fbpx

Гороскоп на 20 липня 2023 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН

Непоганий день для ділових переговорів: ви знайдете правильний тон і проведете їх навіть краще, ніж очікували. Але досягнуті домовленості все ж матимуть попередній характер: майте це на увазі, коли будуватимете плани.

Вдасться вирішити складні питання, які раніше ставили в глухий кут не тільки вас, а й багатьох ваших знайомих. Ваш підхід до справ здасться навколишнім надто сміливим, проте ніхто не зможе заперечувати його ефективність. Єдина сфера, яка сьогодні вимагатиме обережності, – фінанси. Тут ви будете схильні до легковажності, і воно може коштувати дорого.

ТЕЛЕЦЬ

Буде важко не гніватись через дрібниці, приймати близько до серця те, на що в інший час не звернули б уваги. Вся справа у напруженості емоційного тла; особливо помітною вона буде вранці. Краще не починати день із вирішення важливих питань: ви ризикуєте зробити дурість, піддавшись швидкоплинному пориву. Поступово ситуація змінюватиметься на краще, увечері ви відчуєте, що до вас повернулися життєрадісність та оптимізм.

Можуть неприємно здивувати знайомі. Люди, які вам подобалися, поведуться некрасиво чи безглуздо. Не виключено, що через них ви опинитеся в незручному становищі. Найближчі, навпаки, підтримуватимуть вас і точно не розчарують.

БЛИЗНЮКИ

Намагайтеся не будувати надто багато планів: швидше за все, вам захочеться відпочити. Ранок підійде для нескладних справ, які вимагають участі інших людей. Пізніше можна буде переключитися на щось серйозніше, та й робити з оточуючими стане помітно простіше. А вечір буде сприятливим для спілкування, в цей час ви багатьох розумітимете з півслова.

Не виключено, що нагадають про себе якісь старі проблеми. Поставтеся до цього максимально спокійно – так набагато простіше вирішити їх. Імовірні незаплановані витрати. Швидше за все, мова піде про невеликі суми, тому помітного удару по вашому бюджету вони не завдадуть.

РАК

Не поспішайте погоджуватися на всі пропозиції, які отримаєте сьогодні, навіть якщо вони будуть дуже привабливими. Існує небезпека, що вам розкажуть не все, що потрібно враховувати. Тож попросіть час на роздуми та почніть збирати додаткову інформацію, а вже потім приймайте рішення.

День підійде для розважальних подорожей, відвідування світських заходів. Але не варто жертвувати заради них важливими справами або відкладати зустрічі, які можуть бути вам корисні. Відпочинок буде вдвічі приємнішим після того, як ви впораєтеся з усім, що запланували.

ЛЕВ

День підійде для справ, які потребують фантазії та творчого підходу. Ваша здатність на ходу винаходити нові способи вирішення складних завдань справить на оточуючих незабутнє враження. Люди, які колись відмовилися від співпраці з вами, намагатимуться негайно налагодити ділові відносини. Інтуїція підкаже, чи варто їм йти назустріч.

Незважаючи на те, що день складеться вдало і ви досягнете помітних успіхів, настрій не завжди буде добрим. Через напруженість емоційного фону ви можете переживати через дрібні або зовсім не існуючі проблеми. На щастя, хтось із близьких знайде спосіб підняти настрій.

ДІВА

Непросто виявиться порозумітися з колегами. Пов’язано це буде не стільки з робочими розбіжностями чи непорозумінням, скільки з несподівано різким проявом взаємної антипатії, яка раніше не заважала співпраці. Важливо залишити емоції осторонь і зосередитися на ділі, це вам цілком під силу.

В решті дня буде вдалим. Він принесе надихаючі новини щодо роботи чи фінансів, дасть можливість зайнятися чимось справді цікавим. Маса приємних моментів чекає на Дів, які вирішать провести час з близькими.

ТЕРЕЗИ

Навряд чи вдасться уникнути переживань та хвилювань. Особливо багато їх буде на початку дня. Цей час виявиться повним подій, деякі з яких можуть вплинути на ваші плани. Пам’ятайте, що краще покладатися на власний здоровий глузд, ніж на чужі поради. Якщо ви прийматимете важливі рішення самостійно, вони, швидше за все, виявляться вірними.

Вплив позитивних тенденцій посилюватиметься з часом. У другій половині дня вдасться знайти відповіді на якісь важливі питання, подолати давні проблеми. А ще цей час буде сприятливим для знайомств, ділових та особистих зустрічей.

СКОРПІОН

День буде досить напруженим. Чи у вас з’явиться можливість зосередитися на одній, нехай навіть дуже важливій справі. Швидше за все, треба буде вирішувати кілька питань одразу. Це виявиться вам цілком під силу, але все ж таки буде досить стомлюючим. Пам’ятайте, що необов’язково справлятися з усіма самостійно. Люди, які готові вам допомогти, будуть зовсім поруч.

Друга половина дня принесе хороші новини, що стосуються якоїсь особливо дорогої вам людини. А ще цей час порадує приємними сюрпризами тих, хто вирішить побачитись із давніми друзями.

СТРІЛЕЦЬ

Не завжди просто буде ладнати з оточуючими, але вам все ж таки вдасться ні з ким не посваритися. Це вимагатиме неабияких зусиль, особливо у першій половині дня, коли можуть загостритися давні розбіжності. Але ви будете вести будь-які суперечки спокійно і конструктивно, не переходитимете на особистості, і опоненти наслідуватимуть ваш приклад. А надвечір посилиться вплив позитивних тенденцій, і спілкування стане набагато приємнішим.

День підійде для складної та важливої роботи, вирішення серйозних завдань. Ви не станете відволікатися, відразу зосередитеся на важливому і нічого не випустите з уваги.

КОЗЕРІГ

День мине дуже плідно, дозволить зробити набагато більше, ніж було заплановано. І справа тут буде не тільки в тому, що ви серйозно підійде до всіх завдань, правильно розставите пріоритети і не відволікатиметеся, але і в правильному виборі помічників. Інтуїція підкаже, на кого можна покластися.

Вплив позитивних тенденцій буде помітним і в особистих відносинах. Особливо сприятливим із цього погляду виявиться вечір: не лише близькі, а й нові знайомі розумітимуть вас із півслова. Цей час підійде для важливих розмов, обговорення непростих питань.

ВОДОЛІЙ

День пройде простіше і приємніше, якщо ви почнете його зі складання плану дій. Подумайте, на чому потрібно зосередитись зараз, а що може почекати, вирішіть, що зробите самі, а що доручите іншим. Це дозволить уникнути суєти та зайвих хвилювань, а також порожніх суперечок із людьми, які хочуть вам допомогти, але не знають, як це зробити.

Майте на увазі, що втомлюватися ви сьогодні можете швидше, ніж зазвичай. Тому вечір краще звільнити від якихось особливо складних та стомлюючих справ, присвятити спокійному відпочинку та спілкуванню з тими, хто вас розуміє.

РИБИ

Намагайтеся уникнути зайвих хвилювань та стресових ситуацій. Краще зосередитися на вже знайомих справах, ніж із головою занурюватися у вирішення нових завдань, особливо якщо вони здаються вам складними. Вчитися та запам’ятовувати інформацію вам сьогодні буде складніше, ніж зазвичай, а чужий досвід не завжди вдасться використати.

Імовірні фінансові надходження, можливе повернення старих боргів. День підходить для того, щоб робити покупки, зокрема незаплановані. Ви безпомилково оберете хороші речі, причому не лише для себе.

You cannot copy content of this page