fbpx

Гороскоп на 17 жовтня 2021 року для всіх знаків Зодіаку:

Гороскоп на сьогодні 17.10.2021 року для кожного знака зодіаку

Гороскоп на 17 жовтня 2021 року Овен

Рекомендуються всі практики для очищення організму. Імовірність віщих снів. Добре проводити і духовне очищення. Роздайте по можливості борги. Постарайтеся позбутися від людей, які вам заважають.

Прислухайтеся до інтуїції, визначте, хто ваш таємний ворог і залиште цю людину. Небажаний похід в перукарню.

Гороскоп на 17 жовтня 2021 року Телець

Дотримуйтесь правил хорошого тону, будьте розбірливі в словах, засобах, відносинах. Будуть відбуватися кармічні закладки. Ваші промахи, помилки, прояв негативних емоцій матимуть своє відображення в найближчому майбутньому.

Гороскоп на 17 жовтня 2021 року Близнюки

Всі негативні ситуації розглядайте у вигляді уроків. Робіть висновки. У цей день потрібно бути акуратними зі спиртним і рибними стравами. Можливо отруєння.

Можливо романтичне знайомство. Можна також відвідати сауну, басейн, зайнятися дихальною гімнастикою. Це допоможе зміцнити організм на цілий місяць вперед.

Гороскоп на 17 жовтня 2021 року Рак

В особистому житті можливий успіх, проте зірки не рекомендують прагнути виділитися або поставити свою думку вище думки партнера. Схильність до порядку, яка доходила часом до педантизму, може ускладнити відносини з близькими.

Гороскоп на 17 жовтня 2021 року Лев

Сприятливий день для духовного прозріння, подолання сумнівів. Холодність і стриманість в прояві почуттів створять смугу відчуження в стосунках чоловіків-Левів зі своїми супутницями. Спілкування з дітьми або близькими родичами принесе жінкам-Левам заспокоєння і радість.

Гороскоп на 17 жовтня 2021 року Діва

День осягнення вічних істин, вивчення ремесел, наук. Зростаючий життєвий потенціал може позитивно вплинути на ваше особисте життя. Зірки готові допомогти вам в спробі досягти найбільш честолюбних задумів та ідей.

Гороскоп на 17 жовтня 2021 року Терези

Присвятіть день індивідуальному творчості усім іншим. Можливі деякі зміни в особистому житті самотніх Терезів. Їм доведеться зробити вибір між любовною пристрастю і своїм становищем у суспільстві.

Гороскоп на 17 жовтня 2021 року Скорпіон

День відпочинку, здобуття нових джерел енергії, самоаналізу. Обдумані дії мають значні шанси на успіх. Не виключено, у вас з’явиться бажання внести будь-які корективи в особисте життя.

Але не квапте події – все може змінитися в останню хвилину. Тісний зв’язок свідомості і підсвідомості, приголомшлива інтуїція дадуть правильну оцінку себе і оточуючих вас людей. Ймовірно відновлення старих серцевих прихильностей.

Гороскоп на 17 жовтня 2021 року Стрілець

День здобуття внутрішньої свободи, осяяння, радості буття. День осягнення нових істин, прояви творчого потенціалу. Можливо нове знайомство, яке дозволить жінкам-Стрільцям поглянути на ситуацію під іншим кутом зору.

Однак суворість в дотриманні зовнішніх пристойностей може викликати деяке здивування і стати причиною сварки. Зірки пророкують зростання популярності і авторитету чоловіків-Стрільців. Їхня думка не залишиться без уваги тієї, хто хоче його впізнати. Уміння знайти ключ до жіночого серця і душевна щедрість, аж до самозречення, принесуть успіх в любовних справах.

Гороскоп на 17 жовтня 2021 року Козоріг

Перша половина дня буде сполучена з несподіваними новинами, пригодами або нестандартними ситуаціями, з якими ви зможете впоратися тільки завдяки інтуїції і схильності до абстрактного мислення.

Дуже сприятливий час для сімейних відносин, позитивних змін в особистому житті, нових знайомств.

Гороскоп на 17 жовтня 2021 року Водолій

День сприятливий для контактів і спілкування з партнером, для активного відпочинку і розваг. Доброзичливість і вміння прощати образи допоможуть уникнути сварки.

Не виключено, що у вас проявиться інтерес до містики, філософії чи релігії. Живе уяву або спілкування з друзями приведуть вас до несподіваних висновків.

Гороскоп на 17 жовтня 2021 року Риби

День відпочинку, здобуття нових джерел енергії, очищення думок. Всі прояви почуттів гармонізовані, відновлюються стабільність і душевну рівновагу.

Зірки рекомендують тверезо оцінити достоїнства партнерів і не приймати міражі за дійсність. Активний відпочинок і прогулянки повинні заповнити весь день.

You cannot copy content of this page