fbpx

Гороскоп на 12 жовтня 2023 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН

Варто зосередитися на роботі: сьогодні у вас буде шанс досягти помітного прогресу у справах, впоратися із завданнями, які насамперед багатьох ставили в глухий кут. Зірки будуть у всьому підтримувати вас; якщо ви візьметеся за щось важливе, то зможете досягти успіху завдяки успішному збігу обставин.

Підійде день для сімейних справ. Ви зможете покласти край давнім розбіжностям і суперечкам, допомогти родичам, які раніше не ладнали один з одним, порозумітися. Кохана людина порадує вас приємним сюрпризом чи цікавою пропозицією.

ТЕЛЕЦЬ

Початок дня вимагатиме обережності у справах. Краще не поспішати з рішеннями щодо роботи ретельно обирати союзників. Перше враження про нових знайомих може виявитися помилковим; не варто розраховувати на їхню підтримку у складних ситуаціях.

Друга половина дня виявиться сприятливою. У діловій сфері відкриються нові можливості, буде шанс досягти того, що ви давно мріяли. Ви не розгубитеся і не витрачатимете час на довгі обговорення, відразу перейдете до конкретних дій. Давні знайомі охоче допоможуть у всьому.

БЛИЗНЮКИ

День вимагатиме терпіння і наполегливості, вам доведеться докласти чимало зусиль, щоб досягти поставленої мети. Навколишні не в усьому захочуть підтримати вас, тож будьте готові до критичних зауважень, часом дуже різких. Чи змусять вони вас відмовитись від задуманого? Звичайно, ні. Ви ні на хвилину не сумніваєтеся в успіху своїх починань, і будете праві.

Навряд чи вдасться повністю уникнути розбіжностей та суперечок, проте ви не дозволите їм прийняти серйозний характер, постараєтеся згладити гострі кути, зберегти добрі стосунки з усіма, хто вам важливий.

РАК

Розраховуйте на свої сили, а не на удачу та підтримку зірок. Вплив позитивних тенденцій сьогодні буде досить помітним, але все ж для того, щоб досягти успіху, потрібно буде докласти зусиль. Не виключено, що до запланованих справ додадуться абсолютно нові, потрібно вирішувати завдання, що несподівано виникли. Впоратися з ними буде простіше, якщо ви прислухаєтеся до порад близьких.

Постарайтеся знайти час для зустрічі з давніми друзями: завдяки їй ваш настрій помітно покращає. У вас можуть з’явитися нові ідеї, які всім припадуть до душі.

ЛЕВ

Ви, напевно, дізнаєтеся багато цікавого. Цей день буде сприятливим для навчання, збирання та аналізу інформації. Ви не тільки відразу запам’ятайте все, що вам розкажуть, але й зверніть увагу на важливі деталі, які раніше залишалися непоміченими. Там, де інші будуть розгублено тупцювати на місці, ви знайдете найкоротший шлях до мети.

Ладити з оточуючими не завжди буде легко. Серйозні розбіжності навряд чи виникнуть, проте вас можуть розуміти неправильно чи безпідставно підозрювати у чомусь. Постарайтеся якнайшвидше все прояснити – це дозволить уникнути труднощів у майбутньому.

ДІВА

Не гнівайтесь і не засмучуйтесь, якщо оточуючі не відразу відгукнуться на ваші пропозиції або почнуть критикувати ідеї, які здаються вам блискучими. Потрібен деякий час, щоб усі змогли правильно оцінити ваші задуми. Поки ж ви можете приступити до їх реалізації самостійно: досягти перших успіхів буде не так вже й важко.

День підійде для вирішення будь-яких питань, пов’язаних із фінансами, укладання угод. Деяким Дівам вдасться дорого продати якісь непотрібні речі. Можна робити невеликі покупки, вони будуть вдалими.

ТЕРЕЗИ

День здивує вас несподіваними подіями та дивними новинами. Потрібен деякий час, щоб розібратися, що саме сталося, і ухвалити якісь рішення. Важливо при цьому зберігати самовладання, не йти на поводу у емоцій і не дотримуватися порад, які наполегливо дають непоінформовані люди.

Зверніть увагу на те, як складаються ваші стосунки з оточуючими. Сьогодні у вас буде можливість поговорити про щось важливе, обговорити питання, через які раніше було багато суперечок. Якщо ви будете налаштовані спокійно та доброзичливо, інші дадуть відповідь тим же.

СКОРПІОН

Початок дня може виявитися непростим. Але не варто особливо переживати через труднощі, що виникають у цей час. По-перше, вони будуть не такі серйозні, як ви подумаєте спочатку. По-друге, ситуація дуже скоро зміниться на краще, потрібно просто трохи почекати.

У другій половині дня з’явиться можливість взятися за якусь цікаву та перспективну справу або здійснити те, що ви задумали давним-давно. Вам допоможуть і близькі люди, і нові знайомі. Імовірні приємні зустрічі, одна з яких може стати початком довгої дружби чи гарної романтичної історії.

СТРІЛЕЦЬ

Важливі справи, серйозні розмови та відповідальні зустрічі варто планувати на першу половину дня. Цей час буде особливо сприятливим. Ви зможете вирішити якісь складні питання, впоратися із тим, що раніше не виходило. Часто удача сама йтиме в руки, вам потрібно лише опинитися в потрібний час у потрібному місці.

Пізніше вплив позитивних тенденцій дещо знизиться. Але й друга половина дня буде плідною, якщо ви виявите наполегливість. Не завжди буде легко ладнати з оточуючими, але ви не допустите сварки, багато в чому підете назустріч тим, хто вам дорогий.

КОЗЕРІГ

День буде сприятливим для пошуку союзників та однодумців, початку співпраці. Отримавши цікаві пропозиції, ви без довгих роздумів погодитеся на них і не пошкодуєте про це. Не виключено, що нагадають себе давні знайомі, колишні колеги. Спілкування з ними виявиться не лише приємним, а й дуже корисним.

Друга половина дня принесе добрі новини. Вони потішать і вас, і ваших близьких. А ще в цей час можуть з’явитись цікаві ідеї, до реалізації яких можна буде розпочати негайно.

ВОДОЛІЙ

Початок дня може бути досить напруженим. Воно навряд чи обійдеться без розбіжностей на роботі та вдома, причому не виключено, що дрібнична суперечка переросте у щось серйозніше. Намагайтеся зберігати самовладання, то ви матимете шанс розрядити обстановку, не допустити конфлікту.

Друга половина дня пройде набагато приємніше. Вона підійде для нових починань, дає шанс досягти успіху у справі, важливій не тільки для вас, але і для ваших близьких. Легко буде домовитися про спільні дії навіть з тими, з ким ви сперечалися.

РИБИ

Через несподівані події або новини, отримані на початку дня, вам потрібно буде змінити плани, відкласти на потім те, чим ви збиралися зайнятися. Не виключено, що доведеться зосередитися на справах, які вам не до вподоби; доручити їх комусь іншому навряд чи вдасться. Однак ви чудово з усім впораєтеся завдяки досвіду, отриманому давним-давно. Ні допомога, ні чиїсь поради вам не потрібні.

Друга половина буде більш спокійною, придатною для відпочинку та спілкування з близькими людьми. На деяких Риб у цей час чекатимуть приємні сюрпризи, несподівані подарунки.

You cannot copy content of this page