fbpx

Гороскоп на 12 грудня 2022 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН:

Не робіть ілюзій і намагайтеся не видавати бажане за дійсне. Сьогодні особливо важливим буде вміння ставити реальні цілі, займатися вирішенням практичних завдань, що не витає в хмарах. Краще не поспішати з покупками: ви ризикуєте витратити гроші на речі, які вам не знадобляться.

Імовірні невеликі розбіжності, суперечки через дрібниці. Але вони не призведуть до серйозних конфліктів. Ви збережете доброзичливість та позитивний настрій, знайдете спосіб розрядити обстановку, підняти всім настрій, підтримати тих, хто занепав духом.

ТЕЛЕЦЬ:

Сміливо беріться за нові справи: швидше за все, ви швидко досягнете успіху. Втім, буде можливість справитися з тим, що довго не виходило. Але тут вам потрібна допомога. Звертайтеся за нею до тих, кого давно знаєте. Такі люди вас сьогодні точно не підведуть.

Буде можливість чудово провести час із друзями, побувати в якихось цікавих місцях, побачити людей, за якими ви нудьгували. Не виключені й приємні знайомства. Деякі Тельці матимуть змогу поспілкуватися з тими, про кого раніше чули багато хорошого.

БЛИЗНЮКИ:

Початок дня буде насиченим. Цей час підійде для того, щоби взятися за щось нове. Друзі або давні знайомі, напевно, запропонують щось цікаве, ви з радістю відгукнетесь і не пошкодуєте про це. Імовірні подарунки та знаки уваги, приємні сюрпризи.

Друга половина дня пройде спокійніше. Вдасться відпочити і відновити сили, розібратися з дрібними справами, які давно вимагали уваги. Буде можливість налагодити стосунки з людьми, з якими ви останнім часом сварилися через дрібниці. Близькі розумітимуть вас із півслова.

РАК:

Початок дня потішить вдалими збігами. З’явиться можливість здійснити те, що ви давно задумали, і ви її не проґавите. Допоможуть люди, від яких ви не очікували нічого подібного. Ваші ідеї багатьом сподобається, і взяти участь у їхньому здійсненні напевно захочуть нові знайомі.

Другу половину дня ви проведете дуже плідно. Цей час підійде для багатьох справ – від найпростіших і добре знайомих до нових і складних. Не виключено, що ви знайдете спосіб збільшити доходи або зрозумієте, який проект варто було б вкласти гроші.

ЛЕВ:

Початок дня підійде для зустрічі з людиною, якій ви хотіли б сподобатися. У цей час вам буде легко ладнати з різними людьми, у тому числі з тими, з ким ви раніше зовсім не знаходили спільної мови. Можливі незаплановані поїздки – вони складуться дуже вдало, подарують масу яскравих емоцій.

Друга половина дня пройде напруженіше. Вся справа в тому, що в цей час ви будете особливо вразливими, гостро реагуватимете на будь-які дрібниці. Постарайтеся уникнути суперечок із близькими. Обговорення важливих питань краще відкласти.

ДІВА:

Непростий день із погляду спілкування. Часом буде складно порозумітися навіть з тими, кого ви раніше розуміли з півслова. Не виключені конфлікти через дрібниці, гарячі суперечки. Ви знайдете спосіб покласти їм кінець, але це вимагатиме зусиль.

У важливих справах вам не буде потрібна допомога, ви відмінно впораєтеся з ними самостійно. Краще покладатися на власні знання та досвід, ніж дотримуватися порад знайомим. День буде сприятливим для творчості та навчання, роздумів щодо якихось важливих питань. Ви побачите те, чого раніше не помічали, дійдете правильних висновків.

ТЕРЕЗИ:

Доведеться поспішати, оскільки справ та завдань, які потребують уваги, виявиться несподівано багато. Ви все встигнете, якщо діятимете послідовно, зможете уникнути зайвої суєти. Не виключено, що потрібно буде вирішити якісь старі побутові проблеми. У зв’язку з цим можуть знадобитися несподівані витрати, але навряд чи йтиметься про значні суми.

День підійде для занять, які потребують творчого підходу, фантазії. Складніше буде там, де потрібна акуратність, посидючість, увага до дрібних деталей.

СКОРПІОН:

Непросто буде ладнати з оточуючими. Навіть почуття найближчих людей не завжди будуть вам зрозумілі, а вчинки та слова оточуючих не раз поставлять вас у глухий кут. Проте причини для серйозних конфліктів не буде. Можливі лише якісь дрібні образи, мовчазна невдоволення. Намагайтеся бути особливо терплячими з тими, хто вам особливо дорогий.

День підійде для того, щоб взятися за нову справу: буде цікаво, а отриманий досвід незабаром нагоді. Імовірні приємні сюрпризи, знаки уваги, яким ви будете дуже раді.

СТРІЛЕЦЬ:

Обережніше з грошима: сьогодні ви схильні до деякої легковажності і можете витратити значну суму на дрібниці. Не поспішайте з покупками, не вкладайте свої кошти в проекти, про які довідалися зовсім недавно.

В іншому ж день складеться вдало. Він буде сприятливим для спілкування. Легко буде порозумітися з близькими людьми, напевно з’являться якісь спільні плани, справи, якими ви залюбки візьметеся разом. Можливі приємні події у сім’ї, гарні новини, важливі для ваших близьких.

КОЗЕРІГ:

День може принести якісь несподівані події, дивовижні події, які вплинуть на ваші плани. Не виключено, що потрібно буде відкласти всі знайомі справи і зосередитись на чомусь зовсім новому. Ви швидко розберетеся, як варто діяти, щоб досягти успіху.

Не виключено, що ви отримаєте нарешті відповіді на питання, над якими багато розмірковували останнім часом. Багато виявиться простіше, ніж ви думали. Друга половина дня підійде для того, щоб вирішити фінансові питання, зробити якісь покупки.

ВОДОЛІЙ:

З’явиться багато добрих ідей. Розпочинайте задумане без довгих роздумів: так у вас буде шанс швидко досягти потрібного результату. Зірки підтримають Водоліїв, які сьогодні почнуть чогось вчитися або візьмуться за нову справу. Перші успіхи не забаряться.

День підійде для покупок. Можна купувати меблі та побутову техніку, а також речі, потрібні для вашої роботи та хобі. Не виключені подарунки. Багато представників знаку отримають саме те, про що давно мріяли. Добре складуться поїздки. Вони будуть особливо приємними, якщо друзі складуть вам компанію.

РИБИ:

Корисно поговоритиме про справи. Сьогодні знайомі можуть підказати вам, як досягти успіху, впоратися з вирішенням складного завдання. Напевно знадобиться те, чого ви навчилися давно. Знайдеться і застосування ваших талантів, про які раніше мало кому відомо.

День обіцяє приємні зустрічі. Вам неважко буде справити гарне враження на нових знайомих. Навіть люди, яким зазвичай ніхто не подобається, помітять ваші найкращі якості, захочуть потоваришувати. Можливо і початок романтичних стосунків, проте тут вам потрібно буде виявити ініціативу.

You cannot copy content of this page