fbpx

Гороскоп на 14 грудня 2022 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН – Не поспішайте із важливими рішеннями. Сьогодні можуть складатися неоднозначні ситуації і розібратися в них вдасться не відразу. Не завжди будуть корисними поради знайомих, навіть якщо давати їх люди будуть із найкращих спонукань. Варто почекати небагато. Незабаром все проясниться, ви зрозумієте, як діяти.

День буде сприятливим до роботи. Ви чудово впораєтеся і з вже знайомими завданнями, і з новими. Можна повернутись до якихось давніх планів. Швидше за все, у вас буде можливість їх здійснити.

ТЕЛЕЦЬ – День підійде для роботи, навчання, якихось корисних справ. Ви впораєтеся з тим, що колись здавалося складним, швидко досягнете потрібного результату. Імовірні корисні знайомства, зустрічі з людьми, які можуть підтримати ваші проекти, допомогти у реалізації важливих планів. Намагайтеся показати себе з кращого боку.

У другій половині дня можливі дрібні непорозуміння, невеликі, але прикрі втрати. Не варто переживати через них: незабаром вплив позитивних тенденцій посилиться, все налагодиться. Вечір буде особливо приємним для закоханих Тельців.

БЛИЗНЮКИ – Початок дня буде вдалим. Однак варто мати на увазі, що в цей час краще не братися до складних справ, довгострокових проектів; для цього підійде друга половина дня. Можливі невеликі грошові надходження, зокрема з несподіваних джерел. Деякі Близнюки укладуть вигідні угоди.

Друга половина дня буде особливо сприятливою з погляду особистих стосунків. Буде легко домовитися з оточуючими, порозумітися навіть з тими, з ким ви раніше не знаходили спільної мови. Люди, з якими ви були у сварці, захочуть помиритись.

РАК – Непросто уникнути суперечок на початку дня. Розбіжності виникатимуть на роботі та вдома, часом вас неправильно розумітимуть навіть давні знайомі, близькі люди. У справах ви досягнете успіху, якщо дотримуватиметеся плану, складеного раніше, а не слідувати швидкоплинним поривам.

Друга половина дня пройде значно спокійніше. Ви зосередитеся на справах, зможете досягти відмінного результату в тому, що особливо важливо. Непогано складуться поїздки, особливо якщо ви поїдете в них разом з тими, кого добре знаєте.

ЛЕВ – Початок дня принесе якісь несподівані події, пригоди, які змусять вас хвилюватись. Не все складатиметься так, як ви очікували, тож будьте готові імпровізувати. Багато рішень доведеться приймати самостійно, тому що порадитися буде не з ким. Але ви не припуститеся серйозних помилок, відмінно впораєтеся з усіма випробуваннями.

Друга половина дня буде спокійнішою. Вона обіцяє приємні сюрпризи, виконання якихось давніх мрій. Цей час підійде для того, щоби проявити ініціативу в особистих відносинах.

ДІВА – Зверніть увагу на ідеї, які з’являться у вас сьогодні: вони, напевно, виявляться вдалими. Спочатку оточуючі можуть подумати, що ви витає у хмарах, видаєте бажане за дійсне. Але невдовзі всім стане ясно, що ваші плани цілком реалістичні, а їхнє втілення в життя краще не відкладати.

Добре пройдуть ділові зустрічі, ви, напевно, знайдете союзників, у тому числі дуже впливових. Помітно буде вплив позитивних тенденцій у сфері особистих відносин. Спілкування з близькими подарує безліч яскравих емоцій.

ТЕРЕЗИ – Цей день навряд чи підійде для того, щоб ухвалювати якісь важливі рішення, кардинально змінювати плани, відмовлятися від того, що задумано раніше. Не всім представникам знака вдасться правильно оцінити ситуацію, зрозуміти, як розвиватимуться події. Прислухайтеся до порад людей, досвіду яких довіряєте.

Можна буде спокійно обговорити із близькими якісь серйозні питання, разом ухвалити важливі рішення. Ви домовитеся навіть про те, через що раніше було багато суперечок. Порадує спілкування з друзями, вони напевно запропонують щось цікаве.

СКОРПІОН – Відмінний день для ділового спілкування, зустрічей з людьми, які можуть допомогти вам у вирішенні професійних завдань. Легко справитиме гарне враження, зацікавити нових знайомих своїми ідеями. Не виключені цікаві пропозиції щодо роботи, довгострокового співробітництва.

Варто бути обережнішим у всьому, що стосується грошей. Не поспішайте з рішеннями щодо покупок та угод, подумайте двічі, перш ніж брати на себе якісь фінансові зобов’язання. В іншому ж день буде сприятливим.

СТРІЛЕЦЬ – Важко буде налаштуватися серйозно. Багатьом Стрільцям захочеться відкласти всі справи на потім та присвятити день відпочинку. Але обставини навряд чи дозволять це: все ж таки виникнуть завдання, що вимагають негайного вирішення. Пам’ятайте, що поряд є люди, які готові допомогти вам, підтримати, дати хорошу пораду.

Буде можливість побачитись із давніми знайомими. Ви чудово проведете час разом, дізнаєтесь багато цікавого. Друга половина дня підійде для вирішення побутових проблем, придбання корисних речей для дому.

КОЗЕРІГ – Сьогодні звичайна розсудливість може змінити вам. Непросто чинитиме опір поривам і швидкоплинним бажанням. Деякі Козероги під впливом емоцій скажуть чи зроблять те, що незабаром доведеться пошкодувати. Особливо важливою є обережність у всьому, що стосується ділових відносин. Подумайте двічі перед тим, як підписувати якісь документи, брати на себе зобов’язання.

Варто прислухатися до порад людей, які добре вас знають. Може здатися, що близькі недоречності втручаються у ваші справи. Але саме вони допоможуть вам уникнути помилок та труднощів.

ВОДОЛІЙ – Непросто виявиться спокій. Емоційне тло дня буде напруженим, ви можете серйозно переживати через те, на що в інший час просто не звернули б уваги. Не виключено, що потрібно буде відкласти заплановані справи та повернутись до завдань, які ви вважали давно вирішеними. Звичайно, настрій від цього не покращає.

Добре, що будуть люди, які знають, як підтримати вас. Ви прислухаєтеся до добрих порад і не відмовлятиметеся від допомоги. До кінця дня ситуація помітно покращає, з’являться приводи для радості.

РИБИ – Добре відбудуться ділові зустрічі. Ви обговорите свої плани саме з тими людьми, які можуть допомогти у їхньому здійсненні. Настрій одразу покращає, стане зрозумілим, як почати діяти і що робити, щоб швидше досягти потрібного результату. Багатьом Рибам вдасться справити сприятливе враження тих, хто зазвичай критично налаштований стосовно оточуючих, зауважує лише чужі недоліки.

У другій половині дня можливі домашні розбіжності. Швидше за все, вони стосуватимуться побутових питань. Напевно, незабаром знайдеться рішення, яке сподобається всім.

You cannot copy content of this page