fbpx

Гороскоп на 17 березня 2023 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН – Важко буде правильно оцінити ситуацію. Ви схильні вірити своїм фантазіям, а не спиратися на факти. Порадьтеся з людьми, яким довіряєте, вони напевно підкажуть, як краще вчинити.

День навряд чи підійде для роботи з документами, звернення до державних організацій: можливі затримки та помилки. А ось для навчання та творчої роботи він буде сприятливим, тут ви швидко досягнете помітних успіхів. Відносини з близькими вранці можуть складатися непросто, але надвечір обов’язково налагодяться.

ТЕЛЕЦЬ – Не пропустіть підходящий момент для того, щоб взятися за нову справу. Сьогодні багатьом вашим починанням буде супроводжувати успіх. Особливо помітним буде вплив позитивних тенденцій у діловій сфері. Складні питання ви вирішите набагато швидше, ніж очікували, а ладити з колегами та керівництвом стане простіше.

Можливі фінансові надходження, зокрема з несподіваних джерел. Деякі Тельці повернуть борги, про які представники знака давно забули. Друга половина дня буде сприятливою для покупок та угод.

БЛИЗНЮКИ – Намагайтеся провести ранок без суперечок. Навколишні будуть набагато частіше, ніж зазвичай, втручатися у ваші справи, часом заважаючи зосередитись або навіть створюючи нові проблеми. Важливо не гніватись або, принаймні, не демонструвати своїх негативних емоцій. Так ви зможете уникнути напружених моментів, збережіть добрі стосунки з усіма.

Друга половина дня буде більш сприятливою для спілкування та й в інших сферах життя буде помітним вплив позитивних тенденцій. Ймовірно, успішне вирішення важливого питання, через яке було чимало хвилювань.

РАК – Беріться за важливі та складні справи: сьогодні ви відмінно з ними впораєтеся. Інтуїція підкаже, як краще діяти, і ви прислухаєтеся саме до неї, а не до порад, які будуть давати оточуючі. Імовірні незвичайні зустрічі. Деякі Раки познайомляться з тими, про кого колись чули багато хорошого. Можливо початок дружніх стосунків чи романтичної історії.

День підійде для вирішення фінансових питань, укладання великих угод. Імовірні вдалі покупки. Ви виберете речі, які довго будуть служити вам чи вашим близьким.

ЛЕВ – Будьте готові попрацювати. Сьогодні ви навряд чи зможете досягти легких успіхів або впоратися з важливою справою, не докладаючи зусиль. Але зірки все ж таки будуть на вашому боці. Якщо ви вчасно проявите ініціативу, не лінуватиметеся або розраховуватимете на те, що хтось усе зробить за вас, то зміни на краще не змусять себе чекати.

Варто виявити поблажливість і до власних, і до чужих слабкостей. Чим менше ви будете вимагати від себе та інших, тим приємніше мине день. Вечір буде сприятливим для романтичного побачення.

ДІВА – Розкажіть про свої успіхи: сьогодні вони зацікавлять багатьох. День підійде для спілкування з людьми, які можуть виявитися корисними з професійної точки зору. Добре пройдуть зустрічі з потенційними роботодавцями та діловими партнерами, не виключені пропозиції щодо співпраці. Імовірні фінансові надходження.

У спілкуванні із близькими можливі напружені моменти. Особливо ймовірні вони у першій половині дня, коли приводів для суперечок виявиться несподівано багато. Але ви знайдете спосіб згладити гострі кути. До кінця дня всі хвилювання залишаться у минулому.

ТЕРЕЗИ – Дійте. Сьогодні ви будете особливо енергійними та рішучими. Це виявиться доречним: допоможе обеззброїти давніх недоброзичливців, здобути гору над суперниками. Багато Терезів вирішать питання, що раніше ставили всіх у глухий кут.

День обіцяє важливі відкриття всім, хто зосередиться на навчанні, дослідницькій діяльності, творчості. Ви побачите те, що вислизнуло від інших, зробите правильні висновки, вчасно отримаєте важливу інформацію. Вечір підійде для поїздок і прогулянок: зміна обстановки буде вам корисною.

СКОРПІОН – Поговоріть з людьми, яких хотіли б бачити своїми союзниками. Сьогодні ви зможете залучити на свій бік навіть тих, з ким раніше ніяк не вдавалося порозумітися. Нещодавні суперники зрозуміють, що краще піти з вашого шляху, а деякі навіть спробують з вами подружитися. Інтуїція підкаже, чи варто довіряти їм.

Будьте обережні у всьому, що пов’язано з грошима. Сьогодні ви більше, ніж зазвичай, будете схильні до марнотратства, і ризикуєте витратити значну суму на дрібниці. У другій половині дня небажано працювати з документами: велика ймовірність помилок.

СТРІЛЕЦЬ – Почніть день із вирішення фінансових питань. Ранок відмінно підійде для покупок та укладання угод, а також оформлення документів, що стосуються вашого цінного майна. Імовірні фінансові надходження. Вони можуть виявитися значнішими, ніж ви очікували.

Друга половина дня теж буде непоганою, особливо з погляду особистих стосунків. Хочете завоювати симпатію нового знайомого чи помиритися з тим, з ким були у сварці? Виявіть ініціативу і не сумнівайтеся: у вас все вийде. Імовірні хороші новини, що стосуються найближчих вам людей, членів сім’ї.

КОЗОРІГ – Навряд день обійдеться без дрібних, але численних суперечок. Навіть з тими, хто зазвичай вас у всьому підтримував, важко буде порозумітися. Ви, напевно, почуєте і критичні зауваження, і непрохані поради. Все це не зіпсує вам настрою та не змусить втратити доброзичливість. На провокації ви не піддастеся, образи таїти не станете, а спосіб налагодити стосунки обов’язково знайдете.

Робота даватиметься легше, ніж зазвичай. Якихсь особливо складних завдань не виникне, ви швидко впораєтеся з усім, за що візьметеся. Допомога навряд чи знадобиться, але якщо нові знайомі запропонують її, не відмовляйтесь.

ВОДОЛІЙ – День принесе несподівані зустрічі, дасть шанс поговорити з людьми, спілкування з якими вам останнім часом не вистачало. Вдасться обговорити питання, що вас турбують, і домовитися про спільні дії. З новими знайомими ви швидко порозумієтеся, а ось з близькими можуть виникати розбіжності. Не гнівайтесь, якщо зрозумієте, що вони не завжди розуміють вас правильно.

Імовірні несподівані витрати. Швидше за все вони будуть пов’язані з необхідністю вирішувати якісь домашні проблеми. Підійдіть до справи розумно: витрачати занадто багато не варто, але надмірна економія може призвести лише до додаткових втрат.

РИБИ – Справи можуть затягуватися, ймовірно порушення давніх домовленостей, а загалом події розвиватимуться повільніше, ніж хотілося б. Перейматися цим не варто: ви все одно свого досягнете, хай і не відразу. У цьому можуть допомогти давні знайомі.

Буде нагода відпочити, відволіктися від повсякденних турбот і зайнятися якоюсь цікавою справою разом із друзями. Чого сьогодні безперечно не варто робити, так це витрачати гроші на річ, що несподівано сподобалася. Спонтанні покупки навряд чи будуть вдалими – куди ймовірніше, що ви незабаром про них пошкодуєте.

You cannot copy content of this page