fbpx
Перейти до вмісту

Гороскоп на 2 грудня 2021 року для всіх знаків Зодіаку:

Гороскоп на сьогодні 2.12.2021 року для кожного знаку зодіаку

Гороскоп на 2 грудня 2021 року Овен

На жаль, небезпечний час для здоров’я. Можливий травматизм. У жодному разі ніяких поїздок! У цей час навіть невеликим виїздам супроводжує небезпека. Справи, пов’язані з будинком і дачею, краще відкласти, оскільки на вас чекає розчарування.

Гороскоп на 2 грудня 2021 року Телець

Тельцям цей день гороскоп на сьогодні радить провести у родинному колі. Якщо дозволяє погода – виберетеся на природу. Фінансовими та діловими питаннями займатися не варто. Великі придбання краще відкласти – є можливість купити неякісну річ.

Гороскоп на 2 грудня 2021 року Близнюки

Тенденції цього дня додадуть вам психологічну налаштованість на досягнення мети одним ривком, вольовим імпульсом. Можна сміливо пускатися у вояжі та турне, найкраще за кордон. Однак як у рідному місті, так і вдалині від нього слід проявляти розумну обережність і не здійснювати пізніх прогулянок безлюдними вулицями та парками.

Гороскоп на 2 грудня 2021 року Рак

Тенденції цього дня сприяють стабілізації матеріального становища Раків та навіть збільшення доходів. Якщо фінансових коштів виявиться недостатньо, сміливо беріть у борг. Нині це сприятливо. Найважливіше – зберегти цілеспрямованість, але при цьому не гарячкувати.

Гороскоп на 2 грудня 2021 року Лев

Цього дня великі придбання викличуть великі фінансові витрати, а в перспективі виявляться невдалими та надовго виведуть вас із рівноваги. Варто замислитись і зважити, що важливіше.

Гороскоп на 2 грудня 2021 року Діва

Світ недосконалий. На жаль! У ньому є негідні люди, які загрожують вашому благополуччю. Виявіть пильність і завбачливість, не сваріться з одним зі своїх старих друзів – для цього немає серйозних підстав. Не починайте грандіозних справ, спочату подивіться навколо.

Гороскоп на 2 грудня 2021 року Терези

День символізує мудрість, душевну щедрість, будь-які знання сьогодні легко засвоюються. Сприятливі подорожі, грошові обміни, нові знайомства, контакти. Вирішуйте проблеми взаємовідносин, не добивайтеся вигоди лише собі.

Гороскоп на 2 грудня 2021 року Скорпіон

Становище планет обдарує Скорпіонів творчою енергією. Сприятлива розробка фундаментальних проектів. Можна закладати фундамент будинку, нових справ, величезних довговічних проектів. Необхідно до всього ставитися серйозно.

Гороскоп на 2 грудня 2021 року Стрілець

Ймовірно, ви сьогодні відчуєте нагальну потребу побути наодинці із собою і дасте це зрозуміти оточуючим. Цього дня зірки радять Стрільцям, що їм варто трохи зменшити оберти, відмовитися від кар’єрних турбот, звузити коло спілкування, розібратися в собі.

Гороскоп на 2 грудня 2021 року Козоріг

Ймовірно, що рідні та близькі, друзі та колеги, які звикли завжди і в усьому звертатися до вас за сприянням, за моральною та діловою підтримкою, виявивши, що ви хворі чи не в настрої просто злякаються.

Вони зрозуміють, як багато ви для них означаєте, і з усіх ніг кинуться оточувати вас увагою та турботою, вирішувати ваші проблеми та всіляко піднімати вам настрій. Пам’ятайте, як ми вже говорили, головне ваше завдання – навчитися приймати допомогу.

Гороскоп на 2 грудня 2021 року Водолій

День багато в чому пройде в клопотах вдома та на роботі. У багатьох посиляться інтелектуальні та підприємницькі здібності. Добре підуть справи, пов’язані із навчанням. Має бути вирішено безліч питань, а трохи відпочити і розслабитися не вдасться. Романтичні знайомства, які відбудуться в цей час, відрізнятимуться бурхливим проявом почуттів.

Гороскоп на 2 грудня 2021 року Риби

Цей день є вдалим для старту політичної кар’єри Риб, проведення рекламної кампанії. Зірки сприяють Рибам-меценатам, політичним діячам-початківцям. Якщо ж ви самі плели проти когось інтриги, то краще відмовитися від цих задумів і залиште об’єкт своєї уваги у спокої, інакше вся міць правосуддя (не тільки земного, а й небесного) на вас впаде.