fbpx

Гороскоп на 12 травня 2023 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН – Намагайтеся уникнути розбіжностей та суперечок у першій половині дня. У цей час порозумітися з оточуючими стане складніше, не завжди вас розумітимуть правильно. Однак у ваших силах не допустити серйозних конфліктів, зберегти добрі стосунки з людьми, які є особливо важливими для вас.

Друга половина дня буде яскравою, цікавою та надихаючою. Вона підійде для початку нових справ. Ви швидко зрозумієте, як з ними впоратися, незабаром досягнете перших успіхів. Можливі фінансові надходження, успішні покупки.

ТЕЛЕЦЬ – Багато ідей з’явиться на початку дня. Напевно, захочеться реалізувати задумане відразу, але краще не поспішати. Потрібно якийсь час, щоб розібратися в ситуації, вирішити, як варто діяти. Добре пройдуть ділові зустрічі, обговорення робочих питань буде конструктивним та корисним. Вдалими будуть публічні виступи, ви справите найсприятливіше враження.

У другій половині дня можуть виникнути несподівані труднощі. Не виключені затримки у справах, якісь прикри помилки. Серйозних проблем вдасться уникнути, але для того, щоб досягти своєї мети, вам потрібно буде докласти зусиль.

БЛИЗНЮКИ – Сьогодні ви чудово впораєтеся з багатьма справами, але починати потрібно з найважливішого. Перша половина дня буде особливо вдалою та плідною. Не бійтеся складних завдань: вирішити їх вдасться швидко, а якщо буде потрібна допомога, в ній не відмовлять ні давні, ні нові знайомі.

Друга половина дня порадує добрими новинами. Швидше за все, вони стосуватимуться не лише вас, а й ваших близьких. Цей час підійде для спілкування із родичами, обговорення сімейних справ. Намагайтеся не перевтомлюватись: життєвий потенціал буде дещо знижений, варто берегти сили.

РАК – Вранці варто зосередитися на справах, з якими ви здатні впоратися самостійно, без допомоги та порад оточуючих. Серйозні робочі питання не варто обговорювати до обіду, у другій половині дня буде набагато простіше знайти рішення, яке сподобається всім.

Чим ближче вечір, тим легше вам розумітиме оточуючим, тим більше позитивних емоцій даруватиме спілкування. Особливо приємними будуть романтичні побачення; вони, напевно, запам’ятаються надовго. Імовірні зміни на краще у відносинах, які раніше складалися напружено.

ЛЕВ – Не турбуйтеся, якщо щось піде за планом. Здатність зберігати самовладання за будь-яких обставин сьогодні напевно допоможе вам досягти успіху у справах. Ухвалені рішення виявляться вірними, шкодувати про них не доведеться.

Перша половина дня буде сприятливою для ділових зустрічей та й для важливих розмов на будь-яку тему. Пізніше знаходити спільну мову з оточуючими стане дещо складніше. Може здатися, що всі чіпляються до вас, тільки й чекають приводу покритикувати або чимось дорікнути. Важливо не піддаватись на провокації.

ДІВА – Сприятливий день для роботи. Неважливо, чи візьметеся ви за щось зовсім нове, чи займатиметеся вже знайомими справами. У будь-якому випадку буде шанс досягти відмінних результатів. Успішно пройдуть важливі переговори, ви покажете себе з найкращого боку, зацікавите своїми ідеями найвпливовіших людей.

Добре складуться поїздки, особливо якщо ви поїдете в дорогу в компанії давніх знайомих. Вдалим буде день і для вирішення фінансових питань. У всьому щодо грошей можна покладатися на інтуїцію: її підказки будуть вірними.

ТЕРЕЗИ – Початок дня навряд чи обійдеться без якихось дрібних проблем, прикрих непорозумінь. Можливі затримки у справах, порушення давніх домовленостей. Проте особливо турбуватися не варто. Вплив позитивних тенденцій посилюватиметься швидко, і незабаром усе налагодиться. Та й ви зробите все можливе, щоб змінити ситуацію на краще.

У другій половині дня вдало вирішаться питання, через які останнім часом було багато заворушень та суперечок. Залишаться в минулому розбіжності з близькими – на зміну їм прийдуть гармонія та взаєморозуміння.

СКОРПІОН – Непросто зберігатиме спокій на початку дня. Емоційне тло буде напруженим. Ви можете сердитись через дрібниці, піддаватися на провокації, під впливом швидкоплинних переживань говорити або робити те, про що пізніше пошкодуєте. У цей час не варто приймати важливих рішень або пов’язувати себе якимись зобов’язаннями.

У другій половині дня настрій помітно покращає, до вас повернуться впевненість, доброзичливість та оптимізм. Вдасться швидко виправити помилки, допущені раніше. Вечір підійде для зустрічі із давніми друзями. Спілкування з ними подарує безліч позитивних емоцій.

СТРІЛЕЦЬ – День буде дуже вдалим. Він відмінно підійде і для нових починань, і для реалізації того, що було задумано давно. Ви легко знайдете союзників, допомоги не відмовить навіть люди, які раніше мало цікавилися вашими планами. Відносини, які сьогодні почнуться як ділові, можуть згодом набути ділового чи дружнього характеру.

Можливі фінансові надходження, зокрема з несподіваних джерел. З покупками ви не поспішатимете, і правильно зробите. Невдовзі з’явиться можливість успішно вкласти отриману суму, укласти вигідну угоду.

КОЗОРІГ – Сьогодні варто прислухатися до інтуїції особливо уважно. Її підказки будуть точними, ви багато чого досягнете, якщо слідуватимете їм. Особливо помітним буде вплив позитивних тенденцій у діловій сфері. У всьому, що стосується роботи та бізнесу, ви досягнете навіть більших успіхів, ніж очікували.

День навряд чи обійдеться без несподіванок, але жодна з них не змусить вас розгубитися. Як би не складалися обставини, ви зберігатимете спокій і керуватимете здоровим глуздом, тому помилок не допустите.

ВОДОЛІЙ – Обережніше із грошима. Вирішувати будь-які фінансові питання сьогодні потрібно спокійно і поспіхом. Не всі поради, які будуть давати оточуючі, виявляться корисними, тому краще покладатися на власний досвід і здоровий глузд. Справ може бути більше, ніж ви очікували, тому особливо важливо буде правильно розставити пріоритети і не витрачати час на дрібниці.

З погляду особистих стосунків день буде сприятливим. Ви легко порозумієтеся з близькими, з півслова розумітимете тих, хто вам дорогий. Пощастить побачитися з людьми, за якими ви останнім часом дуже сумували.

РИБИ – День буде цікавим. Він обіцяє незвичайні зустрічі та приємні знайомства. Буде шанс поспілкуватися з людьми, про яких чули багато хорошого. А ще можливі успішні поїздки, пов’язані з роботою. Тут відкриється маса цікавих можливостей, ви намагатиметеся не прогаяти жодної з них.

Краще не поспішати із покупками, особливо великими. Важко буде вибрати справді хороші речі, ви ризикуєте витратити гроші на нісенітницю. Небажано обговорювати питання, пов’язані з ремонтом: це може призвести до тривалих гарячих суперечок.

You cannot copy content of this page