fbpx

Гороскоп на 12 жовтня 2022 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН:

День підійде для спілкування з людьми, яким ви хотіли б сподобатися. Неважко буде справити гарне враження: досить поводитися природно і не чекати від інших занадто багато чого. Можна вирішувати фінансові питання. Тут ви не припуститеся помилок, якщо прислухаєтеся до інтуїції. А ось поради оточуючих можуть збити з пантелику.

Імовірні якісь приємні події в сім’ї, зміни на краще у відносинах із близькими. Не виключено, що з’явиться привід для домашнього свята, яке запам’ятається всім надовго.

ТЕЛЕЦЬ:

Не варто поспішати з рішеннями чи брати він серйозні зобов’язання, не подумавши. Зосередитися вам буде важче, ніж зазвичай: є небезпека, що ви не помітите чогось важливого. Люди, які давно вас знають, дадуть непогані поради. Пізніше ви неодноразово похвалите себе за те, що до них прислухалися.

Небажано бути на увазі, привертати до себе надмірну увагу. Досягти успіху в серйозних справах буде простіше, якщо ви підете в тінь, намагатиметеся уникнути довгих розмов та обговорень. Ті, чия думка для вас важлива, у будь-якому випадку помітять ваші перемоги.

БЛИЗНЮКИ:

Навіть якщо на початку дня виникнуть якісь труднощі, ви не відмовитеся від задуманого. І правильно зробите: наполегливість допоможе досягти навіть того, що здавалося майже неможливим. Ладити з оточуючими буде легко. Ваш оптимізм припаде їм до душі, багато хто захоче познайомитися ближче.

У другій половині дня потрібно буде зосередитися на поточних справах. Цей час деяким Близнюкам може здатися нудним, але більшість представників знаку знайде, чим себе розважити. Імовірні приємні сюрпризи та грошові надходження, зокрема з несподіваних джерел.

РАК:

У вас з’явиться багато добрих ідей. Інтуїція підкаже, що приступати до реалізації негайно не варто, краще дочекатися сприятливішого моменту. А поки що можна обговорити ці задуми з людьми, досвіду та знанням яких ви довіряєте. Є шанс отримати і добрі поради, і підтримку.

День буде сприятливим для навчання. Ви багато схоплюватимете на льоту, розберетеся в тому, що раніше здавалося дуже складним. З близькими легко буде порозумітися. Навіть якщо раніше виникали якісь розбіжності, сьогодні вдасться домовитись про все.

ЛЕВ:

Початок дня буде досить неспокійним. Найскладніше в цей час доведеться Левам, які спробують домовитися з кимось про спільні дії або обговорити складні питання. Можуть недоречно згадатися давні розбіжності та образи, і знадобляться всі ваші дипломатичні таланти, щоб уникнути конфлікту.

Пізніше настане більш легкий та сприятливий час. Вашим починанням буде супроводжувати успіх. Можна досягти помітного успіху у нових справах, добре впоратися з тим, що довго не виходило. Добре складуться поїздки. Якщо ви відправитеся в дорогу разом із близькими, то отримаєте масу яскравих вражень.

ДІВА:

У першій половині дня ваші лідерські якості виявлятимуться особливо яскраво. Це слушний час для того, щоб надихати однодумців, керувати іншими, ділитися ідеями з тими, хто може допомогти в їх здійсненні. Добре відбудуться переговори, зустрічі з потенційними роботодавцями.

Пізніше настане спокійніший період. Без будь-якого поспіху ви розберетеся з повсякденними справами, вирішите поточні питання і дрібні проблеми. Близьким може бути потрібна ваша допомога, і ви в ній не відмовите.

ТЕРЕЗИ:

День обіцяє прогрес у справах та професійні успіхи. Ви зрозумієте, як вирішити питання, через які останнім часом було чимало хвилювань та суперечок. Стануть в нагоді знання та досвід, отримані давним-давно. Навколишні будуть приємно вражені вашими досягненнями. Люди, які раніше вас недооцінювали, зрозуміють, як сильно помилялися.

Не дуже сприятливим буде емоційне тло дня. Подумайте, що могло б вас порадувати та надихнути, знайдіть час для приємних занять. Багатьох Терезів порадує спілкування з близькими.

СКОРПІОН:

Нікуди не поспішайте, зберігайте спокій і будьте наполегливими. Саме це сьогодні дозволить вам досягти успіху у складних справах, досягти давно поставлених цілей. Не завжди оточуючим буде зрозуміло, чому ви дієте так, а чи не інакше. Але відмовляти вас ніхто не стане, конфліктів не виникне, а пізніше всі визнають, що ви знайшли найкоротший шлях до мети.

День навряд чи обійдеться без розбіжностей та суперечок. Але ви ні з ким не посваритеся, тому що поводитиметеся максимально коректно, не піддаватиметеся на провокації і переходите на особистості. Увечері, можливо, захочеться побути наодинці із собою, і це буде дуже корисно.

СТРІЛЕЦЬ:

Не перевтомлюйтесь. Звичайно, сьогодні ви, як і завжди, здатні багато на що. Але все ж таки корисно поберегти себе і зайнятися тим, що не вимагає серйозних зусиль. Можна розібратися із дрібними справами, вирішити якісь організаційні питання.

Деяким Стрільцям через домашні справи, що несподівано виникли, потрібно буде змінити плани, відкласти зустрічі, яких представники знака чекали з нетерпінням. Але особливо засмучуватися не варто: трохи пізніше ви напевно надолужили втрачене. Вечір порадує гарною новиною.

КОЗЕРІГ:

День пройде спокійно і навряд чи принесе якісь події. Він добре підійде для того, щоб завершити справи, розпочаті раніше: труднощів не виникне, ви досягнете навіть кращого результату, ніж очікували. Імовірні цікаві пропозиції щодо роботи. Проте всі домовленості, яких сьогодні вдасться досягти, будуть мати попередній характер.

Радуватиме підтримка близьких. Завдяки їй ви не розгубитеся у новій ситуації, швидко зрозумієте, як краще діяти. Вечір підійде для романтичного побачення.

ВОДОЛІЙ:

Відкладіть обговорення важливих питань. Вранці порозумітися з оточуючими буде складніше, ніж зазвичай. Домовитися про спільні дії вдасться далеко не відразу, ви, напевно, почуєте чимало критичних зауважень. Не засмучуйтесь: ситуація незабаром зміниться на краще і спілкування знову приноситиме радість.

Друга половина дня обіцяє приємні зустрічі. Друзі потішать добрими новинами, запропонують щось цікаве. Випадкове знайомство може започаткувати захоплюючу романтичну історію.

РИБИ:

Початок дня обіцяє успіхи у справах. Ви діятимете рішуче, не витрачатимете час даремно, досягнете того, чого давно прагнули, і навіть більшого. Можна виявляти ініціативу і в справах, і в особистих відносинах – вона в будь-якому випадку буде доречною.

У другій половині дня важливо не перевтомлюватись і не вимагати від себе нічого неможливого. Якщо складні справи можна відкласти, варто зробити саме так. А ось побачитись з друзями буде корисно, вони знайдуть спосіб підняти вам настрій. Порадує і прогулянка, особливо якщо ви відправитеся на неї разом із коханою людиною.

You cannot copy content of this page