fbpx

Гороскоп на 20 березня 2023 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН – Початок дня підійде для вирішення питань, пов’язаних із грошима. Інтуїція підкаже, як їх заробити, і як краще витратити отримане раніше. Сприятливим цей час буде і для спілкування із родичами, давніми друзями, іншими людьми, яких ви добре знаєте.

Пізніше настане гарний період для роздумів про майбутнє та обговорення планів. Поруч виявляться ті, до чиїх порад варто дослухатися. Але почуєте ви не лише корисні підказки, а й якісь приємні слова, на які давно чекали. Вечір більше підійде для спокійного відпочинку вдома, ніж відвідування якихось багатолюдних заходів.

ТЕЛЕЦЬ – Початок дня буде досить стомлюючим, але вдалим. Ви розберетеся зі справами, до яких довго не доходили руки, вирішите якісь побутові питання, які давно вимагали уваги. Буде нагода поспілкуватися з давніми друзями, і це напевно підніме вам настрій. Не виключені подарунки, якісь приємні сюрпризи.

У другій половині дня напевно захочеться відпочити, відволіктися від турбот. І така нагода буде. Не виключено, що вас запросять на якийсь незвичайний захід чи прогулянку цікавими місцями.

БЛИЗНЮКИ – Ви встигнете зробити багато корисного. Не виключено, що потрібно буде займатися кількома справами одночасно, але це вас анітрохи не засмутить. Навіть якщо доведеться думати про все відразу, ви нічого не проґавите, не забудете і не переплутаєте. У першій половині дня простіше завершити розпочате раніше, друга підійде для того, щоб переключитися на щось нове.

Легко ладнатиме з оточуючими. Навіть малознайомих людей ви розумітимете з півслова. З близькими ви швидко домовитеся про дуже важливі речі, через які раніше було багато суперечок.

РАК – Цей вдалий день, напевно, порадує вас хорошими новинами. Відкриються можливості, на які ви раніше зовсім не розраховували; можуть справдитися давні бажання. Високим буде творчий потенціал. У вас з’являться чудові ідеї, і приступити до їхньої реалізації можна буде негайно.

Друзі та інші близькі люди охоче допоможуть вам у всьому, підтримають, намагатимуться підняти настрій. Вечір підійде для маленької сімейної урочистості (а привід для нього, напевно, знайдеться) або незвичайного романтичного побачення.

ЛЕВ – Легко ладнатиме з оточуючими. Ви швидко домовитеся про спільні дії з тими, з ким раніше знаходили спільної мови, зрозумієте, як змінити на краще відносини, що раніше складалися напружено. Близькі потішать несподіваними подарунками, запропонують щось цікаве, підтримають ваші починання.

Перша половина дня буде сприятливою для справ, які потребують творчого підходу, фантазії. У другій же краще зосередитися на тому, для чого потрібні акуратність та увага до дрібних деталей. Ви не станете відволікатися, тому не припуститеся помилок, швидко досягнете потрібного результату.

ДІВА – Ранок чудово підійде для того, щоб будувати плани. Можливість продумати все до дрібниць, вирішити, на чому ви зосередитеся в першу чергу, а що відкладете на потім. Навіть якщо з’являться дуже сміливі та незвичайні ідеї, ви, напевно, швидко знайдете людей, які допоможуть у їх здійсненні.

Друга половина дня буде неспокійною, але цікавою. Можуть зненацька з’явитися нові справи та завдання, доведеться докласти деяких зусиль, щоб з ними впоратися. Варто бути уважнішими Дівам, які планують поїздки: у дорозі можливі якісь неприємні події, непорозуміння.

ТЕРЕЗИ – Якщо заплановано багато справ, беріться за них із самого ранку. Саме перша половина дня буде особливо сприятливою та плідною. Інтуїція підкаже, як розв’язати завдання, які насамперед здавались дуже складними. Самі собою знайдуться відповіді на питання, які раніше ставили всіх у глухий кут.

Поступово ділова активність знижуватиметься, у другій половині дня напевно захочеться відпочити, відволіктися від турбот. Можливість прогулятися в приємній компанії, побачитися з людьми, спілкування з якими вам останнім часом не вистачало. Настрій відразу поліпшиться, ви відчуєте себе набагато бадьоріше та енергійніше.

СКОРПІОН – Початок дня потішить. Багато що буде складатися вдало, і навіть якщо ви візьметеся за якусь дуже складну справу, то, напевно, відмінно з нею впораєтеся. Стануть в нагоді знання і досвід, отримані раніше: завдяки їм ви не припуститеся навіть найдрібніших помилок.

Пізніше настане досить неспокійний час. Ваша допомога може бути потрібна комусь із близьких, потрібно буде відкласти власні справи, щоб надати її. Імовірні невеликі сімейні розбіжності, сварки через непорозуміння. Не хвилюйтеся: надвечір все налагодиться, якщо ви самі збережете спокій і доброзичливий настрій.

СТРІЛЕЦЬ – Почніть день з корисних покупок або вирішення фінансових питань. Ранок підійде для цього якнайкраще; ніхто вас не заплутає і не зб’є з пантелику, ви не допустите навіть незначних помилок. Імовірні незвичайні зустрічі, знайомства, які можуть започаткувати дружні чи романтичні стосунки.

Друга половина дня пройде набагато спокійніше. Ви без зайвої метушні завершите розпочате раніше, вирішите якісь побутові питання, допоможете близьким, якщо це буде потрібно. Цей час підходить для активного відпочинку. Друзі охоче складуть вам компанію.

КОЗОРІГ – Час розповісти оточуючим про ваші нові ідеї. Сьогодні вони зацікавлять навіть тих, хто насамперед критикував будь-які задуми, окрім своїх власних. Ви знайдете не тільки тямущих помічників, але й надійних союзників, які згодом стануть справжніми друзями.

Підійде день і для того, щоб навести лад, позбутися непотрібних речей, а заразом викинути з голови думки, які заважають рухатися вперед. Імовірні вдалі покупки: ви відразу звернете увагу саме на ті речі, які довго радуватимуть і вас, і ваших близьких.

ВОДОЛІЙ – День принесе багато цікавих зустрічей. Не виключені знайомства з людьми, досвід яких неодноразово буде вам корисний. Намагайтеся звертати увагу на всю інформацію, що надходить сьогодні, але не лінуйтеся перевіряти її: є ризик, що хтось мимоволі введе вас в оману. Перш ніж приймати важливі рішення, переконайтеся, що спираєтеся саме на факти.

Приємно побачитиметься зі старими друзями, родичами, яких ви давно не бачили. День підійде для того, щоб відновити стосунки, які перервалися через непорозуміння, невдалий збіг обставин.

РИБИ – День пройде напрочуд продуктивно. Навіть якщо ви візьметеся за якісь надзвичайно складні справи, буде шанс досягти успіху швидко. Вдало вирішаться питання, які довго не давали спокою і вам, і вашим близьким.

Перша половина дня принесе якісь важливі новини. Не виключено, що вони змусять вас змінити плани. Друга ж пройде набагато спокійніше, підійде для відпочинку, зустрічі із друзями, якихось приємних занять. Імовірні грошові надходження, подарунки, приємні сюрпризи. Можуть справдитися давні бажання деяких риб.

You cannot copy content of this page