fbpx

Гороскоп на 12 лютого 2024 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН

Намагайтеся бути особливо уважними на початку дня. У вас з’явиться можливість отримати якусь корисну інформацію, знайти відповіді на питання, які вас турбували останнім часом. Імовірні професійні успіхи. Переговори щодо роботи закінчаться дуже вдало для вас.

Друга половина дня підійде до сімейних справ. Багатьом Овнам потрібно відкласти заплановані справи, щоб приділити увагу близьким; шкодувати про це представники знаку не стануть. Можливі несподівані подарунки, приємні сюрпризи, зокрема романтичні.

ТЕЛЕЦЬ

Початок дня варто провести максимально спокійно, по можливості займаючись знайомими справами, вирішуючи питання, які не становлять для вас труднощів. Братися за щось нове варто з великою обережністю: ймовірні несподівані проблеми, якісь неприємні сюрпризи. Втім, Тельці, які мають надійні перевірені союзники, швидко впораються.

Друга половина дня пройде зовсім інакше. У цей час у вас багато буде виходити добре, завдяки підтримці зірок ви досягнете навіть більшого, ніж очікували. Сприятливим цей час виявиться і з погляду особистих стосунків.

БЛИЗНЮКИ

У першій половині дня варто бути обережнішим у всьому, що стосується грошей. Цей час не підійде ні для великих покупок, ні для укладання серйозних угод. Багато близнюків будуть особливо легковажними, це може призвести до марних витрат.

А в решті дня буде сприятливий. Він підійде для обговорення довгострокових планів з людьми, досвідом та знанням яких ви довіряєте. Буде шанс отримати цінні поради та корисні підказки. Увечері буде особливо помітним вплив позитивних тенденцій у особистих відносинах. Добре пройдуть і сімейні заходи, і дружні зустрічі, романтичні побачення.

РАК

Нелегко буде порозумітися з оточуючими, особливо в першій половині дня. Навіть люди, які перш за все розуміли вас з півслова і в усьому підтримували, можуть бути налаштовані недружелюбно, сердитися і ображатися, неправильно витлумачивши ваші слова. Будьте терплячими і намагайтеся не дратуватися, якщо доведеться знову і знову пояснювати досить прості речі.

У другій половині дня вплив позитивних тенденцій посилиться, ви відчуєте себе набагато впевненіше та спокійніше. Цей час підійде для того, щоб вирішувати будь-які важливі питання: ви не поспішатимете, нікому не дозволите збити вас з пантелику або заплутати.

ЛЕВ

Запасіться терпінням: події сьогодні можуть розвиватися набагато повільніше, ніж хотілося б. Чи вдасться встигнути все, що було заплановано, тож починати краще з найважливіших і найскладніших справ. Не завжди легко буде ладнати з союзниками. Деякі Леви можуть посваритися з тими, кого досі вважали найнадійнішими своїми союзниками.

Намагайтеся не перевтомлюватись. Надмірні навантаження можуть погано позначитися і самопочутті, і настрої. Але якщо вдасться зробити паузу, нехай навіть невелику, і відволіктися від повсякденних турбот, вам простіше налаштуватися на позитивний лад і побачити ті можливості, які раніше залишалися непоміченими.

ДІВА

Відмінний день для зустрічей у неформальній обстановці, спілкування з людьми, яким ви хотіли б сподобатися. Неважко буде справити гарне враження; на ваші сильні сторони звернуть увагу навіть ті, хто зазвичай помічає лише чужі вади.

Сприятливим буде день для роботи. Найпомітніших успіхів сьогодні досягнуть Діви, які працюють самостійно, ні від кого не очікують допомоги чи підтримки. Імовірні грошові надходження, зокрема – з несподіваних джерел. Можливість зробити вдалі покупки.

ТЕРЕЗИ

День підійде для того, щоби взятися за нову справу. Спочатку воно може здатися непростим, але дуже скоро ви у всьому розберетеся, зрозумієте, як досягти потрібного результату. Багатьом Терезам допоможуть нові знайомі, з якими представники знака незабаром потоваришують.

Сприятливим буде день і для відвідування професійних заходів. Там ви не тільки дізнаєтеся про щось корисне, але й поспілкуєтеся з людьми, чиї знання та досвід вам напевно знадобляться найближчим часом. Імовірні пропозиції щодо довгострокового співробітництва.

СКОРПІОН

День може виявитися досить стомлюючим. Не все буде даватися легко, але перешкоди, що виникають на шляху, не змусять вас відступити і покинути почате. Багато Скорпіонів виявлять завидну винахідливість, знайдуть незвичайний, але дуже ефективний спосіб досягти мети. Дехто може позаздрити вашим успіхам, але набагато більше людей, у яких вони викликають захоплення.

Обговорення будь-яких важливих розмов варто відкласти до другої половини дня. У цей час вам легко буде порозумітися і з близькими людьми, і з новими знайомими.

СТРІЛЕЦЬ

Перша половина дня напевно порадує вдалими збігами та гарними новинами. Особливо прихильними будуть зірки до Стрільців, які в цей час вирушать на важливі зустрічі або почнуть ділові переговори з людьми, які живуть в інших містах і країнах.

Друга половина дня навряд чи обійдеться без розбіжностей та суперечок; виникати вони можуть і на роботі, і вдома. Намагайтеся не гарячкуватись і не піддаватися на провокації. У ваших силах уникнути серйозного конфлікту, згладити гострі кути та зберегти добрі стосунки з усіма.

КОЗЕРІГ

На початку дня можливі невдалі збіги, незначні, але прикрі помилки, несподівані події, які зб’ють вас з пантелику. У цей час краще не приймати важливих рішень та не відмовлятися від старих планів задля реалізації нових ідей. Зачекайте трохи: дуже скоро посилиться вплив позитивних тенденцій, ви відчуєте себе набагато впевненіше та спокійніше, зрозумієте, що робити далі.

Друга половина дня виявиться сприятливою для робочих та особистих зустрічей, обговорення будь-яких питань. Легко знайти однодумців; навіть нові знайомі розумітимуть вас із півслова.

ВОДОЛІЙ

Дуже вдалим буде початок дня. Цей час підійде для вирішення фінансових питань, укладання угод. Деякі Водолії зроблять вдалі покупки або дорого продадуть речі, які більше їм не потрібні. Сприятливим буде період і для ділових переговорів.

У другій половині дня, напевно, з’являться якісь незвичайні ідеї. Але не поспішайте приступати до їхнього здійснення! Спочатку потрібно все як слід обміркувати. Корисно буде й порадитись із людьми, які добре вас знають. Не виключено, що саме вони звернуть вашу увагу на якісь важливі деталі.

РИБИ

Непростим виявиться початок дня. Ви гостріше, ніж зазвичай, реагувати на незначні події, занадто близько до серця приймати будь-які зауваження. Деякі Риби до того ж стануть надзвичайно підозрілими, і це може погано позначитися на їхніх стосунках із найближчими.

Однак дуже скоро вплив позитивних тенденцій посилиться, ви помітите зміни на краще. Друга половина дня буде дуже сприятливою для спілкування. Ви легко знайдете підхід до різних людей. Близькі розумітимуть вас із півслова і охоче допоможуть у всьому.

You cannot copy content of this page