fbpx

Гороскоп на 13 грудня 2022 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН – Незважаючи на те, що день може принести чимало хвилювань і турбот, ви збережете гарний настрій і впевненість у успіхах. Саме це дозволить впоратися з труднощами, досягти потрібного результату, навіть якщо обставини будуть складатися не вдалим чином.

Багатьом Овнам сьогодні знадобиться вміння ладити з оточуючими, знаходити спільну мову з різними людьми. Не буде приводів для розбіжностей та суперечок із близькими, а новим знайомим ви одразу сподобаєтеся. Вечір минеться особливо приємно, якщо ви проведете його з друзями.

ТЕЛЕЦЬ – Вдалий день для того, щоб обміркувати професійні плани, поговорити з людьми, які можуть допомогти в їх здійсненні. Корисним буде спілкування і з давніми партнерами, і з тими, з ким ви поки що збираєтеся співпрацювати. Не виключені цікаві пропозиції, які обіцяють швидкий прибуток.

Вирішать фінансові питання, через які ви останнім часом турбувалися. Імовірні вдалі покупки. Ви виберете чудові речі не тільки для себе, а й для своїх близьких – вони будуть дуже раді подарункам. Вечір обіцяє романтичні сюрпризи.

БЛИЗНЮКИ – Ранок чудово підійде для того, щоби взятися за нові справи. Ви швидко зрозумієте, як досягти в них успіху, не допустіть серйозних помилок. Легко буде домовитись про співпрацю з новими знайомими. Ваші ідеї багатьом сподобаються, напевно знайдуться охочі допомогти у їхньому здійсненні.

У другій половині дня корисно буде повернутися до якихось старих планів, питань, які довго залишалися невирішеними. Сприятливим цей час буде і з погляду особистих стосунків. Ви легко порозумієтеся з близькими, приводів для розбіжностей не виникне.

РАК – Важко не піддатися на провокації в першій половині дня. Може здатися, що оточуючі спеціально відчувають ваше терпіння, намагаються вивести вас із рівноваги. Складно буде порозумітися навіть з тими, з ким ви раніше непогано ладнали. Але незабаром вплив позитивних тенденцій посилиться, ситуація зміниться на краще.

Друга половина дня складеться особливо вдало для Раків, які присвятять її навчанню, дослідницькій роботі чи творчості. Ви знайдете відповіді на багато питань, що турбували вас останнім часом.

ЛЕВ – Початок дня буде неспокійним. Можливі несподівані події, новини, що вплинуть на ваші плани. Прийде витратити чимало часу на виправлення чужих помилок або завершення справ, які були розпочаті іншими.

Поступово вплив позитивних тенденцій посилюватиметься, а ситуація стає більш стабільною та передбачуваною. У другій половині дня з’явиться можливість зосередитись на тому, що важливо саме для вас. Цей час буде сприятливим для спілкування з найближчими людьми. Добре пройдуть сімейні заходи, зустрічі із друзями.

ДІВА – Ви не будете витрачати час даремно на початку дня і всього за кілька годин чудово впораєтеся зі складними справами. Професійні завдання, які поставили інших у глухий кут, ви вирішите швидко, тому що діятимете по-своєму, не покладатиметеся на чужий досвід.

Друга половина дня пройде спокійніше, але її ви проведете дуже плідно. Буде можливість приєднатися до роботи над якимись масштабними та перспективними проектами. Імовірні приємні знайомства. Ймовірно початок дружніх чи романтичних відносин.

ТЕРЕЗИ – Не поспішайте з рішеннями та висновками. На початку дня можуть складатися неоднозначні, заплутані ситуації, і не відразу стане ясно, як варто поводитися. Не варто ділитися новими ідеями, поки ви самі не обміркуєте їх як слід. Поради оточуючих навряд чи виявляться корисними, а от спантеличити можуть.

Друга половина дня принесе добрі новини та цікаві пропозиції. Цей час буде сприятливим для Терезів, які прагнуть професійного успіху, кар’єрного зростання. Але й у особистих відносинах переважатиме вплив позитивних тенденцій.

СКОРПІОН – Доведеться докласти зусиль, щоб досягти успіху в роботі. Навіть упоратися зі звичними справами буде складніше, ніж зазвичай. До того ж, можуть порушуватися домовленості, досягнуті раніше, і це вас дуже засмутить. Однак ви впораєтеся з усіма труднощами, якщо виявите наполегливість, а за підтримкою зверніться до перевірених союзників.

Спілкування з близькими буде приємним: ви легко порозумієтеся. День підійде для того, щоб обговорювати плани, справи, важливі для всіх. Саме ви знайдете вдалі рішення, зрозумієте, як упоратися із загальною проблемою.

СТРІЛЕЦЬ – Початок дня принесе якісь несподівані події, і ви не одразу зрозумієте, як на них реагувати. Швидше за все, розумно відкласти реалізацію старих планів і зосередитися на вирішенні нових завдань. Багатьом Стрільцям це дозволить уникнути неприємних моментів та фінансових втрат.

Набагато спокійніше пройде друга половина дня. Вона буде сприятливою для зустрічі із давніми друзями. Буде шанс помиритися з людиною, з якою ви були у сварці, відновити старі зв’язки. Чи не розчарує романтичне побачення.

КОЗЕРІГ – Перша половина дня буде напруженою, але плідною. Швидше за все, вам доведеться займатися кількома справами одразу, і це буде досить стомлюючим. Однак ви з усім впораєтеся, хоч і не без зусиль.

Часто вам буде простіше вирішувати всі питання самостійно, ніж домовлятися з кимось про спільні дії. Але все ж таки відмовлятися від будь-якої допомоги, які запропонують оточуючі, не варто. Якщо ви покажете, що зацікавлені у співпраці, то матимете корисні зв’язки, знайдете нових союзників і друзів.

ВОДОЛІЙ – Перша половина дня навряд чи підійде для складних справ та важливих зустрічей. Цей час буде відрізнятися напруженим емоційним тлом, та й ваше самопочуття може бути дещо гіршим, ніж зазвичай. Якщо обставини дозволяють відкласти справи, зробити невелику пазу, саме так і варто вчинити. В іншому випадку варто подумати про те, щоб звернутися до когось за допомогою.

Зовсім іншою буде друга половина дня: ви відчуєте себе набагато бадьоріше і енергійніше, а на зміну сумнівам прийде впевненість. Цей час підійде для того, щоб виявити ініціативу і у справах, і в особистих стосунках.

РИБИ – День підійде для розмов про важливе. Заплановані ділові зустрічі відбудуться дуже добре. Не розгубитеся ви і в тому випадку, якщо зненацька зіткнетеся з людиною, яка може бути вам корисною. Знайдуться правильний тон і потрібні слова, ви справите гарне враження.

Сьогодні оточуючі частіше, ніж зазвичай, звертатимуться до вас за підтримкою. Намагайтеся не давати хибних надій тим, кому не в змозі допомогти, – це дозволить уникнути розчарувань та образ. Вечір буде особливо сприятливим для спілкування з близькими, підійде для сімейного заходу, зустрічі з друзями чи романтичного побачення.

You cannot copy content of this page