fbpx
Перейти до вмісту

Гороскоп на 20 грудня 2021 року для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на сьогодні 20.12.2021 року для кожного знаку зодіаку

Гороскоп на 20 грудня 2021 року Овен

Ви на хвилі успіху: вам може все вдаватися, а підтримають вас у справі навіть ті, на кого ви не розраховували. Настає час брати на себе відповідальність, підписувати контракти, обговорювати фінансові питання, вкладати гроші або ж вимагати те, що вам належить.

Гороскоп на 20 грудня 2021 року Телець

Деяких Тельців передчуття успіху та щастя може призвести до ейфорії, а отже, до помилок. У любовних відносинах вони готові «грати не за правилами», забувши про етичні норми, коли будь-що треба домогтися бажаного. Вас постійно провокуватимуть на з’ясування стосунків. Щоб їх не зіпсувати остаточно, пориньте з головою в роботу.

Гороскоп на 20 грудня 2021 року Близнюки

Незважаючи на те, що ви нетерплячі і честолюбні, сьогодні ви можете відчути, що вам не вистачає досвіду, тому не зможете просуватися до успіху так, як вам хотілося б. Великих результатів досягти відразу не можна, і ви повинні бути задоволені тим, чого досягли, щоб далі просуватися життя крок за кроком.

Гороскоп на 20 грудня 2021 року Рак

Завдяки своїй комунікабельності ви зможете знайти собі хорошу роботу і, можливо, вам вдасться повністю використати свої навички та досвід. Не бійтеся труднощів. Якщо на вашому шляху не було б жодних труднощів, то не було б успіху; якби вам не було за що боротися, то ви б нічого і не досягли.

Гороскоп на 20 грудня 2021 року Лев

Ймовірні помилки, прорахунки, необ’єктивне сприйняття дійсності. Вам потрібно більше дослухатися інтуїції, ніж покладатися на розрахунки. Дійте спільно зі своїми однодумцями.

Гороскоп на 20 грудня 2021 року Діва

Розум і здібності у Дів можуть не проявлятися, тому що всі процеси проходять повільно. Діви сьогодні важко запам’ятовують, але те, що запам’ятали, не забудуть. Можливо, найважливіший результат освіти – здатність змусити себе зробити те, що має бути зроблено незалежно від того, хочете ви цього чи ні. Це перший урок, який потрібно засвоїти.

Гороскоп на 20 грудня 2021 року Терези

Ідей буде море, але буде важко вибрати з них те, що справді вам під силу. Вся енергія може піти на безплідні починання. Необхідно обзавестися калькулятором, записником і ручкою і весь час рахувати, рахувати, рахувати. Добре, якщо свою справу ви почнете з кимось із близьких.

Гороскоп на 20 грудня 2021 року Скорпіон 

На вас чекає досить активний день. Вам не дадуть «окопатися» у своєму будинку чи офісі. Хтось постійно вас турбуватиме, змушуватиме проявляти активність, брати ініціативу на себе. Не варто зайве наполягати. Незважаючи на ретельно розроблений план індивідуальних занять, ви повинні пам’ятати, що майбутнє змінюється. Будь-якої миті може виникнути форс-мажорна ситуація.

Гороскоп на 20 грудня 2021 року Стрілець

Не виключено, що обставини цього дня спочатку спрямовуватимуть Стрільців до активних дій, а потім активно підштовхуватимуть. Якщо ви проґавите ініціативу, то можете опинитися під чужим тиском, особливо у другій половині дня.

Гороскоп на 20 грудня 2021 року Козоріг 

Цей день може ознаменуватися перешкодами, які можуть здатися обережним Козорогам непереборним. Не треба боятися йти проти течії, починати щось нове, рвати старі непотрібні зв’язки.

Гороскоп на 20 грудня 2021 року Водолій

Водолії сьогодні схильні до впливу планет. Вони всіляко чинитимуть опір новому почуттю, проте природу не обдуриш, вона завжди візьме своє. До того ж заборонений плід – солодкий. Незважаючи на те, що ви стримані в прояві емоцій, у коханні намагайтеся висловити свої справжні почуття. Кілька ніжних слів, сказаних від щирого серця, можуть повністю змінити ситуацію.

Гороскоп на 20 грудня 2021 року Риби

Сьогодні ви можете стати перед вибором: особисті інтереси чи громадські. Багато Риб будуть схильні будь-яким способом отримати матеріальну користь для себе з становища. Остерігайтеся використовувати всякі хитрощі та махінації в надії всіх перехитрити, інакше ви можете зіткнутися з правосуддям.