fbpx

Гороскоп на 18 серпня 2022 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН:

На вас чекає непростий, але все ж таки досить вдалий день. Зберігайте спокій, цього буде достатньо, щоб упоратися з усіма труднощами. Розбіжності та суперечки сьогодні виникатимуть частіше, ніж зазвичай. Але це навіть добре, адже саме завдяки їм вдасться знайти найкраще рішення, найкоротший шлях до мети.

Не виключено, що вам доведеться втрутитися в чужі справи, допомогти людині, яка опинилась у складній ситуації. Не все відразу складеться так, як хотілося б, але ви не кинете почате і досягнете потрібного результату.

ТЕЛЕЦЬ:

Не відкладайте важливих зустрічей. І для ділових переговорів, і для неформальних розмов про щось важливе перша половина дня підійде набагато краще за другу. Легко буде порозумітися з новими знайомими, а недавні недоброзичливці стануть ставитися до вас набагато краще. Не виключені цікаві пропозиції щодо роботи чи бізнесу.

Вечір обіцяє приємні сюрпризи закоханим Тельцям. Він підійде для побачення, невеликої романтичної поїздки. Добре обговорювати спільні плани на майбутнє: це надихне обох.

БЛИЗНЮКИ:

Імовірні фінансові надходження та успішні угоди. У всьому, що стосується фінансів, можна покластися на інтуїцію. Не виключено, що завдяки її підказкам ви збільшите свої доходи. Підійде день і для ділових переговорів, зустрічей із потенційними роботодавцями та партнерами. Вам буде легко справити гарне враження.

Перша половина дня буде відносно спокійною. У другій же виявиться непросто уникнути суєти і плутанини, але те, що відбувається, не дратуватиме вас. Нервувати через дрібниці ви не станете, тому все зробите правильно.

РАК:

День навряд чи пройде спокійно. Сьогодні вам знадобиться вміння не піддаватися на провокації, пропускати повз вуха непрохані поради і зберігати душевну рівновагу, навіть коли всі навколо починають нервувати. Рішення, які ви приймете, виявляться вірними. Навколишні не відразу зрозуміють це, але до кінця дня визнають, що ви мали рацію.

Краще не ризикувати там, де справа стосується грошей. Не варто укладати сумнівних угод, купувати дорогі речі, не обдумавши все, як слід. Не підходить день і для того, щоби брати кредити.

ЛЕВ:

Початок дня змусить похвилюватися. У цей час можливі непорозуміння, невдалі збіги, несподівані події, які сплутають ваші плани. Але засмучуватися не варто. По-перше, всі проблеми швидко вирішаться, по-друге, вплив позитивних тенденцій посилюватиметься дуже швидко.

Друга половина дня – час, коли оточення слухатиме вас особливо уважно. Варто скористатися цим, щоб сказати щось важливе. Можна обговорювати плани, домовлятися про спільні дії, визнавати свої почуття.

ДІВА:

Намагайтеся не казати зайвого. Про необдумані слова вам, швидше за все, доведеться пошкодувати. Краще не обговорювати інших, не ділитися ні своїми, ні чужими секретами. Обмежтеся світськими розмовами та розмовами про справи; пізніше ви неодноразово похваліте себе за стриманість.

День добре підійде для самостійної роботи. Буде шанс вирішити складні завдання, досягти успіху в тому, що довго не виходило. Імовірні приємні події в сім’ї, хороші новини щодо когось із особливо близьких вам людей. Вечір порадує зустріччю зі старим знайомим.

ТЕРЕЗИ:

Відкиньте хибну скромність і розкажіть про свої успіхи та досягнення всім, хто ними зацікавиться. Сьогодні ви матимете можливість зав’язати дуже корисні знайомства, знайти надійних союзників. Не виключено і початок дружніх стосунків, які незабаром стануть важливими для вас.

Можна укладати угоди. Тут інтуїція вас не підведе, вчасно підкаже, де можна розраховувати на прибуток, а де на вас чекають лише втрати. Пощастить і в коханні, але лише тим, хто не розгубиться і вчасно виявить ініціативу, не побоїться зробити перший крок.

СКОРПІОН:

Намагайтеся зберігати спокій, хоч би що відбувалося навколо. Якщо це вам вдасться, то і з усіма труднощами, які може принести день, ви впораєтеся швидко. Не гнівайтесь на тих, кому не вдасться відразу зрозуміти і правильно оцінити ваші ідеї. Дайте людям час у всьому розібратися. Вони незабаром визнають, що ви обрали правильний шлях.

Імовірні незвичайні знайомства. Не виключено, що вам сподобається людина, до якої ви раніше не відчували симпатії. Можливе й романтичне захоплення. Нові відносини розвиватимуться стрімко, і вас це потішить.

СТРІЛЕЦЬ:

Легко справитиме гарне враження на нових знайомих. Сьогодні вас уважно слухатимуть навіть ті, хто насамперед цікавився виключно власною думкою. Нещодавні суперники захочуть стати на ваш бік, запропонують співпрацю. Інтуїція підкаже, чи варто довіряти їм.

Намагайтеся не вимагати від себе неможливого. Це вдалий і плідний день, але все ж таки не варто повністю присвячувати його трудовим подвигам. Відпочинок вам безперечно не завадить. Так що знайдіть можливість відволіктися від турбот, провести час у приємній компанії.

КОЗЕРІГ:

Ні важливих справ, ні серйозних розмов краще не відкладати. Перша половина дня буде особливо сприятливою, спробуйте провести її з користю. Стане ясно, як вирішувати завдання, які раніше ставили в глухий кут і вас, і більш досвідчених знайомих. Про ваші успіхи незабаром стане відомо, і багато хто захоче дізнатися вас краще.

У другій половині дня можливі затримки у справах, дрібні непорозуміння, якісь прикрі події. Але переживати через них не варто: все владнається досить швидко, якщо ви не наробите дурниць, піддавшись впливу швидкоплинних емоцій.

ВОДОЛІЙ:

Не поспішайте. Цей день буде сприятливим, добре підійде для того, щоби взятися за якийсь масштабний і складний проект. Обмірковуйте кожен крок, не сподівайтеся на негайні перемоги. Якщо сьогодні ви будете наполегливі, але терплячі, то успіхи не забаряться.

День підійде для спілкування із близькими, якихось сімейних заходів, зустрічей із родичами. Можливі подарунки та приємні сюрпризи, а також несподівані грошові надходження. Вечір буде сприятливим для навчання. Ви легко запам’ятаєте нову інформацію, незабаром знайдете все, що дізналися.

РИБИ:

Чи початок дня підійде для складних справ. Швидше за все, у цей час вам захочеться відпочити, розслабитись, відволіктися від турбот. Якщо така можливість з’явиться, не проґавте її. Подумайте, до кого ви могли б звернутися по допомогу. Давні знайомі охоче підтримають вас, візьмуть він вирішення деяких проблем.

Друга половина дня порадує вдалими збігами та новими можливостями. Ви не розгубитеся в новій ситуації, швидко зрозумієте, як діяти. Цей час підійде для спілкування з людьми, з якими ви хотіли б налагодити стосунки, потоваришувати.

You cannot copy content of this page