fbpx
Перейти до вмісту

Гороскоп на 17 лютого для всіх знаків Зодіаку:

  • від

Гороскоп на 17 лютого 2021 року Овен

Сьогодні уникайте нововведень. Дійте старими, перевіреними способами. Необхідно добре орієнтуватися в ситуації, що виникла, дотримуючись природного ходу подій. Потрібно набратися терпіння, проявити стриманість і мудрість. Бійтеся обманів егоїстичних і недобросовісних людей. У другій половині дня ваша чарівність має значно зрости. Ви можете бути шановані усіма, хто вас оточує.

Гороскоп на 17 лютого 2021 року Телець

У цей день ви можете не побоюватися зривів і невдач. Чи вдасться обійти будь-які гострі життєві кути. Однак вибирайте засоби для досягнення своєї мети, даремно ризикувати не варто. Цей день сприятливий для інтимних зустрічей, подружньої любові. Ваша половина може проявити до вас підвищену увагу. Про свої сни краще нікому не розповідати.

Гороскоп на 17 лютого 2021 року Близнюки

Не рекомендується перенапружуватися. Автолюбителям сьогодні потрібно бути особливо обережними. Вірогідні дрібні непорозуміння, відчуття незахищеності, важкі передчуття. Зовсім не обов’язково відмовляти собі у всьому. Відпочиньте від похмурих думок, доставивши собі маленьке задоволення, але витрачати гроші через дрібниці не варто. Сни можуть бути віщими.

Гороскоп на 17 лютого 2021 року Рак

Сьогодні дуже висока тенденція до руйнування і ймовірність конфліктних ситуацій. Вас хочуть виставити не в кращому світлі, тому постарайтеся не бути відвертими з людьми, в порядності яких ви не впевнені. Можливі серйозні розбіжності з партнерами з приводу зароблених коштів, в результаті ви можете опинитися в збитку. Взаєморозуміння в цей день повністю відсутнє. Ви опинитеся без вини винуватими. Бажано усамітнення. Але не впадайте у відчай, не все так погано, як здається.

Гороскоп на 17 лютого 2021 року Лев

Багато Левів відчують себе своїми серед чужих і чужими серед своїх. Ймовірно, що ви отримаєте пропозицію перейти на нову роботу. Не поспішайте її приймати, зважте всі плюси і мінуси. Можливо, запропонована діяльність не збігається з вашим розумінням цінностей в цьому житті. Не йдіть на угоду зі своєю совістю. Імовірність пригніченого стану і нервозності.

Гороскоп на 17 лютого 2021 року Діва

Можливо, сьогодні ви зможете нормалізувати обстановку в сім’ї. Однак неприємний осад збережеться ще на якийсь час, так як взаємні образи важко забуваються. Суспільство близьких людей допоможе вам відволіктися від неприємностей. До того ж нові цікаві знайомства можуть розвинутися в дружні стосунки.

Гороскоп на 17 лютого 2021 року Терези

Цей день обіцяє чимало сюрпризів і неприємностей в сфері особистого життя. Інтимні зустрічі краще скасувати, так як вірогідні сварка або невдоволення одне одним. Ускладнять становище ваш гострий язик і роздратування. Від вас буде потрібно максимальна гнучкість і такт. Життя саме підкаже вам потрібний вихід з проблем. Сьогодні посидьте вдома, відмініть всі зустрічі і візити. Вам краще зібратися з думками.

Гороскоп на 17 лютого 2021 року Скорпіон

День відзначений підтримкою вищих сил, посиленням аури і активізацією всіх позитивних якостей. Цей час сприятливий для укладення довгострокових фінансових договорів і прийняття важливих рішень. Чи вдасться значно поліпшити матеріальне становище в результаті успішного завершення справ або несподіваною допомоги. Затьмарити загальне сприятливе враження можуть несподівані події в суспільно-політичному житті.

Гороскоп на 17 лютого 2021 року Стрілець

Цей день вдалий для відновлення втраченої гармонії з оточуючими людьми. Можливо, ви отримаєте шанс успішно завершити розпочаті справи, налагодити контакти з потрібними людьми, що дозволить мати додатковий тимчасовий дохід. У другій половині дня будьте готові до прийому несподіваних гостей.

Гороскоп на 17 лютого 2021 року Козеріг

В цілому вас чекає сприятливий день, але до вечора ви залишитеся незадоволені собою через невідповідність очікуваного дійсному. Багато Козероги присвятять день пошуку сенсу життя і відкриття для себе вічних істин. Можливо, це принесе деяку користь, змусивши проаналізувати пройдений шлях. Молодим представникам знака рекомендується уникати егоїстичних і наполегливих людей, інакше ви можете потрапити у важку залежність від них. Близько вам люди будуть страждати від нестійкості вашого настрою.

Гороскоп на 17 лютого 2021 року Водолій

Сьогодні Водолії можуть проявити себе як талановиті редактори, письменники, режисери. Пропустивши всі враження дня через свідомість, вони будуть володіти ситуацією на роботі і в колективі, відчувати настрій підлеглих і стан справ. Сімейні проблеми знову вийдуть на перший план і зажадають значних витрат. Відпочивати сьогодні краще у вузькому сімейному колі або на самоті.

Гороскоп на 17 лютого 2021 року Риби

У Риб ймовірне посилення таких якостей, як податливість, сугестивність, лінь, прагнення до спокус. У цей день корисно обмеження у всіх земних задоволеннях: сувора дієта.