fbpx
Перейти до вмісту

Гороскоп на 20 листопада 2021 року для всіх знаків Зодіаку:

Гороскоп на сьогодні 20.11.2021 року для кожного знаку зодіаку

Гороскоп на 20 листопада 2021 року Овен

Сприятливий день, який обіцяє підтримку вищих сил, колег, друзів чи родичів. Гарний період для подружніх стосунків, романтичних знайомств, цілительства. З’явиться можливість вияву здібностей, таланту, здійснення задуманого.

Сни можуть бути пророчими. Вогонь, сірники – до клопоту чи нещастя.

Гороскоп на 20 листопада 2021 року Телець

Сьогодні життєвий потенціал починає підвищуватися, що сприятливо позначиться спілкуванні в жінок-Тельців. Вас помічатимуть усюди, де б ви не з’явилися. Впевненість у своїй чарівності, дотепність та оптимізм зроблять вас центром будь-якої компанії.

Відносини з близькою людиною будуть гармонійні та довірливі. Чоловікам-Тельцям слід наближати до себе лише гідних їхньої уваги людей, інакше можливі труднощі у справах. Зірки вказують на небезпеку для вашого здоров’я. Уникайте фізичних навантажень, діяльності, пов’язаної з ризиком.

Гороскоп на 20 листопада 2021 року Близнюки

Життєвий потенціал знаходиться на висоті, проте зірки не виключають появи на вашому шляху невеликих труднощів, особливо якщо ваші задуми чи намічені справи належать до ризикованих. Не виключено, що ділові партнери спробують вас заплутати чи обдурити.

Гороскоп на 20 листопада 2021 року Рак

Ви на шляху до гармонії. Можливе отримання прибутку за сприяння друзів та родичів. Можете будувати плани щодо роботи та відпочинку. Чекайте на приємні сюрпризи та подарунки. Важливі заходи найкраще призначити на вечір.

Гороскоп на 20 листопада 2021 року Лев

Використовуйте будь-яку можливість змінити на краще своє матеріальне становище чи особисте життя. Необдумані дії щодо дорогої людини можуть мати тривалі неприємні наслідки.

Гороскоп на 20 листопада 2021 року Діва

Сприятливий день, який обіцяє підтримку вищих сил, покровителів, партнерів. Зростуть життєвий потенціал, везіння, діяльність. Без особливих зусиль ви зможете здійснити безліч вигідних ділових операцій або домогтися розташування людини, яка вас цікавить.

Гороскоп на 20 листопада 2021 року Терези

У Терезів можуть з’явитися нові цікаві ідеї. Імовірне зростання авторитету та впливовості. Починайте втілювати у життя відносини, пов’язані з громадською діяльністю, публічністю. Можна займатися налагодженням ділових зв’язків та контактів.

Гороскоп на 20 листопада 2021 року Скорпіон

Попутний вітер дме у ваші вітрила. Вашому успіху можуть серйозно перешкодити лише ваша власна неорганізованість та бажання вирішити одразу кілька проблем. Разом із друзями та однодумцями будуйте плани на майбутнє в галузі створення спільних підприємств, у громадській та політичній сферах.

Гороскоп на 20 листопада 2021 року Стрілець

Хороший день для освіти, здобуття знань та підвищення кваліфікації, для контактів з культурними та релігійними організаціями. Будьте тактовнішими та враховуйте потреби та почуття людей, з якими ви робите спільну справу.

Гороскоп на 20 листопада 2021 року Козоріг

Сприятливий день – день рівноваги, гармонії із навколишнім світом, справедливості. Вдалий час для ділових операцій – ви з успіхом зможете реалізувати себе в підприємницькій діяльності, хоча особливих фінансових прибутків очікувати не доводиться.

День повний нових зустрічей, несподіваних знайомств, що зумовить деякі зміни у вашому оточенні: поява нових людей прискорить просування вашого проекту або, навпаки, дозволить брати участь у нових проектах. Сни здійсняться на повне задоволення. Бачити людину, якої немає серед живих уві сні – до нового кохання.

Гороскоп на 20 листопада 2021 року Водолій

Нові зв’язки, знайомства виявляться корисними надалі. Ймовірно, поновляться стосунки з далекими родичами. Покупки вдалі. Велике придбання порадує родину.

Доходи не вичерпаються. Сьогодні є сенс залишити межі свого житла і вийти у світ – можливо цікаве знайомство. Вам можна збиратися в дорогу: поїздки будуть не лише успішними, а й вигідними.

Гороскоп на 20 листопада 2021 року Риби

Цей день може стати щасливим у вашому житті. Ваше матеріальне становище зміцниться найприроднішим чином. Можливі несподівані та досить великі доходи.