fbpx

Гороскоп на 20 лютого 2023 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН – Цього дня не захочеться сидіти без діла, і ви з ентузіазмом візьметеся за щось нове. Навряд чи досягти перших успіхів буде легко, але ви не відмовитеся від задуманого і обов’язково досягнете своєї мети. Імовірні несподівані подарунки, а також грошові надходження. Деякі Овни зроблять вдалі покупки.

Спілкування з близькими вимагатиме терпіння: не завжди вони розумітимуть вас правильно, можливі взаємні претензії, образи, справжня причина яких не відразу стане вам зрозумілою. Але надвечір ви знайдете спосіб все залагодити, відновити гармонію у відносинах.

ТЕЛЕЦЬ – День навряд чи обійдеться без суперечок. Люди, з якими ви раніше непогано ладнали, сьогодні можуть розуміти вас неправильно, критикувати будь-які ваші ідеї, робити неприємні зауваження. Однак у ваших силах не допустити серйозного конфлікту. Багато що вдасться швидко прояснити, якщо ви будете терплячі та уважні до оточуючих.

Можливі фінансові надходження, зокрема з несподіваних джерел. Буде шанс зробити вдалі покупки, проте з ними краще не поспішати: спочатку варто обміркувати все, як слід, порівняти можливі варіанти. Це дозволить уникнути марних витрат.

БЛИЗНЮКИ – Деякі труднощі сьогодні можуть виникнути, але все-таки переважатиме вплив позитивних тенденцій. День підійде для покупок та угод. У всьому, що стосується грошей, ви можете покластися на інтуїцію: її підказки виявляться точними завдяки їм вам вдасться уникнути марних витрат.

Порадує спілкування з друзями та іншими близькими людьми. Вони підтримають вас і дадуть тямущі поради. А ось із новими знайомими варто бути насторожі. Не поспішайте погоджуватись на їхні пропозиції: є небезпека, що вас втягнуть у якусь сумнівну історію.

РАК – Цього дня буде непросто зберігати спокій. Емоційне тло буде більш напруженим, ніж зазвичай, тому ви можете гостро реагувати навіть на незначні події. Краще не поспішати із важливими рішеннями. Перш ніж щось робити, подумайте, які наслідки можуть мати ваші дії. Це дозволить уникнути неприємних моментів.

Вечір буде особливо сприятливим з погляду особистих стосунків. Ви швидко порозумієтеся з близькими, вони порадують вас хорошими новинами і запропонують щось цікаве.

ЛЕВ – Не вимагайте від себе неможливе. Цей день краще підійде для відпочинку, ніж для якихось серйозних і відповідальних справ або вирішення важливих питань. Вам корисно відволіктися від турбот, змінити обстановку, поспілкуватися з людьми, які поділяють ваші захоплення та інтереси.

Друга половина дня в цілому виявиться більш плідною та цікавою, ніж перша. Вона підійде для того, щоб вирішити якісь поточні питання, завершити те, що було розпочато раніше. Не виключені грошові надходження, зокрема з несподіваних джерел, подарунки та приємні сюрпризи.

ДІВА – День може принести розбіжності та суперечки, порозумітися навіть з найближчими людьми виявиться складніше, ніж зазвичай. Однак ви не допустите серйозного конфлікту, намагатиметеся зберегти добрі стосунки з усіма, підтримати тих, хто цього потребує.

Вдасться зробити багато корисного, причому не лише для себе, а й для оточуючих. Інтуїція підкаже, на чому потрібно зосередитись насамперед, а що можна відкласти. Друга половина дня підійде для вирішення фінансових питань. Імовірні вдалі покупки та угоди.

ТЕРЕЗИ – День навряд чи обійдеться без переживань та хвилювань. Несподівані події чи звістки здалеку змусять змінити плани, відкласти те, чим ви розраховували зайнятися сьогодні. Не виключено, що потрібно буде зосередитися на вирішенні якихось побутових питань, і це вимагатиме витрат.

Порадують зустрічі з давніми друзями та людьми, які розділяють ваші захоплення та погляди на життя. Не виключено, що у вас з’являться спільні плани, які захочеться здійснити якнайшвидше. Незвичайне романтичне побачення залишить найприємніше враження, запам’ятається вам надовго.

СКОРПІОН – Підходящий день для розмов про справи, обговорення питань, що стосуються фінансів та майна. Можуть з’явитися хороші ідеї щодо бізнесу. Не виключені й знайомства, які виявляться корисними для його розвитку. Вам буде легко ладнати з різними людьми, вдасться справити хороше враження на тих, від кого багато що залежить.

Можна виявити ініціативу в особистих відносинах, зробити перший крок назустріч людині, яка давно вам симпатична. Ваші незвичайні ідеї, напевно, сподобаються оточуючим.

СТРІЛЕЦЬ – Справ виявиться більше, ніж очікували, але ви матимете достатньо енергії для того, щоб впоратися з усім. До того ж, ви знайдете помічників, на яких можна покластися у всьому. День особливо добре підійде для вирішення питань, пов’язаних із нерухомістю,  будівництвом, ремонтом.

Настрій змінюватиметься протягом дня. Ви можете реагувати на дрібні події набагато гостріше, ніж зазвичай. Намагайтеся не перейматися незначними помилками: ви помітите їх вчасно і обов’язково виправте. Вечір буде приємним – він напевно порадує вас хорошими новинами.

КОЗЕРІГ – День буде сприятливим для спілкування. Добре пройдуть зустрічі з друзями та іншими близькими людьми, порадують зустрічі із знайомими, яких ви давно не бачили. Романтичні сюрпризи чекають на закоханих Козерогів. Романтичні стосунки стануть глибшими та серйознішими, ви будете цьому раді.

Можливі фінансові надходження, зокрема з несподіваних джерел. Не виключено, що вам повернуть давні борги, про які ви майже забули. З покупками та угодами краще не поспішати, як і з вирішенням питань сімейного майна.

ВОДОЛІЙ – Буде нагода взяти участь у якихось цікавих заходах, побувати в місцях, про які ви багато чули. Імовірні приємні знайомства. Ви відразу сподобаєтеся тим, з ким зустрінетесь сьогодні. Ймовірно початок дружніх чи романтичних відносин.

День буде сприятливим для покупок: ви безпомилково оберете те, що довго радуватиме і вас, і ваших близьких. А ще можна позбутися непотрібних речей, не виключено, що їх вдасться дуже вигідно продати. На вечір краще не планувати ні якихось особливо тяжких справ, ні далеких поїздок. Найкраще цей час підійде для спокійного відпочинку.

РИБИ – День буде сприятливим для спілкування. З’явиться маса справ, які потрібно буде обговорити із близькими. Разом ви знайдете спосіб вирішити всі питання, що викликали занепокоєння останнім часом. Не виключені радісні звістки від давніх знайомих. Новини, отримані здалеку, можуть вплинути на ваші плани.

Варто виявити ініціативу в особистих стосунках. Це вдалий день для того, щоб зробити перший крок назустріч людині, яка давно вам подобається, або зізнатися у своїх почуттях. Вечір підійде для романтичного побачення чи незвичайної поїздки вдвох.

You cannot copy content of this page