fbpx

Гороскоп на 17 серпня 2023 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН

Перш ніж братися за щось важливе та складне, постарайтеся правильно оцінити свої сили. Подумайте, чи зможете впоратися з усіма завданнями самостійно, і до кого звернетеся за допомогою, якщо вона буде потрібна. Передбачливість виявиться особливо корисною у діловій сфері, дозволить уникнути прикрих помилок та серйозних втрат.

Домовлятися з оточуючими не завжди буде легко, багато хто не зможе відразу правильно зрозуміти вас. Але найближчі у всьому підтримають, охоче відгукнуться на прохання і підуть на поступки.

ТЕЛЕЦЬ

День буде непростим, але багатообіцяючим та цікавим. Швидше за все, вам потрібно буде взятися за якісь нові справи, причому не найпростіші. Ви добре з ними впораєтеся, але потрібно деякий час для того, щоб розібратися, як краще діяти. Якщо йдеться про роботу, можна звернутися по поради до колег. А ось у особистих справах ви можете покластися тільки на свою інтуїцію.

Імовірні невеликі фінансові надходження. Вони виявляться до речі: напевно, захочеться зробити якісь незаплановані покупки, порадувати близьку людину приємним сюрпризом.

БЛИЗНЮКИ

Вдалий день для ділових переговорів, пошуку союзників, зустрічей з людьми, з якими ви хотіли б разом працювати. Вдасться справити гарне враження, зацікавити своїми ідеями тих, хто може допомогти у їх реалізації. Можливі невеликі затримки у справах.

Імовірні невеликі розбіжності з близькими, проте сперечань не буде: швидко вдасться знайти компроміс. Сімейні відносини можуть вимагати особливої уваги. Не виключено, що вам потрібно буде змінити свої плани, щоб з усім розібратися.

РАК

Не поспішайте. Це не найпростіший день, але серйозних проблем він не принесе, якщо ви будете обережні та уважні, не поспішатимете з рішеннями. Особливо це важливо у діловій сфері: тут ситуація складеться неоднозначна, вам знадобиться деякий час, щоб у ній розібратися.

Варто виявити перебірливість у спілкуванні. Сьогодні до вас тягнуться дуже різні люди, і не завжди їхні наміри одразу будуть зрозумілі. Про серйозні речі варто говорити тільки з найближчими, вони обов’язково вас підтримають.

ЛЕВ

Варто зосередитись на звичних, знайомих справах. День краще підійде для завершення розпочатого раніше, ніж для того, щоб починати щось нове. Якщо ви збираєтеся на важливу зустріч, заздалегідь подумайте про те, що і як говоритимете. Не розраховуйте на своє вміння натхненно імпровізувати та швидко знаходити потрібні слова.

Важливо не перевтомлюватись. Прагніть планувати день так, щоб у вас залишався час для відпочинку, якихось приємних і надихаючих занять. Вечір підійде для зустрічі з людиною, яка не раз вас підтримувала.

ДІВА

Намагайтеся не гарячкувати і зберігати самовладання, хоч би як складався день. Завдяки вмінню тримати емоції під контролем ви не припуститеся помилок і не піддастеся на провокації, не здійсніть вчинків, про які пізніше довелося б пошкодувати.

Можливі напружені моменти на роботі. Навколишні частіше, ніж зазвичай, будуть втручатися у ваші справи; це може дратувати не на жарт. Набагато приємніше виявиться спілкування з близькими. День підійде для зустрічей із друзями, сімейних заходів та романтичних побачень.

СКОРПІОН

Постарайтеся об’єктивно оцінити свої сили та можливості. Якщо вам це вдасться зробити, день складеться цілком вдало. Ви не піддастеся на провокації, не потрапите в пастки, розставлені недоброзичливцями, і не візьмете на себе зобов’язань, які важко було б виконати.

Імовірні незаплановані витрати. Не виключено, що вони будуть пов’язані з вирішенням побутових проблем: наприклад, потрібно буде купити чи відремонтувати домашню техніку. Але навряд чи йтиметься про значні суми.

СТРІЛЕЦЬ

День буде насиченим. Справ виявиться більше, ніж ви очікували, тому плани потрібно буде переглянути. Але це не зіпсує вам настрою. Ви швидко вирішите, за що взятися в першу чергу, а що відкласти. Розібратися з робочими завданнями допоможуть поради колег та підказки керівництва. А з усім, що стосується особистих стосунків, ви й самі чудово впораєтеся.

Варто бути обережніше з грошима: ймовірні незаплановані витрати, невеликі, але прикра втрати. З великими покупками не поспішайте: слушний момент для них настане трохи пізніше.

КОЗЕРІГ

День буде спокійним та сприятливим. Можна завершити почате раніше або взятися за щось нове: зірки підтримають вас у будь-якому випадку. Імовірні цікаві пропозиції щодо роботи або довгострокового співробітництва. Не поспішайте давати остаточну відповідь. Потрібен деякий час, щоб ухвалити правильне рішення.

Не завжди просто будуть складатися відносини з оточуючими, але з близькими ви напевно порозумієтеся. Нові знайомі можуть повестися дивно. Першому враження про них навряд чи варто довіряти.

ВОДОЛІЙ

День, напевно, принесе якісь несподівані події, дивовижні новини здалеку. Не виключено, що збудуться ваші давні бажання або з’явиться можливість втілити в життя ідею, яка вам дуже подобається.

Зосередитись на справах буде трохи складніше, ніж зазвичай. Вас частіше відволікатимуть, до того ж потрібно витратити якийсь час на вирішення організаційних питань. Але серйозних помилок ви все ж таки не допустите. З погляду особистих стосунків день буде сприятливим. Особливо сподобається він закоханим Водоліям, на яких чекають приємні сюрпризи.

РИБИ

Як би не складався день, намагайтеся зберігати спокій і ставитися до всього, що відбувається філософськи. Не все йтиме за планом, а труднощі часом можуть виникати там, де ви їх найменше очікували. Але всі перепони вдасться подолати, якщо ви покладатиметеся на свій досвід і здоровий глузд.

Краще не поспішати з угодами та покупками. Грошові надходження можливі, але ви ризикуєте швидко витратити отримане на нісенітницю, а потім пошкодувати про це. Не виключено, що пощастить у коханні. Це стосується навіть риб, які давно в неї не вірять.

You cannot copy content of this page