fbpx

Гороскоп на 16 січня 2023 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН – Беріться за справи, з якими давно настав час розібратися: сьогодні вони не вимагатимуть зусиль. Можна вирішувати організаційні питання, наводити лад, позбавлятися непотрібного. Вдома може бути більше турбот, ніж зазвичай, але з вирішенням побутових завдань ви впораєтеся швидко.

День буде сприятливим і з погляду особистих стосунків. Ви швидко порозумієтеся з дуже різними людьми, до кожного знайдете підхід, сподобаєтеся навіть тим, хто зазвичай помічає лише чужі недоліки. День підійде і для дружньої зустрічі, і для романтичного побачення, і сімейного заходу.

ТЕЛЕЦЬ – Хороший день для того, щоб поговорити про важливі справи. Ви зможете порозумітися навіть з тими, хто раніше зовсім не розумів вас і сперечався з будь-якого приводу. Багато Тельців завдяки своїй чарівності завоюють симпатію людей, які давно подобалися їм самим. Ймовірно початок романтичної історії. Однак нові відносини розвиватимуться повільніше, ніж вам хотілося б. Поспішати події не варто!

Можуть зненацька з’явитися якісь термінові завдання. Можливо, для їх вирішення вам доведеться змінити плани, відкласти все інше. Не варто переживати: ви встигнете все, що потрібно.

БЛИЗНЮКИ – Намагайтеся не засмучуватися і не переживати через дрібниці на початку дня. Емоційне тло в цей час буде досить напруженим, зберігати спокій виявиться складніше, ніж зазвичай. При цьому ситуація в цілому буде непоганою, і ви знайдете багато приводів для радості, якщо захочете.

Оскільки вплив позитивних тенденцій посилюватиметься з кожною годиною, друга половина дня пройде помітно приємніше за першу. Вона підійде для зустрічі з людиною, яку ви хотіли б бачити своїм другом або союзником: справити гарне враження вдасться легко.

РАК – День порадує і приємними подіями, і чудовими новинами. Ви з самого ранку будете в піднесеному настрої, і воно не зіпсується, навіть якщо виникнуть якісь труднощі. Навколишнім сподобається ваш оптимізм, багато хто захоче познайомитися з вами ближче, подружитися. Можливі привабливі пропозиції, на які ви без довгих роздумів дасте згоду.

Не виключені грошові надходження, зокрема з несподіваних джерел. День буде сприятливий для невеликих покупок. Деякі Раки укладуть вдалі угоди.

ЛЕВ – Буде шанс спокійно обговорити непрості питання, без зайвих емоцій поговорити про те, через що зовсім недавно було багато переживань і суперечок. Якщо ви зосередитеся на домашніх справах на початку дня, то швидко з ними впораєтеся. Не виникне проблем і Львів, які займуться вирішенням робочих питань.

Сьогодні вам буде набагато простіше, ніж зазвичай зрозуміти тих, хто зовсім не вас не схожий. Ви здогадаєтеся про чужі думки і бажання, зрозумієте, чого від вас чекають оточуючі. Завдяки цьому багато проблем, які раніше виникали у відносинах, залишаться в минулому.

ДІВА – День, коли у ваших силах досягти майже неможливого. Починайте з найважливішого, не відволікайтеся на дрібниці, керуйтеся власним здоровим глуздом, а не чужими порадами. Не буде зайвою розумна обережність, але протягом дня буде кілька ситуацій, коли потрібно імпровізувати і йти на ризик. Тут важливо ні на мить не втратити впевненості в успіху.

Можна багато про що домовитися з давніми знайомими, обговорити з близькими спільні плани. Спорів не буде, все швидко з вами погодяться. Кохана людина порадує вас приємним сюрпризом.

ТЕРЕЗИ – Намагайтеся не говорити надто багато про справи хоч і важливі, але нудні: через такі розмови і у вас, і в оточуючих може зіпсуватися настрій. Сьогодні напевно захочеться чогось веселіше. Можна запланувати поїздки, якісь розважальні заходи, цікаві заняття, особливо приємні зустрічі: це надихне вас і допоможе налаштуватися на позитивний лад.

Сьогодні вам особливо легко ладнати з людьми. Цим варто скористатися, якщо вам потрібно домовитися з кимось про спільні дії, важливі загальні плани. Сперечатись із вами навряд чи хтось стане.

СКОРПІОН – Чого сьогодні безперечно не варто робити, так це хвилюватися. Так, це не спокійний і передбачуваний день. Можуть зненацька з’явитися нові справи, не виключено, що міняти плани доведеться на ходу. Ну і що? Ви ж вмієте імпровізувати та швидко приймати правильні рішення. Сьогодні вам це знадобиться!

А ще не буде зайвою підтримка найближчих людей. Не соромтеся попросити про неї або хоча б розповісти про те, що вас турбує. Ви отримаєте і хороші поради, і реальну допомогу – причому саме тоді, коли це буде потрібно.

СТРІЛЕЦЬ:

Навряд чи день зовсім обійдеться без розбіжностей та суперечок. Навіть людям, які раніше завжди вас підтримували, не завжди буде зрозуміло, чому ви зараз чините так, а не інакше. Але ви не станете посилювати проблеми, що намітилися. Згладити всі гострі кути та взяти ситуацію під контроль вдасться швидко.

Можна зайнятися якимись складними справами, які потребують терпіння, зосередженості, уваги деталей. А ще день підійде для вирішення фінансових питань. Не виключено, що ви знайдете оригінальний та дуже ефективний спосіб збільшити доходи.

КОЗЕРІГ – День буде досить неспокійним, але все ж таки принесе більше приводів для радості, ніж причин для переживань та хвилювань. Навколишні будуть частіше, ніж зазвичай, втручатися у ваші справи, часом чинити зовсім не так, як вам хотілося б. Але це не призведе до серйозних проблем; вам вдасться зберегти добрі стосунки з усіма.

Друга половина дня багатьом Козерогам обіцяє приємні сюрпризи. Але особливо сприятливим цей час буде для закоханих представників знаку: можуть здійснитися їхні давні бажання.

ВОДОЛІЙ – Що б не відбувалося сьогодні, ви не хвилюватиметеся, а збережете спокій і здоровий глузд. Саме це дозволить впоратися зі справами, які комусь більш вразливим виявилися б не під силу. Імовірні успіхи у навчанні, а також у будь-яких заняттях, пов’язаних зі збиранням та аналізом інформації.

Можуть виникнути невеликі розбіжності вдома, але не стануть причиною сварок чи погіршення відносин із близькими. Вдасться спокійно обговорити, домовитися і знайти рішення, яким усі залишаться задоволені.

РИБИ – Не гайте час даремно: сьогодні у вас буде шанс досягти успіху в багатьох справах, впоратися з тим, що раніше не виходило. Імовірні несподівані пропозиції, запрошення на заходи, про які ви багато чули. Не виключені приємні знайомства; невдовзі з’ясується, що вони ще й винятково корисні з ділового погляду.

Люди, з якими ви були у сварці, захочуть налагодити стосунки, помиритись. Інтуїція обов’язково підкаже вам, що краще: зробити крок назустріч чи почекати небагато, переконатися у щирості намірів.

You cannot copy content of this page