fbpx

Гороскоп на 19 грудня 2023 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН

Початок дня виявиться сприятливим для спілкування. Ви легко порозумієтеся з різними людьми, знайдете підхід до тих, хто зазвичай тримається відсторонено, уникає контактів. А ще ви не пропустите можливість щось змінити на краще у відносинах, які останнім часом складалися напружено, залишити в минулому розбіжності та образи.

Друга половина дня буде дуже плідною. Ви завершите справи, розпочаті раніше, і з ентузіазмом візьметеся на щось нове. Поруч виявляться люди, які готові допомогти вам у реалізації будь-яких ідей. Підтримка буде дуже доречною.

ТЕЛЕЦЬ

Початок дня навряд чи підійде до серйозних справ. Вам непросто буде зібратися з думками і налаштуватися на потрібний лад, та й оточуючі часто відволікатимуть вас. Не виключені домашні розбіжності, суперечки із близькими. Деяких Тельців вони дуже засмутять.

Однак вплив позитивних тенденцій швидко посилюватиметься, і незабаром ви помітите зміни на краще. Друга половина дня обіцяє приємні зустрічі тим, хто вирушить у поїздки чи на якісь розважальні заходи. А ще буде шанс познайомитись із людиною, про яку ви раніше чули багато хорошого.

БЛИЗНЮКИ

День навряд чи принесе якісь важливі події, проте мине дуже приємно. Друзі та давні знайомі поділяться чудовими новинами, родичі порадують несподіваним подарунком чи цікавою пропозицією. Буде нагода відновити старі зв’язки, помиритися з тими, з ким ви були в сварці.

Серйозними справами можна займатися у другій половині дня: той час буде спокійним та плідним, вам не доведеться відволікатися чи вирішувати кілька питань одразу. У цей час можливі фінансові надходження, які виявляться дуже до речі.

РАК

Не переживайте через дрібниці. Це непоганий день, однак він може здатися складним тим Ракам, які будь-які події прийматимуть надто близько до серця. Краще відкласти обговорення серйозних питань: можливі розбіжності, які відразу вдасться подолати.

Сприятливим буде день для спілкування з людьми, які розуміють вас і у всьому підтримують. Не виключено, що друзі запросять вас до якоїсь незапланованої подорожі. У таких випадках можна погоджуватися без довгих роздумів: ви чудово проведете час.

ЛЕВ

Переважатиме вплив позитивних тенденцій, і труднощів можна не побоюватися. День підійде для обговорення серйозних питань; вони можуть стосуватися і вашої професійної діяльності, і особистого життя. Особливо прихильні зірки будуть до Левів, які навчаються чи викладають у вищих навчальних закладах, займаються дослідницькою роботою.

Неважко буде порозумітися з оточуючими. Навіть нових знайомих ви часом розумітимете з півслова. Ті, з ким раніше не вдавалося порозумітися, самі виявлять ініціативу у спілкуванні.

ДІВА

Варто бути обережнішим на початку дня. Цей час не підходить для того, щоб ухвалювати будь-які серйозні рішення. Особливо уважні будьте там, де справа стосується грошей. Сьогодні інтуїція може підвести вас, тому не виключені невдалі угоди, марні витрати.

Згодом посилюватиметься вплив позитивних тенденцій, у другій половині дня на вас чекає багато приємних моментів. Порадує спілкування із близькими. Якщо ви поділіться якимись ідеями, вони, напевно, всім сподобаються. Діви, які ввечері вирішать виявити ініціативу у романтичних відносинах, не пошкодують про це.

ТЕРЕЗИ

Чим би ви не планували зайнятися цього дня, пам’ятайте, що краще не поспішати. У вас буде достатньо часу для того, щоб вивчити ситуацію, що склалася, зрозуміти, як краще діяти. Та й порадитися зі знаючими людьми не завадить. Поруч із вами дуже до речі виявляться давні знайомі, які готові поділитися дійсно цінною інформацією.

Домашні справи можна відкласти до другої половини дня: у цей період упоратися з ними вдасться особливо швидко, не виникне несподіваних труднощів. А вечір обіцяє порадувати закоханих Терезів романтичними сюрпризами.

СКОРПІОН

Будьте уважні на початку дня. Цей час може бути досить напруженим, особливо для Скорпіонів, які вирушать у поїздки або займуться вирішенням фінансових питань. Чиїсь поради вам навряд чи знадобляться, а ось до підказок власної інтуїції обов’язково дослухайтеся: вони будуть своєчасними та точними.

У другій половині дня посилиться вплив позитивних тенденцій. У вас багато буде добре. Можна скористатися підтримкою зірок, щоб здійснити те, що ви задумали давно.

СТРІЛЕЦЬ

Початок дня потішить приємними зустрічами. Не виключено і незвичайне знайомство, з якого можуть розпочатися дружні чи романтичні стосунки. Ви будете особливо привабливими, і це помітить багато хто. Люди, яким ви раніше не подобалися, несподівано відчують до вас симпатію, виявлять ініціативу у спілкуванні.

На другу половину дня не варто планувати чогось особливо складного та втомливого. Швидше за все, вам захочеться відпочити, ненадовго відволіктися від турбот. Можна запланувати прогулянки або невеликі поїздки. Близькі охоче складуть вам компанію.

КОЗЕРІГ

На вас чекає сприятливий день. Не доведеться вибиватися з сил, щоб розібратися з справами, що накопичилися, завершити розпочате раніше. Хтось може звернутися до вас із проханнями, і виконати їх виявиться зовсім не складно. Імовірні невеликі подарунки, а також грошові надходження, які будуть дуже доречними: дозволять зробити незаплановані покупки, чимось порадувати близьких.

День підійде для прогулянок та поїздок, занять спортом та активного відпочинку. Ви будете у чудовій формі та не відчуєте втоми, навіть якщо навантаження будуть досить високі.

ВОДОЛІЙ

День підійде для вирішення фінансових питань. Тут вас не підведе інтуїція, ви все зробите вірно. Можливі фінансові надходження, зокрема з несподіваних джерел. Невеликі спонтанні покупки будуть вдалими.

Навряд чи захочеться займатися дрібними справами. І це непогано, адже день буде сприятливим для того, щоб думати про майбутнє, будувати довгострокові плани та обговорювати їх із однодумцями. Багато Водоліїв зрозуміють, чого насправді хотіли б досягти, і здогадаються про те, як це можна зробити.

РИБИ

День підійде для важливих справ. Ви відчуєте, що здатні багато на що, і будете абсолютно праві. Завдяки підтримці зірок вдасться досягти того, що ще недавно здавалося майже неможливим. Імовірні приємні знайомства, а також зустрічі з людьми, спілкування з якими вам останнім часом не вистачало.

Вранці краще займатися знайомими справами, а от у другій половині дня ви можете взятися за щось нове. Близькі охоче відгукнуться на будь-які ваші прохання та пропозиції. Імовірні приємні звістки здалеку.

You cannot copy content of this page