fbpx

Гороскоп на 17 грудня 2023 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН

Важливо не будувати ілюзій. Успіх сьогодні багато в чому залежатиме від того, чи зможете ви правильно оцінити свої сили та можливості. Краще уникати будь-яких ризикованих починань, діяти обережно та нікуди не поспішати. Багатьох Овнів підтримають давні союзники. Завдяки їхній допомозі представники знаку зможуть узяти гору над суперниками.

Небажано вирішувати фінансові питання, брати кредити, витрачати значні суми. У всьому, що стосується грошей, ви сьогодні будете схильні до деякої легковажності, це може спричинити марні витрати.

ТЕЛЕЦЬ

Буде шанс досягти значного успіху у справах, впоратися з тим, що довго не виходило. Перевірені методи навряд чи будуть ефективними, тому ви придумаєте щось нове; Ідеї, які з’являться сьогодні, виявляться дуже вдалими. Імовірні успішні угоди та купівлі, фінансові надходження.

І ділові, і особисті зустрічі пройдуть вдало, вам буде легко порозумітися з різними людьми. Ті, хто раніше майже не помічав вас, звернуть увагу на ваші успіхи, самі виявлять ініціативу у спілкуванні. Ймовірно початок романтичних відносин. Розвиватися вони будуть стрімко, і це вас порадує.

БЛИЗНЮКИ

Будьте уважні: це не найпростіший день, проте ви зможете досягти великих успіхів, якщо поведете себе правильно. Інтуїція допоможе порозумітися з оточуючими; багатьох ви розумітимете з півслова. Ділові відносини, які раніше складалися досить напружено, зміняться: стане менше приводів для розбіжностей і суперечок, вдасться швидко домовитися про спільні дії.

Важливо уникнути перевтоми. Через втому у другій половині дня може погіршитися самопочуття, зіпсуватися настрій. Краще не планувати на цей час нічого складного та втомливого.

РАК

Відмінний день для спілкування: і близьких людей, і нових знайомих ви розумітимете з півслова. Багато хто піде вам назустріч, підтримає навіть найсміливіші ваші ідеї. Ймовірно, успішне завершення довгих ділових переговорів, не виключені пропозиції щодо нової роботи або початку довгострокового співробітництва.

День виявиться сприятливим для вирішення важливих фінансових питань. Там, де йдеться про гроші, ви будете особливо уважні. Ніхто не зможе збити вас з пантелику або ввести в оману. І заплановані, і спонтанні покупки будуть вдалими.

ЛЕВ

Непросто буде впоратися з емоціями на початку дня. Для багатьох Львів цей час виявиться напруженим: доведеться займатись кількома справами одразу, вирішувати складні питання, виправляти чужі помилки. Через несподівані події навряд чи вдасться діяти за планом, потрібно буде вигадувати щось нове на ходу.

У другій половині дня посилиться вплив позитивних тенденцій. Настрій покращиться, порадують нові можливості, які відкриються у цей час. Вечір підійде для спілкування із членами сім’ї та іншими близькими людьми.

ДІВА

На початку дня краще не приймати важливих рішень: ви можете неправильно оцінити ситуацію, випустити щось на увазі. Потрібно деякий час, щоб розібратися в тому, що відбувається, зрозуміти, як варто діяти в обставинах, що склалися. Вашого досвіду та здорового глузду виявиться достатньо для того, щоб прийняти правильне рішення.

Набагато сприятливіше та спокійніше пройде друга половина дня. Вона підійде і для завершення старих справ, і для того, щоби взятися за щось зовсім нове. Ймовірні добрі новини; вони потішать і вас, і ваших близьких.

ТЕРЕЗИ

Серйозні справи та важливі зустрічі краще не відкладати: перша половина дня підійде для них набагато краще, ніж друга. Складні питання краще обговорювати у неформальній обстановці. Так вам легше буде знайти потрібні слова та переконливі аргументи, та й просто справити сприятливе враження.

У другій половині дня стане помітно складніше зосередитись. Краще не поспішати з рішеннями: буде ризик зробити помилку, випустити з уваги щось важливе. Поради з боку навряд чи будуть корисними. А от прислухатися до інтуїції варто: вона точно не підведе.

СКОРПІОН

Дійте швидко, і у вас буде шанс досягти того, що раніше здавалося майже неможливим. Навряд чи у вас буде час для довгих роздумів, тож прислухайтеся до інтуїції: вона підкаже, як варто чинити. Багатьом Скорпіонам знадобиться досвід, здобутий раніше. Завдяки йому представники знака раніше за інших отримають важливу інформацію, вирішать проблеми, які раніше ставили всіх у глухий кут.

Імовірні приємні зустрічі. Не виключені й знайомства, які отримають початок дружніх чи романтичних відносин.

СТРІЛЕЦЬ

Чи сьогодні ви захочете зосередитися на чомусь одному: занадто велика буде спокуса встигнути все відразу. Не завжди обставини будуть складатися вдало, але це не зупинить вас і не змусить відмовитись від задуманого.

Початок дня не підійде для вирішення фінансових питань: тут можливі помилки через неуважність чи надмірну довірливість. Зачекайте трохи. Ситуація поступово змінюватиметься на краще, увечері буде шанс укласти вигідні угоди. Та й з погляду особистих відносин друга половина дня виявиться сприятливішою за першу.

КОЗЕРІГ

Справ буде чимало, але немає сумнівів у тому, що впораєтеся ви з ними чудово. Навіть якщо щось йтиме не за планом, ви не розгубитеся, збережете спокій і швидко зрозумієте, як краще діяти. Добре пройдуть важливі зустрічі та публічні виступи. Вас вислухають уважно і з цікавістю, а ідеї, якими ви поділитесь, у багатьох викликають ентузіазм.

Імовірні важливі новини здалеку. Вони піднімуть вам настрій, надихнуть. Багатьох Козерогів порадують зустрічі з друзями та давніми знайомими. Знайдеться безліч тем для розмови та й загальні плани можуть з’явитися.

ВОДОЛІЙ

Знайдіть у собі сили протистояти спокусам і не поспішайте говорити і робити все, що спадає вам на думку. На роботі краще не відступати від планів, складених раніше, та діяти перевіреними методами. По поради можна звертатися до давніх знайомих, перевірених союзників.

Сьогодні вам належить займатися не лише своїми, а й чужими справами. Не все відразу вийде добре, але ви не кинете почате і обов’язково досягнете потрібного результату. Вечір обіцяє незвичайні зустрічі та приємні знайомства Водоліям, які вирушать на якісь світські заходи.

РИБИ

Хочете справити на кого хороше враження? Тоді постарайтеся зустрітися із цією людиною саме сьогодні. У ваших силах сподобатиметься навіть тим, хто зазвичай налаштований скептично і помічає лише чужі недоліки. Сприятливим буде день і для того, щоб відновити старі зв’язки або постаратися налагодити стосунки, які досі складувалися напружено.

Можна ухвалювати важливі рішення, міняти плани. Сьогодні вам не знадобиться багато часу для того, щоб зрозуміти, як потрібно діяти. Навіть опинившись у непростій ситуації, ви не розгубитеся, все зробите правильно.

You cannot copy content of this page