fbpx

Гороскоп на 2 грудня 2022 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН:

День буде сприятливим для спілкування. Ви маєте мати справу з дуже різними людьми, і до кожного вдасться знайти підхід. Імовірні хороші новини щодо роботи, а також ділові пропозиції, на які ви негайно захочете погодитися. Можна покладатися на інтуїцію: її підказки будуть вірними.

Перша половина дня принесе багато приводів для радості, а ось у другій зберігатиме позитивний настрій буде складніше. Не виключено, що виникнуть якісь побутові проблеми. Намагайтеся не приймати їх близько до серця. Якщо ви збережете спокій, то у всьому швидко розберетеся.

ТЕЛЕЦЬ:

Ви чудово впораєтеся з вирішенням складних завдань, успішно завершите справи, яким віддали багато сил. Буде шанс реалізувати незвичайні ідеї, що виникли у вас останнім часом. Обставини складуться сприятливо, вашим сміливим починанням супроводжуватиме удача, а поруч виявляться люди, готові допомогти будь-якої миті.

У всьому щодо особистих стосунків можна покладатися на інтуїцію. Вона підкаже, як варто поводитися з близькими людьми, про що варто говорити, а про що – ні. Вечір підійде для покупок, навіть незаплановані покупки будуть вдалими.

БЛИЗНЮКИ:

У вас буде шанс багато чого досягти, проте важливо зосередитися на справді важливих справах, не витрачати час на дрібниці. Не соромтеся звертатись за допомогою до людей, яким самі колись надали важливі послуги. Об’єднавши зусилля, ви багато чого досягнете.

Хоч би як складався день, намагайтеся об’єктивно оцінювати ситуацію, не будувати ілюзій. Є ризик видати бажане за дійсне, захопитися свідомо безнадійною ідеєю. Якщо ви дивитися на речі реально, то зможете уникнути марних надій та розчарувань.

РАК:

Сьогодні ви будете багато дрібниць приймати близько до серця, гостро реагувати на події, яких іноді могли б просто не помітити. До того ж оточуючі частіше, ніж зазвичай, втручатися у ваші справи, причому не завжди делікатно. Через це настрій часом псуватиметься.

Але день все ж таки принесе більше приємних сюрпризів та приводів для радості, ніж турбот та хвилювань. Імовірні вдалі збіги, несподівані новини здалеку. Друга половина дня буде особливо сприятливою для спілкування. Вам вдасться порозумітися з дуже різними людьми.

ЛЕВ:

День принесе приємні новини та несподівані відкриття. Випадковий збіг або якась незначна на перший погляд подія може започаткувати великі зміни на краще. Корисно буде виявити ініціативу у справах, поділитись своїми ідеями з людьми, які можуть допомогти у їх реалізації. Імовірні корисні знайомства.

Намагайтеся не перевтомлюватись у другій половині дня. Цей час більше підійде для відпочинку, ніж для важкої роботи чи занять, які потребують високої концентрації уваги. Відверніться від турбот, проведіть час із людьми, які знають, як підняти вам настрій.

ДІВА:

Ви виявите наполегливість у справах і завдяки їй досягнете навіть кращих результатів, ніж очікували. Вдало вирішаться питання, що насамперед здавалися надзвичайно складними. Деякі Діви визначаться із планами на майбутнє, зрозуміють, на чому хотіли б зосередитися найближчим часом.

Вранці можливі невеликі розбіжності з близькими, проте з кожною годиною вплив позитивних тенденцій посилюватиметься. Незабаром усі проблеми залишаться у минулому, гармонія у стосунках відновиться. Вечір обіцяє романтичні сюрпризи закоханим Дівам.

ТЕРЕЗИ:

Не поспішайте братися до складних справ. У першій половині дня складно буде зосередитися, вирішити, що справді важливо, а що може зачекати. До того ж спілкування з оточуючими часом буде досить напруженим: може здатися, що вони спеціально відчувають ваше терпіння.

Друга половина дня складеться набагато вдаліше. Вплив позитивних тенденцій посилиться, ви помітите, що досягти успіху у справах стає набагато простіше. Імовірні зміни на краще у відносинах із близькими. Ви станете краще розуміти один одного.

СКОРПІОН:

Будьте уважні на початку дня. Не виключено, що в цей час хтось спробує ввести вас в оману, заплутати. Можливі непорозуміння на роботі. Варто бути обережнішими з новими знайомими, особливо якщо вони надто наполегливо намагаються зацікавити вас своїми ідеями.

Але вплив позитивних тенденцій швидко посилюватиметься, і друга половина дня складеться зовсім інакше. Перед багатьма Скорпіонами відкриються можливості, яких не захочеться проґавити. Ви не розгубитеся, дістанете максимум користі із ситуації.

СТРІЛЕЦЬ:

День принесе масу нових завдань, жодне з яких ви не залишите без уваги. Інтуїція підкаже, як досягти успіху в непростій справі, і ви впораєтеся з ним набагато краще, ніж очікували оточуючі. Імовірні помітні професійні перемоги, не виключено і кар’єрне зростання.

Сьогодні вам особливо легко ладнати з оточуючими. Прислухайтеся до інтуїції: вона допоможе знайти підхід навіть до тих, з ким ви часто сварилися. Вечір підійде для сімейних заходів. Можна відвідати родичів або запросити їх у гості.

КОЗЕРІГ:

День відкриє перед вами нові професійні перспективи. Важливо не розгубитися, постаратися отримати максимум користі з ситуації, що склалася. Ви виявите ініціативу, на льоту підхопите чужі добрі ідеї та здогадаєтеся, з ким краще поділитися власними планами.

Підійде день і для роздумів про майбутнє. Ви не будуватимете ілюзій, правильно оціните ситуацію. Поділіться своїми задумами з близькими – вам, напевно, дадуть хороші поради, запропонують реальну допомогу. Вечір підійде для незвичайного романтичного побачення – воно запам’ятається вам надовго.

ВОДОЛІЙ:

Важко уникнути суперечок на початку дня. Часом ви самі провокуватимете їх, а впертість не дозволить піти навіть на незначні поступки. Проте вдасться уникнути переходу на особистості, взаємних образ, конфлікту. А рішення, які сподобаються всім, обов’язково знайдуться, хай і не одразу.

Друга половина дня пройде мирніше і приємніше. Вона буде сприятливою для ділового спілкування, для зустрічей із давніми та новими знайомими. Друзі потішать цікавими пропозиціями, а кохана людина – романтичним сюрпризом.

РИБИ:

Сьогодні ви будете особливо завзяті і наполегливі, тому зможете досягти успіху навіть у справах, які колись здавалися безнадійними. Вдасться знайти нових союзників та налагодити стосунки зі старими. Люди, з якими ви раніше говорили виключно про роботу, захочуть дізнатися більше про вас, подружитися.

Можна покладатися на інтуїцію у всьому, що стосується грошей та майна, покупок та угод. Тут ніхто не зможе збити вас з пантелику або заплутати. А ось із рішеннями, що стосуються особистих стосунків, краще не поспішати.

You cannot copy content of this page