fbpx

Гороскоп на 17 лютого 2024 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН

Навряд чи вдасться уникнути напружених моментів на початку дня. Багато Овнів особливо гостро реагуватимуть на все, що відбувається, переживати і нервувати через дрібниці, ображатися навіть на безневинні зауваження. Краще відкласти важливі розмови та зустрічі з людьми, на яких ви хотіли б справити сприятливе враження.

У другій половині дня вплив позитивних тенденцій помітно посилиться, настане час приємних сюрпризів та гарних новин. Добре складуться невеликі подорожі; вам буде корисно змінити обстановку.

ТЕЛЕЦЬ

День підійде для вирішення робочих питань: ви будете серйозні і уважні, нічого не пропустіть з уваги. Люди, які раніше сумнівалися у ваших талантах, зрозуміють, що ви здатні на багато чого. Не виключені пропозиції щодо співробітництва; вони одразу вас зацікавлять.

Ладити з оточуючими буде легко, ви порозумієтеся навіть з тими, кого раніше майже не розуміли. Масу позитивних емоцій отримають Тельці, які вирушать на якісь світські заходи. Вечір обіцяє приємні сюрпризи закоханим представникам знаку.

БЛИЗНЮКИ

Відмінний день для нових починань: їм супроводжуватиме удача. Багато Близнюків упораються з тим, що раніше не виходило в інших. Представникам знаку напевно стане в нагоді досвід, отриманий раніше. Завдяки йому вони не припустяться помилок, швидко зорієнтуються в неоднозначних ситуаціях, ухвалять вірні рішення.

Ваша інтуїція сьогодні буде особливо гострою. Її підказки допоможуть вам налагодити відносини, що раніше складалися напружено, відновити старі зв’язки. Не виключені приємні знайомства; вони можуть започаткувати дружні або романтичні відносини.

РАК

Вранці зберігати спокій виявиться складніше, ніж зазвичай: ви будете надто чутливі, сприйнятливі та підозрілі. Імовірні напружені моменти у спілкуванні з тими, хто раніше розумів вас із півслова і в усьому підтримував. Однак серйозних конфліктів та сварок вдасться уникнути, ви знайдете спосіб згладити усі гострі кути.

У другій половині дня вплив позитивних тенденцій буде набагато помітнішим, цей час напевно порадує вас. Буде можливість зайнятися тим, що вам особливо цікаво. А компанію вам із задоволенням складуть люди, яких ви любите.

ЛЕВ

День буде сприятливий для спілкування, підійде і для ділових переговорів, і для обговорення питань особистого характеру. Люди, які раніше не були схильні вас підтримувати, самі виявлять ініціативу та запропонують допомогу. Інтуїція підкаже, чи варто мати з ними справу.

Справ може виявитися більше, ніж ви очікували. Не виключено, що потрібно буде зайнятися вирішенням якихось нових завдань. Вам не відразу стане ясно, як варто діяти, але згодом ви у всьому розберетеся. Досвід, отриманий цього дня, стане вам у нагоді ще не раз.

ДІВА

День мине дуже плідно. Якщо ви візьметеся за складні справи, то напевно впораєтеся з ними, і чия допомога навряд чи буде потрібна. Дівам, які прагнуть професійного зростання, корисно буде проявити ініціативу в роботі; її, напевно, підтримають і колеги, і керівництво представників знака.

Не виключені незвичайні пропозиції, причому зробити їх можуть люди, яких ви не очікували нічого подібного. Спочатку ви трохи розгубитеся, але дуже скоро інтуїція підкаже, яку відповідь варто дати. Друга половина дня буде сприятливою для вирішення фінансових питань, укладання угод.

ТЕРЕЗИ

Початок дня навряд чи обійдеться без дрібних труднощів та якихось непорозумінь. Виникаючі проблеми не будуть значними, але поставитеся до них серйозно. Небажано ухвалювати важливі рішення. Вам знадобиться деякий час для того, щоб зважити всі за і проти, порівняти різні варіанти.

Пізніше вплив позитивних тенденцій посилиться, ви відчуєте себе набагато спокійніше та впевненіше. Друга половина дня відкриє нові можливості у діловій сфері, і Терези постараються не прогаяти жодної з них.

СКОРПІОН

Вміння ладити з різними людьми і до всіх знаходити підхід вам сьогодні стане в нагоді. Ви знайдете нових союзників та помічників, зможете залучити на свій бік тих, від кого багато що залежить. Початок дня буде сприятливим для завершення старих справ, вирішення питань, які давно вимагали уваги. Пізніше з’явиться можливість взятися за щось нове та перспективне.

Вирішення будь-яких питань, пов’язаних з грошима, краще відкласти до другої половини дня. У цей час ви будете особливо уважні, тому ніхто не зможе ввести вас в оману. Сприятливим буде цей період і з погляду особистих стосунків.

СТРІЛЕЦЬ

День буде сприятливий для вирішення багатьох важливих питань. Інтуїція підкаже вам, як найкраще діяти; якщо ви прислухаєтеся до її підказок, то не допустіть помилок. Добре складуться поїздки, пов’язані з вашими особистими справами або вирішенням сімейних проблем.

Імовірні корисні знайомства. Деякі Стрільці сьогодні знайдуть нових союзників, зустрінуться з людьми, підтримка яких неодноразово стане в нагоді. Чи виникнуть серйозні розбіжності з близькими, а якщо це все ж таки відбудеться, досягти компромісу вдасться швидко.

КОЗЕРІГ

День порадує добрими новинами. Багато Козероги отримають відповіді на запитання, що їх турбували останнім часом, і відчують себе набагато впевненіше. Не виключено, що потрібно буде змінити плани, але це не викликає у вас негативних емоцій. Навіть якщо у вас буде зовсім мало часу для роздумів, ви ухвалите вірні рішення.

Навколишні будуть частіше, ніж зазвичай, втручатися у ваші справи. Когось у такій ситуації напевно розсердився б, а ви збережете спокій, будете доброзичливі та терплячі. Якісь серйозні проблеми в особистих стосунках навряд чи виникнуть.

ВОДОЛІЙ

У вас напевно з’явиться кілька хороших ідей, розпочати реалізацію яких вдасться найближчим часом. Вам охоче допоможуть давні знайомі, і це піде на користь ваших стосунків. Середина дня багатьом Водоліям принесе добрі новини, пов’язані з роботою чи бізнесом.

Вечір виявиться особливо сприятливим спілкування з близькими. Навіть якщо раніше між вами виникали розбіжності, сьогодні вдасться про все домовитись, досягти компромісу. Імовірні несподівані подарунки, приємні сюрпризи, зокрема романтичні.

РИБИ

День може виявитися напруженішим: чимало буде власних справ, до того ж оточуючим, напевно, буде потрібна ваша допомога. Навряд чи вдасться уникнути розбіжностей на роботі та професійних суперечок. Втім, вам не знадобиться багато часу, щоб довести свою правоту.

Ладити з близькими буде легко; вони часто будуть розуміти вас із півслова, охоче відгукнуться на будь-які пропозиції. Вечір буде сприятливим для невеликої романтичної поїздки чи побачення у незвичайній обстановці.

You cannot copy content of this page