fbpx
Перейти до вмісту

Гороскоп на 17 грудня 2021 року для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на сьогодні 17.12.2021 року для кожного знаку зодіаку

Гороскоп на 17 грудня 2021 року Овен

У тих, хто планував придбати нерухомість, з’явиться добрий шанс втілити свої задуми у життя. При виборі одного з варіантів не ігноруйте деталі, до всього ставтеся серйозно. Перш ніж придбати нерухомість, наведіть довідки про життя та долю людей, які раніше володіли нею.

Гороскоп на 17 грудня 2021 року Тельці

Не виключено, що Тельцям запропонують цікаву подорож чи подорож. Якщо на відпочинок – то всією сім’єю, порізно ніяк не можна. І врахуйте, що ця пора не є привабливою для далеких подорожей.

Гороскоп на 17 грудня 2021 року Близнюки

Становище планет може позбавити Близнюків реального сприйняття дійсності. Імовірна ілюзія переваги над іншими, занепокоєння зовнішнім благополуччям, відкачування сил і коштів на порожні, ідеологічні виступи, демонстрації. Високі стандарти – це непогано, але ваше непереборне прагнення досконалості може дорого вам коштувати. Ви втратите багато енергії через своє честолюбство.

Гороскоп на 17 грудня 2021 року Рак

Не виключено, що дії заздрісників або публікації в пресі можуть зганьбити добре ім’я Рака і зруйнувати те, чого він досяг. Вам, як вогню, треба остерігатися будь-яких протиправних дій та спілкування з непорядними людьми.

Гороскоп на 17 грудня 2021 року Лев

Хоча Лев часто в очах інших виглядає впевненим у собі, тепер він відчуватиме страх перед невідомим. Але у страху очі великі. Попереду неспокійний, але дуже цікавий час, так що сміливіше!

Гороскоп на 17 грудня 2021 року Діва

Деяким Дівам сьогодні буде запропоновано нову роботу чи підвищення на посаді. На них чекають винагороди авансом. Не варто надто заноситися, інакше активізуються заздрісники та почнуть будувати підступи.

Гороскоп на 17 грудня 2021 року Терези

Імовірні таємні романтичні зустрічі – Терези можуть зривати заборонені плоди. Про ваші таємні зустрічі ніхто не знатиме. Не намагайтеся приховувати свої почуття та стосунки – над вами висить загроза батьківського чи подружнього гніву.

Гороскоп на 17 грудня 2021 року Скорпіон

Сьогодні високий ризик техногенних аварій. Велика відповідальність може лягти на плечі керівників Скорпіонів. Вам доведеться контролювати свою поведінку, відповідати за тих, хто поруч.

Гороскоп на 17 грудня 2021 року Стрілець

Зірки активізують легковажне ставлення до життя. Під їх впливом Стрільці можуть бути втягнуті у справи, які виявляться не під силу. Жодних авантюр під лихим гаслом: «Де наше не пропадало!» Тому що пропаде і не повернете, та ще й на репутацію пляма ляже.

Гороскоп на 17 грудня 2021 року Козоріг

Не виключено, що Козорогам набридне постійно економити, захочеться пожити «на широку ногу». Стримуйте свої спонтанні бажання. Вам потрібно трохи розсудливі, бути більш розважливим і не смітити грошима.

Гороскоп на 17 грудня 2021 року Водолій

Водоліям, які не звикли танцювати під чужу дудку, доведеться приймати чужі правила гри. Це може призвести до нервової напруги. Якщо ви зможете схилити свою голову перед чужими авторитетами і, засукавши рукави, попрацюєте на спільну справу, то можете винести для себе дуже багато корисного досвіду, який допоможе вам зміцнити свої позиції.

Гороскоп на 17 грудня 2021 року Риби

Сьогодні вам доведеться чимало попрацювати, а часом і попітніти, оскільки доведеться везти чималу поклажу. Приймаючи відповідальні рішення, вам насамперед потрібно орієнтуватися на власні сили та можливості.