fbpx
Перейти до вмісту

Гороскоп на 18 грудня 2021 року для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на сьогодні 18.12.2021 року для кожного знаку зодіаку

Гороскоп на 18 грудня 2021 року Овен

Цей день не сприяє далеким подорожам. Овни потребуватимуть спокійного відпочинку, занять до душі. Все своє любовне та сексуальне життя ви зумієте оточити міцним покровом таємниці. Ви не повинні ховати свого обранця від найближчих людей. Його ставлення до ваших батьків може бути вирішальним для ваших стосунків.

Гороскоп на 18 грудня 2021 року Телець

Тельці будуть мало чутливі до зовнішньої крадіжки, звабити їх сьогодні важко. Вони, швидше, будуть захоплені людиною, яка виявить розсудливість. У вашому житті велику роль відіграє кохання. Тому розраховуйте її, долаючи перешкоди, домагаючись успіхів у будь-якій діяльності, особливо у мистецтві, літературі.

Гороскоп на 18 грудня 2021 року Близнюки

Не виключено, що всі ваші заслуги будуть визнані та гідно оцінені. Для безпеки вам не варто стрибати вище за власну голову, намагаючись забратися на верхній щабель успіху, оскільки тоді доведеться діяти в незнайомій обстановці, а значить, з’явиться небезпека зірватися з гори.

Гороскоп на 18 грудня 2021 року Рак

Цей день накладе свій відбиток на Раків – не виключено нових знайомств, зустрічей. Буде честолюбне прагнення до влади та пошани. Не варто зловживати особистою владою для залучення шанувальників чи впливу на своїх обранців.

Гороскоп на 18 грудня 2021 року Лев

Зірки можуть схиляти Левів до ризику. Проте будь-які авантюри та любовні божевілля принесуть лише розчарування, а то й руйнування. Небажано підписувати контракти, договори та робити великі покупки. Уникайте будь-яких авантюр і не довіряйте першим людям, що попалися.

Гороскоп на 18 грудня 2021 року Діва

Цілком ймовірні конфлікти з партнерами (як особистими, так і діловими), які дещо затьмарять відносини, але не особливо позначаться на загальному перебігу справ. Розраховуйте на допомогу членів сім’ї та найвірніших друзів, які виявляться залученими до кола ваших турбот.

Гороскоп на 18 грудня 2021 року Терези

Внутрішня емоційна нестійкість та нездатність розібратися у своєму душевному стані можуть спровокувати зловживання напоїв. У вашому випадку це лише посилить депресивний стан. Будьте обережні і при прийомі ліків.

Гороскоп на 18 грудня 2021 року Скорпіон

У Скорпіонів з’являться зв’язки у впливових колах, що буде дуже доречним. На них також чекають нові знайомства, поїздки, так що буде достатньо можливостей виявити себе. Потрібно все прораховувати, скрупульозно та прискіпливо, радитися, збирати інформацію.

Гороскоп на 18 грудня 2021 року Стрілець

У багатьох Стрільців будуть чудові можливості налагодити своє сімейне життя, значно покращити житлові умови. Дуже важливо дотримуватися гармонії у взаєминах з партнером, тоді й у будинку буде затишок та спокій.

Гороскоп на 18 грудня 2021 року Козоріг

Цей день може бути нічим не примітним. Можна буде поновити сили, спокійно займаючись повсякденними справами. Сьогодні ви можете перепочити. Не піддавайтеся на привабливі пропозиції та не йдіть на поводу у надто емоційних людей.

Гороскоп на 18 грудня 2021 року Водолій

Водолії, які звикли розігрувати власні «шахові комбінації», можуть опинитися в залежному становищі, оскільки всі їхні логічні висновки можуть не витримати конкуренції. Вам доведеться постійно змінювати тактику, якщо ви захочете підлаштуватися під обстановку і досягти успіху.

Гороскоп на 18 грудня 2021 року Риби

Вас можуть підвищити на посаді, з’являться визнання, авторитет та популярність. Все це буде на радість, бо заслужено. У своїх справах вам дуже важливо вибрати певний напрямок та поступово рухатися вперед, а не кидатися з боку в бік і, тим більше, не пускатись галопом у сумнівні авантюри.