fbpx

Гороскоп на 15 грудня 2022 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН – Сьогодні особливо важко не піддатися на провокації. Але якщо ви все ж таки впораєтеся з цим, то зможете уникнути багатьох неприємних моментів і збережіть хороші відносини з оточуючими. Намагайтеся не звертати уваги на дрібні непорозуміння, не переживати через чужі помилки і якнайшвидше виправляти власні. Вам знадобиться вміння діяти швидко, приймати рішення самостійно, не гаючи часу на обговорення та пояснення.

День навряд чи підійде для покупок: важко буде вибрати потрібні речі, ви ризикуєте витратити гроші на дрібниці. Натомість на багатьох Овнів сьогодні чекають несподівані подарунки.

ТЕЛЕЦЬ – День навряд чи обійдеться без робочих суперечок, причому часто саме ви їх ініціатором. У першій половині дня не захочеться йти навіть на незначні поступки, у другій же ви станете помітно зговірливішим. Найкраще відкласти обговорення серйозних фінансових питань: навряд чи вдасться знайти рішення, яке сподобається всім.

А ось особисті стосунки складатимуться дуже гармонійно. Спілкування з близькими порадує: ви станете краще розуміти людей, які вам дорогі. Можливі приємні сюрпризи, подарунки.

БЛИЗНЮКИ – Ви досягнете успіху у справах, якщо виявите наполегливості не станете ні від кого чекати допомоги. До підказок інтуїції варто прислухатись особливо уважно, саме вони допоможуть швидко досягти мети. А от поради навряд чи виявляться корисними, навіть якщо оточуючі даватимуть їх із найкращих спонукань.

Вдалий день для того, щоб проявити ініціативу в особистих відносинах. Ви знайдете підхід до людей, з якими раніше не ладнали. Легко потоваришуватиме з новими знайомими. Вони відразу помітять ваші найкращі якості.

РАК – Чи варто розраховувати на легкі успіхи. Ви багато чого досягнете, але для цього доведеться попрацювати. З добре знайомими справами ви впораєтеся відносно швидко, а ось вирішення нових завдань може зажадати багато часу. Важливо ретельно обирати союзників. Не поспішайте покладатися на людей, які дають обіцянки, не замислюючись і погоджуються на будь-які ваші пропозиції.

Відпочиньте. Невелика пауза у справах вам безумовно не зашкодить. Друга половина дня буде особливо сприятливою для спілкування із близькими людьми, обговорення сімейних справ.

ЛЕВ – Сьогодні ви можете переживати через будь-які незначні події, хвилюватися, якщо щось йде не так, як ви задумали. Але зірки будуть на вашому боці, тому серйозних проблем не виникне. Відкриються цікаві можливості у діловій сфері. Не пропустіть шанс показати, на що ви здатні. Якщо сьогодні ви поведете себе правильно, то незабаром отримаєте дуже привабливі пропозиції.

Постарайтеся хоча б цього дня відмовитися від шкідливих звичок: вони можуть особливо погано позначитися на вашому самопочутті. А ось оздоровчі процедури будуть ефективними.

ДІВА – На початку дня непросто буде правильно оцінити ситуацію, що склалася, зрозуміти, чого чекати від оточуючих. Навіть найрозумніші Діви в цей час можуть видавати бажане за дійсне, будувати ілюзії, а не намагатися зрозуміти, що насправді відбувається.

Поступово вплив позитивних тенденцій посилюватиметься, а ваш настрій покращуватиметься. Друга половина дня принесе відповіді на запитання, через які останнім часом було чимало суперечок. Стане помітно простіше ладнати і з близькими людьми, і з новими знайомими. Вечір підійде для сімейного заходу чи дружньої вечірки.

ТЕРЕЗИ – Не варто братися за важливі справи з самого ранку. У цей час емоційне тло буде особливо напруженим, через переживання і хвилювання виявиться непросто прийняти зважені рішення. Допоможуть поради давніх знайомих. Але не всім підказкам захочеться прислухатися. Деякі Терези більше покладатимуться на власні висновки (не завжди вірні), ніж на чужий досвід.

Друга половина дня потішить. Стане помітно простіше досягти поставленої мети, впоратися з вирішенням професійних завдань. Та й у особистих відносинах у цей час можливі зміни на краще.

СКОРПІОН – День підійде для зустрічей. Ви на багатьох справите гарне враження, розкажете про свої плани так, що до них ніхто не зможе залишитися байдужим. Імовірні вдалі збіги, завдяки яким у вас буде можливість узяти гору над давніми конкурентами.

Дуже сприятливим буде цей день з погляду фінансів. Можливі фінансові надходження, зокрема з несподіваних джерел. Ви правильно розпорядитеся отриманою сумою, не витрачатимете її на дрібниці. Вечір обіцяє романтичні сюрпризи закоханим Скорпіонам.

СТРІЛЕЦЬ – Непростий день із професійної точки зору. Вам знадобиться деякий час, щоб розібратися в ситуації, що склалася і зрозуміти, як краще діяти. Не дозволяйте оточуючим поспішати вас і збивати з пантелику. Рішення, які ви приймете самостійно, виявляться вірними.

Можливі хороші новини щодо якогось особливо важливого для вас питання. Деякі Стрільці отримають звістки від людей, про долю яких останнім часом турбувалися. Вечір підійде для того, щоб поновити старі зв’язки.

КОЗЕРІГ – День чудово підійде для вирішення складних завдань. Ви будете уважні до дрібниць, помітите те, що вислизнуло від інших, тому не допустіть навіть незначних помилок. Вдало складуться ділові поїздки. Легко буде порозумітися з партнерами, які приїхали з інших країн і міст.

Не завжди гладко складатимуться особисті стосунки. Ви можете сердитися через дрібниці, гостро реагувати навіть на безневинні зауваження. Деякі Козерога сьогодні до того ж можуть бути на диво підозрілими та ревнивими.

ВОДОЛІЙ – Поспішати безперечно не варто. Початок дня навряд чи підійде для вирішення важливих завдань, та й за якісь дрібні справи варто братися лише в тому випадку, якщо ви добре знаєте, як упоратися з ними. Важко буде уникнути розбіжностей та суперечок. Намагайтеся не гарячкувати. Якщо ви збережете спокій, вдалі рішення незабаром знайдуться.

У другій половині дня переважатиме вплив позитивних тенденцій. Цей час буде особливо вдалим для Водоліїв, які вирушають у сімейні поїздки або мають намір провести час із друзями.

РИБИ – Сприятливий день для вирішення складних професійних завдань, а також для навчання та підвищення кваліфікації. Легко отримати нову інформацію. Ви швидко запам’ятаєте все, що потрібне. Також день підійде для початку співпраці з людьми, досвід яких може бути вам корисний. Вдасться швидко порозумітися з ними.

Намагайтеся не перевтомлюватись. Через втому ви можете стати дратівливими, що помітно ускладнить спілкування з оточуючими. Краще не планувати важливих зустрічей та довгих поїздок на другу половину дня.

You cannot copy content of this page