребують зосередженості та уваги до деталей. У цей час вам простіше слідувати чітким інструкціям, ніж придумати щось нове. Однак чужі добрі ідеї ви гідно оціните.

You cannot copy content of this page