fbpx

Гороскоп на 2 липня 2022 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН:

Прислухайтеся до порад друзів та інших близьких людей. Ті, хто добре вас знає, можуть вказати на якісь важливі деталі, підказати, на чому зараз варто зосередитись і куди треба рухатися далі. Імовірні несподівані зустрічі. Не виключено, що нагадають про себе люди, з якими раніше ви працювали, і це вас дуже порадує.

День добре підійде для вирішення питань, пов’язаних із фінансами та майном. Крім того, можна звертатися до державних організацій, займатися оформленням документів.

ТЕЛЕЦЬ:

Зосередьтеся на найважливіших справах. Цей день буде дуже плідним, ви багато в чому досягнете успіху, вирішите непрості завдання. Імовірні несподівані відкриття, важливі звістки здалеку. У першій половині дня можливі напружені розмови, навіть суперечки з людьми, стосунки з якими й раніше складалися непросто. Зберігайте самовладання: цього буде достатньо, щоб уникнути конфлікту. Трохи пізніше ви обов’язково порозумієтеся і навіть зможете домовитися про спільні дії.

Спілкування із близькими подарує багато яскравих емоцій. Якщо сьогодні ви наважитеся запросити на побачення людини, яка давно вам симпатична, то напевно не пошкодуєте про це.

БЛИЗНЮКИ:

У першій половині дня непросто буде зібратися з думками. Це не найкращий час для важливих справ: ви можете випустити з уваги щось важливе, припуститися прикрих помилок. Добре, якщо поряд буде надійні помічники. За підтримкою варто звертатися до людей, які давно вас знають, поділяють ваші цілі та погляди на життя.

У другій половині дня вплив позитивних тенденцій посилюється, ви побачите, що справи ладні. Буде можливість вирішити питання, які раніше не давали спокою вам і вашим близьким. Імовірні вдалі збіги, а також пропозиції, які піднімуть настрій.

РАК:

Справ буде багато, але вам вдасться уникнути суєти і плутанини. Завдяки увазі до дрібних деталей ви не допустите навіть незначних промахів. У багатьох Раків буде шанс надолужити втрачене раніше, виправити якісь старі помилки. Ви не будете витрачати час на довгі розмови та порожні суперечки, віддаєте перевагу доводити свою правоту не словами, а справами. Це дозволить знайти нових союзників.

День буде сприятливим із погляду особистих стосунків. Тут можна покладатися інтуїцію. Саме її підказки допоможуть здогадатися, що на душі близькі, про що вони мріють і чого чекають від вас.

ЛЕВ:

День буде насиченим та надихаючим. Імовірні вдалі збіги, несподівані події, які відкриють перед вами нові можливості. Багато представників знака повернуться до старих ідей: сьогодні буде можливість втілити їх у життя. Можна вирішувати фінансові питання, робити невеликі покупки.

Постарайтеся не перевтомлюватись у другій половині дня. Швидше за все, у цей час захочеться відпочити та відновити сили. Деякі Львів мають потребу побути наодинці з собою, щоб спокійно обміркувати події останнього часу і вирішити, що робити далі.

ДІВА:

Будьте готові займатися не лише своїми, а й чужими справами, виправляти помилки, допущені іншими людьми. Не виключено, що доведеться змінити плани, щоби прийти комусь на допомогу. Ваша підтримка може знадобитися і тим, хто раніше надавав вам важливі послуги.

Перша половина дня пройде дуже плідно, ви вирішите кілька важливих завдань. Пізніше настане спокійніший час, що підходить для відпочинку та приємного спілкування. Зустріч із коханою людиною подарує багато яскравих емоцій. Якщо ваші відносини останнім часом складалися непросто, зараз вони можуть помітно змінитись на краще.

ТЕРЕЗИ:

День буде сприятливим для спілкування. Вам легко буде порозумітися і з давніми знайомими, і з тими, з ким ви вперше зустрілися зовсім недавно. Не доведеться особливо намагатися, щоб змусити людей, які раніше вас недооцінювали, змінити думку. Вони самі зрозуміють, як сильно помилялися.

Імовірні грошові надходження, зокрема з несподіваних джерел. Деякі Терези зрозуміють, як збільшити доходи; інші представники знака укладуть вигідні угоди. Поспішати з покупками не варто: вам знадобиться деякий час, щоб зробити правильний вибір.

СКОРПІОН:

День буде непростим, проте немає сумнівів у тому, що ви чудово впораєтеся з усіма випробуваннями. Не виникне перешкод, яких ви не могли б подолати. У складні моменти можна звернутися за підтримкою до давніх знайомих: вони швидко зрозуміють, як діяти.

Перша половина дня підійде для нових справ та вирішення важливих питань. У другій потрібно буде зосередитись на поточних завданнях, рутині. Вечір обіцяє несподівану звістку, яка стосується когось із ваших близьких. Новина не тільки підніме вам настрій, а й підкаже, як далі діяти.

СТРІЛЕЦЬ:

Не поспішайте. Навряд чи вдасться швидко досягти поставленої мети; Проблеми можуть виникнути навіть там, де ви їх найменше очікували. Не губіться, якщо щось піде не за планом. Вам знадобиться вміння імпровізувати, швидко приймати рішення, покладатися на інтуїцію там, де немає часу для довгих роздумів.

Ви будете особливо привабливі для оточуючих, багато хто захоче познайомитися з вами ближче, подружитися. Ймовірно і початок романтичних відносин. Вони будуть стрімко розвиватися, і вас це порадує.

КОЗЕРІГ:

Не хвилюйтесь, якщо на початку дня щось піде не за планом. Це справді не найпростіший час, проте вплив позитивних тенденцій посилюватиметься швидко, ситуація незабаром зміниться на краще. Краще не поспішати з угодами та покупками. Обережність у фінансових питаннях дозволить уникнути помилок.

Друга половина дня порадує новими відкриттями та приємними звістками. Вірогідні в цей час і корисні знайомства. Деякі Козероги зустрінуть людей, з якими незабаром разом візьмуться за якусь важливу справу, а трохи згодом і потоваришують.

ВОДОЛІЙ:

Будьте наполегливими. Сьогодні у вас буде шанс досягти давно поставленої мети. Вдасться впоратися з тим, що довго не виходило, а також знайти підхід до людей, здатних багато на що. Відносини, які сьогодні розпочнуться як ділові, згодом напевно набудуть неформального характеру.

У першій половині дня корисно буде прислухатися до порад знайомим. А от у другому оточуючим можуть знадобитися ваші підказки та підтримка. У ваших силах буде утримати близьку людину від серйозної помилки, допомогти їй вибратися з непростої ситуації.

РИБИ:

Налаштуйтеся на рішучий лад. Сьогодні багато складеться вдало, якщо ви не будете марнувати час, занадто довго розмірковувати над простими завданнями. До підказок інтуїції варто особливо уважно прислухатися у першій половині дня; це дозволить уникнути багатьох неприємних моментів, не припуститися помилок.

Чим ближче вечір, тим простіше буде робити з оточуючими. Ви зможете порозумітися навіть з тими, кого раніше зовсім не розуміли. Не виключено, що недавні недоброзичливці захочуть стати на ваш бік, спробують потоваришувати.

You cannot copy content of this page