fbpx

Гороскоп на 18 грудня 2022 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН – Відповідний день для покупок та угод. У всьому, що стосується грошей, ви можете покладатися на інтуїцію: саме її підказки допоможуть ухвалити рішення. Добре будувати плани, тому що ви зможете досить точно передбачити, як розвиватимуться події, що здійснять оточуючі.

Сприятливим буде день і для спілкування. Ви легко порозумієтеся з новими знайомими, а близьких і зовсім розумітимете з півслова. Залишаться у минулому розбіжності, суперечки, через які ви переживали останнім часом. Згадувати про старі проблеми та образи не захочеться.

ТЕЛЕЦЬ – День може принести якісь труднощі. Однак особливо переживати через них не варто, адже виникнуть лише дрібні проблеми, з якими ви швидко впораєтеся. Стане в нагоді досвід, отриманий зовсім недавно. Саме завдяки йому ви не припуститеся помилок і швидко подолаєте всі перешкоди.

Цей день добре підійде для зустрічей із друзями та родичами, обговорення спільних планів. Домовитись про спільні дії буде легко, приводів для суперечок не буде. Ваші ідеї всім сподобаються. Вдало складуться поїздки, навіть якщо вони не були заплановані раніше.

БЛИЗНЮКИ – День буде дуже сприятливим для спілкування. На диво легко буде ладнати з новими знайомими, ви відразу відчуєте взаємну симпатію, незабаром потоваришуйте. Ймовірно початок романтичних відносин. Вони розвиватимуться стрімко, швидко стануть серйозними.

Вдома буде більше турбот, ніж зазвичай. Можуть виникнути якісь дрібні побутові проблеми, заради вирішення яких доведеться відкласти решту. Але ви швидко з усім упораєтеся. Головне – не відкладати справи, які потребують уваги.

РАК – Намагайтеся уникнути суперечок. Це буде не так просто, адже оточуючі часто будуть неправі. Проте переконувати їх треба не завжди: дехто пізніше сам зрозуміє, у чому помилявся. Вам буде корисно зосередитися на справах, з якими можна впоратися самостійно. День підійде для вирішення побутових питань, купівлі потрібних речей, планування подорожей.

Можуть виникнути труднощі з вирішенням завдань, які потребують творчого підходу. Зате ви досягнете відмінних результатів там, де потрібні акуратність, зосередженість, увага до деталей.

ЛЕВ – Ваші дипломатичні таланти сьогодні виявляться особливо корисними. Завдяки їм ви швидко домовитеся з новими знайомими, а близьким допоможете порозумітися один з одним. Можна обговорювати будь-які питання, навіть найскладніші, не побоюючись, що це призведе до конфліктів та взаємних образ.

Чимало часу потрібно буде присвятити домашнім справам. Не виключено, що через це доведеться відкласти якісь заплановані розваги, зустрічі та поїздки. Але ваша праця не буде марною. До кінця дня ви самі здивуєтеся тому, скільки всього встигли і наскільки добре все вийшло.

ДІВА – Сьогодні вам знадобляться знання та навички, отримані останнім часом. Саме завдяки їм ви швидко розберетеся з усіма справами, чудово впораєтеся з тим, що раніше не виходило. Поруч будуть друзі та інші близькі люди, які готові підтримати вас, якщо раптом виникнуть труднощі.

Дуже яскраво виявляться лідерські якості. Вам легко буде надихнути оточуючих, переконати їх у своїй правоті. Ідеї, про які ви розповісте, всім сподобаються. А їхнє здійснення дозволить познайомитися з людьми, чиї успіхи та таланти завжди вас захоплювали.

ТЕРЕЗИ – Може здатися, що оточуючі недооцінюють вас, не помічають ваших старань і нічого не хочуть допомогти. Але, найімовірніше, справа буде лише в непорозумінні. Якщо ви збережете спокій, не гарячкуєте, то швидко зрозумієте, що потрібно зробити, щоб ситуація змінилася на краще.

Вплив позитивних тенденцій посилюватиметься, друга половина дня вас порадує. Вона підходить для корисних справ. Якщо найближчим часом ви плануєте звернутися до державних організацій, зараз можна підготувати всі документи, скласти запити тощо.

СКОРПІОН – День буде дуже сприятливим для зустрічей із новими знайомими. Вам легко буде справити хороше враження, сподобатися навіть людям, які зазвичай дуже вимогливі до оточуючих та помічають лише чужі вади. Підійде день і для того, щоб робити покупки: вони будуть вдалими, до того ж ви отримаєте масу задоволення, вибираючи гарні та корисні речі для себе та своїх близьких.

Намагайтеся не перевтомлюватись. На цей день краще не планувати якихось особливо важких справ та й виснажливі тренування варто відкласти. Відпочиньте трохи – ви відразу відчуєте себе бадьоріше, енергійніше та щасливіше.

СТРІЛЕЦЬ – День складеться добре, якщо ви не прийматимете близько до серця дрібні неприємності. З усіма труднощами, що виникають, ви швидко впораєтесь – в цьому із задоволенням допоможуть і давні друзі, і нові знайомі. Ладити з оточуючими буде легше, ніж зазвичай, і часом ви розумітимете їх з півслова.

Вдасться розібратися зі справами, які накопичилися останнім часом, вирішити якісь побутові питання. Імовірні грошові надходження, які дозволять вам зробити незаплановані покупки. Деякі Стрільці зможуть придбати речі, про які давно мріяли.

КОЗЕРІГ – Спокійний приємний день. Вам ні про що не доведеться турбуватися. Обставини будуть складатися вдало, ви зможете і реалізувати старі плани, і здійснити те, що задумали зовсім недавно. Особливо приємно, що поспішати нікуди не доведеться, можна буде діяти у комфортному ритмі.

Вирішення питань, пов’язаних із грошима, краще відкласти до другої половини дня. Ваша інтуїція буде особливо гострою, ви прислухаєтеся до її підказок, не допустите навіть незначних помилок. Підійде цей час і для того, щоби вибирати подарунки для близьких.

ВОДОЛІЙ – Емоційне тло дня може бути досить напруженим, тому сьогодні вам буде непросто зберегти спокій. Добре, якщо поряд будуть люди, які знають, чим вас можна порадувати. Не відмовляйтеся від незвичайних пропозицій: є шанс отримати новий досвід, який незабаром стане вам у пригоді.

Звертайте увагу на новини, які дасть цей день. Спочатку вони можуть здатися неважливими або не мають прямого відношення до вас. Але буде корисно врахувати їх при складанні планів. Це дозволить уникнути помилкових надій та розчарувань.

РИБИ – Виявіть наполегливість, і ви досягнете саме того, чого давно прагнули. Сьогодні зірки будуть на вашому боці і якщо навіть на шляху виникнуть якісь перепони, подолати їх вдасться швидко. День підійде для того, щоб обговорювати плани, говорити про майбутнє з людьми, досвіду яких ви довіряєте. Буде шанс отримати корисні поради та підказки.

Не завжди просто буде порозумітися з найближчими. Особливо важко доведеться закоханим Рибам, які сьогодні будуть більш підозрілими та вразливими, ніж зазвичай. Багато що стане простіше, якщо ви налаштуєтеся на позитивний лад.

You cannot copy content of this page