fbpx

Гороскоп на 20 січня 2023 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН – Варто зосередитись на вирішенні фінансових питань. Тут ви не виявите легковажності і не поспішатимете, постараєтеся врахувати всі деталі, які можуть відіграти важливу роль. Інтуїція підкаже, до яких порад варто прислухатись, а які можна ігнорувати.

День буде сприятливим і для спілкування: жити з людьми сьогодні буде легко, ви здивуєтеся тому, як добре вас розуміють нові знайомі. Можуть успішно пройти робочі переговори. Але й для обговорення особистих справ цей день підійде, приводів для розбіжностей та суперечок не буде.

ТЕЛЕЦЬ – Сьогодні ви будете довірливіші, ніж зазвичай. На жаль, це одразу помітять любителі використовувати оточуючих у своїх інтересах. Такі люди, напевно, спробують скористатися моментом, тому будуть особливо уважні та обережні. Будь-які несподівані пропозиції варто продумати як слід, навіть якщо вони дуже привабливі.

В іншому ж день буде сприятливим. Він добре підійде для важливої роботи, серйозних справ: тут ви нічого не випустите з уваги, не припустите навіть дрібних помилок. Імовірні приємні події у сім’ї. Зустрічі з друзями потішать.

БЛИЗНЮКИ – На цей день можна планувати багато чого: ви будете особливо енергійні, і не відчуєте втоми, навіть якщо справ виявиться набагато більшим, ніж зазвичай. Добре складуться поїздки, вдало відбудуться зустрічі з людьми, які прибули здалеку. На деяких Близнюків чекають знайомства, які надихнуть їх на те, щоб змінити обстановку, побувати в нових місцях.

У важливих справах намагайтеся покладатися переважно на свої сили, не чекати на безумовну підтримку навіть від давніх союзників і дуже близьких вам людей. Це дозволить не лише уникнути напружених та досить неприємних пояснень, а й заощадити час.

РАК – Зосередитись на справах буде не так просто, особливо на початку дня. А ще в цей час ризик видати бажане за дійсне, піти на поводу у власних чи чужих ілюзій. Тому краще не поспішати із серйозними рішеннями. Якщо ви плануєте займатися чимось важливим, будьте дуже уважні, постарайтеся не допустити навіть найменших помилок.

Вплив позитивних тенденцій посилюватиметься, і друга половина дня складеться набагато сприятливіше за першу. Перед вами відкриються можливості, які не захочеться проґавити. А інтуїція підкаже, що настав час проявити ініціативу і в роботі, і в особистих відносинах.

ЛЕВ – У першій половині дня варто зосередитись на добре знайомих вам практичних справах. Це дозволить уникнути помилкових надій та розчарувань, убереже вас від марних ілюзій. Можливі незвичайні зустрічі. Деякі Леви познайомляться з напрочуд приємними у спілкуванні людьми і будуть цілком зачаровані; проте початок якихось тривалих відносин малоймовірний.

Друга половина дня, навпаки, підійде для того, щоби взятися за щось нове, почати вчитися, відвідати якісь професійні заходи. На ідеї, які з’являться в цей час, варто звернути увагу навіть якщо вони здадуться абсолютно фантастичними.

ДІВА – Непросто зберігатиме володіння на початку дня. Насамперед це стосується Дів, які мають спілкуватися з різними людьми, зустрічатися з новими знайомими. Домовитися про якісь спільні дії виявиться набагато складнішим, ніж ви розраховували. Можуть дратувати повільність і нетямущість оточуючих, їх небажання негайно схвалити та підтримати ваші ідеї.

Незабаром вплив позитивних тенденцій посилиться, а ситуація зміниться на краще. Ви помітите, що ладити з усіма навколо стало набагато простіше. Вечір обіцяє приємні зустрічі з друзями, незабутні романтичні побачення.

ТЕРЕЗИ – Початок дня підійде для укладання угод, вирішення питань, пов’язаних із фінансами. Можливі фінансові надходження, зокрема з несподіваних джерел. Деякі Терези отримають пропозиції про роботу, що обіцяють швидке зростання доходів.

Пізніше настане дуже сприятливий час із погляду ділового спілкування. Обговорення робочих питань буде плідним і приємним, вас уважно вислухають навіть ті, хто раніше зовсім не цікавився вашою думкою. Добре пройдуть особисті зустрічі. Імовірні несподівані візити, яким ви будете дуже раді.

СКОРПІОН – Початок дня чудово підійде для того, щоб обговорити якісь важливі питання, поговорити з людьми, чия думка для вас дуже важлива. Багатьом Скорпіонам їхня чарівність допоможе у вирішенні ділових питань. Якщо представники знака до когось звернуться за допомогою, їм навряд чи відмовлять.

Друга половина дня буде особливо насиченою, адже вам доведеться займатися не лише своїми, а й чужими справами. Не виключено, що допомога буде потрібна людям, яким ви більше не в змозі відмовити. Щоб підтримати їх, ви без жалю та довгих роздумів відкладете все інше.

СТРІЛЕЦЬ – Не відкладайте важливих справ. Якщо ви візьметеся за них з самого ранку, то, напевно, швидко отримаєте потрібний результат. А ще в цей час вірогідні якісь особливо приємні події, що надихають новини, звістки від людей, про долю яких ви турбувалися. Це сприятливий момент для того, щоб відновити старі зв’язки, помиритись з тими, з ким ви були у сварці.

Пізніше ви, мабуть, відчуєте, що втомилися. Справді, невелика пауза у справах дозволить не лише відновити сили, а й налаштуватися на позитивніший лад.

КОЗЕРІГ – Ви маєте вирішити кілька непростих питань, причому важливих не тільки для вас, але і для ваших близьких. Чи вдасться з кимось порадитися або одразу отримати допомогу: швидше за все, здебільшого проблем вам доведеться розбиратися самостійно. Ви чудово з цим впораєтеся, якщо не будете занадто хвилюватися.

День буде вдалим для Козерогів, зайнятих комерційною діяльністю та фінансових питань. А ще він відкриє цікаві можливості перед тими, хто шукає роботу або хоче розширити бізнес. Такі представники знаку виявлять рішучість та наполегливість, і у них все вийде.

ВОДОЛІЙ  – Сприятливий день для спілкування, важливих зустрічей, публічних виступів. Ви напевно здивуєтеся тому, як уважно вас слухають різні люди, у тому числі ті, хто раніше цікавився лише власними ідеями. Буде шанс потоваришувати з тими, з ким ви раніше підтримували лише формальні стосунки. Ймовірно початок романтичної історії.

Імовірні затримки у роботі. Можуть невдало скластися ділові поїздки, не виключені прикри фінансові втрати. Але загалом день буде непоганим, і непереборних перепон на вашому шляху не виникне.

РИБИ – День буде особливо сприятливим до роботи. Якщо ви зосередитеся на справах, з якими раніше не вдавалося впоратися, то, напевно, досягнете відмінних результатів. Несподівано просто вирішаться питання, які раніше ставили в глухий кут не тільки вас, а й багатьох ваших знайомих. Імовірні вигідні угоди, покупки, про які не доведеться шкодувати.

Не завжди буде легко ладнати з близькими, можливі напружені моменти спілкування. Але ви зрозумієте, як варто поводитися, щоб згладити гострі кути, уникнути конфліктів і зберегти хороші відносини з усіма.

You cannot copy content of this page