fbpx

Гороскоп на 16 грудня 2022 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН – Відмінний день для того, щоб проявити ініціативу та взятися за важливі справи. Це стосується не лише роботи, а й усіх сфер життя. Не виключено, що саме завдяки вашому втручанню вирішаться питання, які передусім не давали спокою. Імовірні вигідні угоди, не виключені несподівані фінансові надходження.

День буде насиченим. Однак намагайтеся все ж таки знаходити час для відпочинку, робіть невеликі перерви час від часу. Так ви збережете енергію до вечора, який обіцяє дуже приємні сюрпризи.

ТЕЛЕЦЬ – Відповідний день для ділового спілкування. Ладити з людьми, з якими вас пов’язують професійні інтереси, виявиться набагато простіше, ніж зазвичай. Першими це помітять Тельці-керівники: підлеглі підтримають їх у всьому, намагатимуться якнайкраще виконати будь-які доручення. Не виникне навіть найменших розбіжностей.

Дещо складнішою буде ситуація в особистих відносинах. Можливі напружені моменти, часом навіть найближчі будуть розуміти вас неправильно. Намагайтеся не втрачати рівноваги. До кінця дня все зміниться на краще, якщо ви не гарячкуватиметеся.

БЛИЗНЮКИ – На вас чекає неспокійний день. Доведеться втручатися в чужі справи: не можна сказати, що вам це буде до душі, але обставини не залишать вибору. Не виключено, що доведеться змінити свої плани, щоб зосередитися на вирішенні завдання, що несподівано виникло. Ваші зусилля не будуть марними: ви зробите багато корисного не лише для себе, а й для інших.

Спілкування з близькими може вимагати більшого терпіння. Не завжди вас одразу розумітимуть правильно, можливі непорозуміння. Але ви не сердитиметеся, і саме це дозволить зберегти хороші відносини з усіма.

РАК – Ладити з оточуючими сьогодні буде складніше, ніж зазвичай. Особливо це буде помітним у сфері ділових відносин. Імовірні розбіжності через дрібниці, суперечки, які завадять зосередитись на справах. Ви все ж таки не кинете почате, постараєтеся добитися потрібного результату. Все вийде, якщо ви виявите наполегливість.

Варто бути обережнішим у вирішенні фінансових питань. Намагайтеся не укладати угод, не обміркувавши їх як слід, не витрачати значних сум на речі, без яких легко обійтися. У коханні може пощастити. Тут зірки будуть особливо прихильними до Раків, які довіряють своїй інтуїції.

ЛЕВ – Будьте обережні у справах, намагайтеся не розраховувати на везіння, сприятливий збіг обставин. Досягти успіху можна, але навряд чи він буде легким, так що будьте готові попрацювати. Охоче допоможуть давні знайомі, перевірені союзники, на них можна покластися.

Краще не поспішати з рішеннями, що стосуються вашого особистого життя. День навряд чи підійде для того, щоб все кардинально змінювати, піддавшись швидкоплинному пориву. Дайте собі трохи часу: інтуїція обов’язково підкаже, як потрібно поводитися, що варто зробити.

ДІВА – День навряд чи обійдеться без суперечок. Вам вдасться не тільки відстояти свою точку зору, нікого не образивши, а й отримати з бурхливих обговорень чимало користі. Трохи пізніше всі визнають, що ви мали рацію із самого початку, запропонували найкраще рішення з усіх можливих. Ваша поведінка справить гарне враження на нових знайомих. Не виключено, що невдовзі вони запропонують вам щось цікаве.

Варто бути обережнішим у всьому, що пов’язано з грошима. День не підійде для спонтанних покупок, необдуманих угод. Ваші сподівання на швидкий прибуток можуть виявитися марними.

ТЕРЕЗИ – День добре підійде для роботи: ви чудово впораєтеся зі складними завданнями, зрозумієте, як досягти успіху у всіх запланованих справах. Багатьом Терезам знадобиться вміння ладити з людьми: представники знаку миттєво порозуміються з новими знайомими, близьких розумітимуть з півслова. Не виключена зустріч, яка започаткує романтичні відносини.

Варто бути уважнішими тим, хто сьогодні збирається у поїздки. Не полінуйтеся вкотре переконатися, що взяли з собою все необхідне, продумайте маршрут як слід. Це дозволить уникнути неприємних моментів.

СКОРПІОН – На вас чекають великі справи. Майте на увазі: справлятися з ними поодинці зовсім необов’язково, краще знайти союзників. Це буде неважко, адже ваші ідеї та плани багатьом сподобаються. Відносини, які сьогодні почнуться як суто ділові, незабаром набудуть неформального характеру. Ви подружитеся з цікавими людьми і отримуватимете масу задоволення від спілкування з ними.

День підійде для оформлення документів, звернення до державних організацій, вирішення юридичних питань. Тут вам знадобиться вміння звертати увагу на дрібниці, не упускати з уваги ті деталі, які можуть виявитися важливими.

СТРІЛЕЦЬ – З’являться хороші ідеї, але реалізувати їх швидко вдасться лише в тому випадку, якщо ви найскладніше візьмете на себе. Напевно, знадобиться те, чого ви навчилися раніше. Вчасно згадавши щось важливе, ви знайдете найкоротший шлях до мети, а оточуючим допоможете уникнути прикрих втрат.

День буде сприятливим із погляду романтичних відносин. Маса приємних сюрпризів чекає на закоханих Стрільців. Вплив позитивних тенденцій буде помітним і у спілкуванні з родичами. Не буде приводів для конфліктів із дітьми та батьками.

КОЗЕРІГ – Початок дня навряд чи обійдеться без якихось дрібних труднощів та непорозумінь. Але ви збережете впевненість у собі і оптимізм, завдяки яким і досягнете успіху. Справ виявиться несподівано багато, але вас це не злякає. Ви швидко розберетеся, як можна з ними впоратися, до кого варто звернутися по допомогу.

Вплив позитивних тенденцій посилюватиметься з часом. Спочатку ви помітите зміни на краще у професійній сфері, потім – у особистих відносинах. Друга половина дня обіцяє приємні знайомства. Ймовірно початок романтичних відносин.

ВОДОЛІЙ – День підійде для роботи, навчання, корисних та важливих справ. Ви швидко розберетеся в тому, що колись здавалося заплутаним і складним, не витрачатимете сили на безнадійні проекти. Професійні розбіжності можливі, але у них вдасться уникнути переходу особистості, зберегти конструктивний тон. В результаті опоненти не тільки погодяться з вашою точкою зору, а й почнуть ще більше шанувати вас.

Особисті стосунки будуть складатися гармонійно, тут можна не побоюватись якихось неприємних сюрпризів. Друга половина дня принесе новини, що стосуються дуже дорогої вам людини.

РИБИ – На початку дня емоційне тло буде досить напруженим. Тому можуть виникати суперечки, важко буде зберігати спокій та доброзичливий настрій. Краще відкласти важливі розмови та зустрічі з людьми, на яких ви хотіли б справити гарне враження. Пройде лише кілька годин і ситуація зміниться на краще. Просто зачекайте трохи.

Друга половина дня буде вдалим часом для того, щоби будувати плани, думати про майбутнє. Ви побачите можливості, яких раніше не помічали. Імовірні невеликі фінансові надходження.

You cannot copy content of this page