fbpx

Гороскоп на 2 серпня 2023 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН

Намагайтеся діяти швидко. Цей день буде сприятливим, ви досягнете великого успіху, якщо не втрачатимете час даремно. І в роботі, і в особистих стосунках варто покладатись на інтуїцію. Вона підкаже вам, як варто діяти, допоможе швидко зорієнтуватися у новій ситуації.

Імовірні грошові надходження, зокрема з несподіваних джерел, і вигідні угоди. Незаплановані покупки будуть вдалими: ви оберете речі, які будуть служити довго. Вечір буде особливо сприятливим для сімейних справ та якихось важливих розмов із родичами.

ТЕЛЕЦЬ

Перш ніж ви зосередитеся на власних справах, потрібно буде допомогти комусь із близьких. Не виключено, що за допомогою звернеться людина, якій ви не зможете відмовити. Це змусить дещо змінити плани, але ви все ж таки встигнете зробити все, що збиралися, якщо звернетеся за підтримкою до давніх союзників.

Перша половина дня – слушний час для того, щоб виявляти ініціативу у спілкуванні, зав’язувати знайомства, ділитися ідеями. Пізніше настане сприятливий період для самостійної роботи, до того ж багатьом Тельцям захочеться побути наодинці із собою.

БЛИЗНЮКИ

Початок дня пройде доволі спокійно. Вона підійде для того, щоб завершити справи, розпочаті раніше, вирішити якісь організаційні питання. Імовірні фінансові надходження. Швидше за все, йтиметься про невеликі суми, проте вони виявляться дуже доречними, дозволять зробити незаплановані покупки, порадувати близьких подарунками.

Друга половина дня потішить. Імовірні чудові новини, що стосуються роботи, та ділові пропозиції, на які відразу захочеться погодитись. Можливі якісь приємні події вдома. Проблема, яка турбувала вас і ваших близьких останнім часом, вирішиться сама собою.

РАК

Обережніше з грошима: там, де справа стосується фінансів та майна, ви сьогодні будете схильні до деякої легковажності, це може призвести до марних витрат, прикрих втрат. Краще не поспішати з покупками та угодами. Перш ніж приймати якісь серйозні рішення, порадьтеся з людьми, яким довіряєте.

В іншому ж день буде сприятливим. Ви чудово впораєтеся не тільки з уже знайомими справами, але й з новими. Багато Раків розберуться в тому, що колись здавалося складним. Вплив позитивних тенденцій буде помітним і в особистих відносинах.

ЛЕВ

Варто прислухатися до порад. Ваших знань і досвіду може виявитися недостатнім для того, щоб подолати труднощі, які виникнуть сьогодні. Але поруч виявляться люди, готові будь-якої миті підтримати вас, дати тлумачні рекомендації, допомогти впоратися з проблемами. День буде сприятливим для ділового спілкування. Ви зможете зміцнити вже існуючі зв’язки та обзаведетесь новими.

Добре займатися домашніми справами, купувати те, чим ви користуватиметеся разом із близькими, наприклад, побутову техніку.

ДІВА

Навколишні частіше, ніж зазвичай, будуть втручатися у ваші справи. Спочатку це може дратувати, але трохи пізніше ви зрозумієте, як отримати користь з того, що відбувається. З людьми, які допоможуть вам сьогодні, буде нескладно потоваришувати, та й спільного у вас виявиться чимало. Ймовірно початок романтичної історії. Відносини навряд чи розвиватимуться швидко, але вам це навіть сподобається.

Буде шанс отримати якусь важливу інформацію. Пам’ятайте: перш ніж приймати якісь рішення, потрібно переконатися, що вас не ввели в оману. Перевіряйте навіть те, що дізналися із цілком надійних джерел.

ТЕРЕЗИ

Варто виявити ініціативу у діловому спілкуванні. Нагадайте про себе людям, з якими колись співпрацювали, поговоріть із тими, чиєю підтримкою хотіли б заручитися. Якщо ви поведете себе правильно, то знайдете не тільки надійних союзників, а й справжніх друзів.

Вдалим буде день і з погляду фінансів. Грошові надходження можуть виявитися навіть більшими, ніж ви очікували. Деяких Терезів можуть турбувати відносини з близькими: здасться, що досягти взаєморозуміння складніше, ніж зазвичай. Але серйозних розбіжностей не виникне, невдовзі все налагодиться.

СКОРПІОН

День виявиться насиченим. Вам належить займатися не лише своїми, а й чужими справами, вирішувати проблеми, що виникли через помилки інших людей. Це виявиться досить стомлюючим, але впораєтеся ви відмінно. У справах можна покладатися на інтуїцію: завдяки її підказкам ви раніше за інших зрозумієте, як треба діяти.

Більшість дня буде сприятливою, лише ввечері може посилитися вплив негативних тенденцій. Не виключені дрібні непорозуміння на роботі та вдома, розбіжності із друзями. Але зміни на краще не забаряться.

СТРІЛЕЦЬ

Неважливо, чи вирішите ви сьогодні взятися за нові справи, чи віддаєте перевагу завершити розпочате раніше. Зірки будуть на вашому боці, і завдяки їхній підтримці ви чудово з усім впораєтеся. Ваші лідерські якості сьогодні проявлятимуться особливо яскраво, і оточуючим це сподобається. Багато хто захоче підтримати вас, допомогти в реалізації сміливих ідей.

У другій половині дня на багатьох Стрільців чекають приємні зустрічі. Добре пройде романтичне побачення, воно буде незвичайним і незабутнім. Сімейні представники знаку отримають приємні звістки.

КОЗЕРІГ

День буде непростим, але минеться дуже плідно. Швидше за все, займатися потрібно буде кількома справами відразу, причому оточуючі часто заважатимуть вам самі того не бажаючи. Ви не станете ні сердитися, ні переживати через те, що просто відбувається, просто зосередьтеся на своїх цілях і обов’язково знайдете спосіб досягти їх.

Імовірні незвичайні пропозиції. Люди, з якими ви колись працювали разом, захочуть відновити співпрацю. Не давайте відповіді, поки не відчуєте, що інформації у вас достатньо, щоб прийняти зважене рішення.

ВОДОЛІЙ

Невеликі проблеми можуть виникнути на початку дня. Ймовірно порушення давніх домовленостей, не виключено й несподіваних витрат. Однак особливо переживати не варто, адже незабаром посилиться вплив позитивних тенденцій. Друга половина дня буде сприятливою в усіх відношеннях.

Буде нагода поспілкуватися з людьми, за якими ви нудьгували останнім часом, обговорити з ними якісь важливі питання. Цілком імовірно, що з’являться нові спільні плани. Незабаром ви приступите до їх реалізації.

РИБИ

Будьте уважні. День навряд чи буде простим та безхмарним. Ви зможете реалізувати задумане та здійснити свої плани, але для цього потрібно буде попрацювати. У важливих справах краще розраховувати тільки на свої сили, особливо на початку: мине деякий час, перш ніж вам вдасться знайти помічників.

Близькі сьогодні особливо сильно потребуватимуть вашої уваги та турботи. Не відмовляйте у підтримці тим, хто вам дорогий. Не виключені якісь проблеми, вирішення яких вимагатиме незапланованих витрат.

You cannot copy content of this page